Tefal Ingenio Renew: інноваційний підхід до кулінарії

Головна Новинки Tefal Ingenio Renew: інноваційний підхід до кулінарії
03.02.2024

Tefal впроваджує новаторський підхід до кулінарії. Серія посуду Ingenio Renew поклала край будь-яким компромісам, гармонійно поєднуючи функціональність з екологічною відповідальністю – усі вироби виготовлено з переробленого алюмінію.

Набір Tefal Ingenio Renew складається із двох сковорідок із керамічним покриттям і знімного руків’я. Незалежно від того, готуєте на плиті чи в духовій шафі, сковороди Ingenio Renew є універсальними й мають широкі можливості використання.

Знімне руків’я робить переміщення страв із варильної поверхні в духовку зручним і безпечним, тоді як протипригарне керамічне покриття Inoceram Glide надає змогу готувати за використання мінімальної кількості олії, гарантуючи легке ковзання продуктів по сковороді. Ба більше, протипригарне покриття, яке, до речі, нанесено як на внутрішню, так і на зовнішню поверхню сковорідок, – запорука легкого очищення після щоденного користування.

Крім того, вироби оснащено технологією Thermo-Signal: індикатор на поверхні дна змінює колір на червоний, коли сковорода досягає оптимальної температури для смаження, а технологія Thermo-Fusion відповідає за швидке та рівномірне нагрівання.

Набір Tefal Ingenio Renew відкриє нові горизонти кулінарної творчості, забезпечуючи не тільки новий рівень комфорту, але й роблячи вклад у збереження довкілля.

Основні характеристики посуду із набору Tefal Ingenio Renew

  • Кількість предметів 3 (2 × сковороди, 1 × знімне руків’я)
  • Матеріал перероблений алюміній і бакеліт
  • Діаметр 24 і 28 см
  • Протипригарне покриття на внутрішній і зовнішній поверхнях
  • Індикатор нагрівання
  • Миття в посудомийній машині
  • Сумісність із варильними поверхнями: індукційними, газовими, електричними, керамічними, галогенними

Товари з публікації
Новинка
код товару: L2609502
3199 грн*
є в наявності
Менший вплив на довкілля, більше смачних страв! З Renew, компанія Tefal привносить інновації в посуд з керамічним покриттям, створюючи абсолютно новий спосіб приготування їжі. Екологічний дизайн сковорідок Renew створений з матеріалів, що мають мінімальний вплив на навколишнє середовище і виготовлений у Франції. Для цих сковорідок немає жодних компромісів стосовно ефективності антипригарного покриття, простоти використання та поліпшення вашого способу життя - і ідеально відповідає тому, ким ви є.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів