Еволюція чистоти: від ручного прибирання до автономних пилососів Rowenta

Головна Новини та огляди Еволюція чистоти: від ручного прибирання до автономних пилососів Rowenta
31.05.2024

Сучасний робот-прибиральник вже давно перетворився з «дорогої іграшки» на прогресивний пристрій для автоматичного підтримання чистоти в будь-якому житловому приміщенні незалежно від площі та особливостей планування. Більшість новітніх моделей мають розумні функції, завдяки яким технікою можна керувати дистанційно через застосунок на смартфоні та заздалегідь встановлювати параметри прибирання (наприклад, смартпилосос розпочинає працювати тоді, коли нікого немає вдома).

Користувач займається своїми справами – робот-пилосос Rowenta працює

Робот-пилосос Rowenta прибирає приміщення в автоматичному режимі. У встановлений час він починає рухатися оселею, а після закінчення прибирання самостійно повертається на базу для підзаряджання. Єдине, що робить користувач, – час від часу викидає сміття з контейнера, що в середині пристрою, а якщо в комплектованні моделі є станція очищення, потрібно періодично виконувати швидке обслуговування.

Українські користувачі цінують техніку Rowenta за якість, надійність, продуману конструкцію та широкий функціонал. Незалежно від моделі будь-який автоматичний пилосос Rowenta стане надійним помічником і слугуватиме багато років.

Типи прибирання

Залежно від моделі робот-пилосос Rowenta може підтримувати як тільки один, так і одразу два типи прибирання:

  • Сухе. За цього режиму пристрій збирає пил, розсипані часточки продуктів, волосся, шерсть тварин тощо.
  • Вологе. Моделі з цією функцією оснащено спеціальним резервуаром для води та ганчіркою з мікрофібри. Завдяки вбудованій помпі, системі капілярів і клапанів вода автоматично просочує серветку. Така опція дає змогу прибрати та освіжити приміщення та навіть впоратися з нескладними плямами на підлозі.

Звичайно, мийний робот-пилосос не замінить класичного миття зі шваброю та ганчіркою, але значно спростить догляд за оселею між генеральними прибираннями.

Згодяться на різних типах підлогового покриття

Робот-пилосос Rowenta легко впорається з очищенням твердих поверхонь (кахелю, ламінату, паркету, лінолеуму). Потужні моделі можна ефективно використовувати для очищення від бруду, пилу та шерсті ковролінів і килимів із ворсом різної висоти.

Широкий асортимент пристроїв із різними технічними характеристиками дає змогу вибрати оптимальну модель до будь-якого типу підлоги.

Функціонал і можливості роботів-пилососів Rowenta

З огляду на модель, роботи-пилососи Rowenta можуть виконувати такі функції:

  • Автоматичне регулювання потужності на різних типах підлоги (потужність збільшується, коли робот заїжджає на килим).
  • Датчики безпеки. Сучасні моделі обладнано кількома типами сенсорів, які запобігають падінню пристрою зі сходів, а також допомагають уникати зіткнення з меблями та іншими предметами.
  • Керування зі смартфона через спеціальний застосунок. Користувач може призначити час початку робіт і вибрати потужність. Якщо йдеться про робот-пилосос із вологим прибиранням, то через застосунок можна вимкнути помпу або налаштувати ступінь просочення мікрофібри.
  • «Віртуальні стіни». Така функція є у моделей, які вибудовують докладну мапу приміщення. Можна самостійно встановлювати на ній обмеження щодо прибирання конкретних ділянок (наприклад, можна заборонити прибирання в зоні, де харчуються домашні улюбленці, або закрити доступ до кімнати дитини).
  • Планування прибирань. Завдяки цій корисній функції можна не тільки запрограмувати автоматичний початок роботи на кожен день, а й зазначити тип прибирання та навіть конкретні кімнати, які потребують очищення.

Площа прибирання, рівень шуму та час підзаряджання

 

Площа прибирання залежить від вибраного режиму роботи, потужності двигуна та ємності батареї. Більшість моделей розраховані на очищення площі близько 120 м² за один цикл роботи, але є пристрої, які за раз здатні прибрати від 150 до 220 м².

Щодо рівня шуму, то його показники залежать від потужності мотора. За стандартного режиму роботи рівень шуму становить 60 – 70 дБ. Такий показник не спричиняє дискомфорту, що особливо актуально для родин із дітьми.

Залежно від ємності батарея заряджається від 180 до 360 хв. Рівень потужності (сила всмоктування) може становити від 500 – 1 600 до 1 600 – 3 000 Па і більше, що дає змогу впоратися з прибиранням будь-якого сміття.

Як вибрати робот-пилосос для своїх потреб?

Щоби вибрати найліпший робот-пилосос, необхідно врахувати такі моменти:

  • Режими роботи. Мийний робот пилосос значно полегшує догляд за приміщенням, але він коштує дорожче за базову модель із сухим прибиранням.
  • Тип покриття. Відштовхуйтеся від того, чи підтримує модель прибирання наявних в оселі типів покриття таких, як килими, паркет і ламінат.
  • Площа прибирання за один цикл. Якщо потрібно прибирати велику площу, важливо вибрати модель із тривалим часом автономної роботи від одного заряду.
  • Принцип навігації. Якщо оселя має складне планування та багато кімнат, потрібно вибрати модель із лазерною навігацією (з лідаром), яка дає змогу пилососу ефективно орієнтуватися у просторі та уникати перешкод.
  • Фільтрація повітря. Якщо користувач алергік або в домі є домашні тварини, зверніть увагу на наявність фільтрів, наприклад у роботах-пилососах Rowenta наявна система фільтрів HEF system, яка є аналогом HEPA 13 та забезпечує високий рівень стримання пилу та алергенів на 99,9 %.
  • Висота пристрою. Якщо бажаєте, щоби вибраний робот-пилосос прибирав у важкодоступних місцях, переконайтеся, що він зможе легко проїжджати під меблями та іншими перешкодами.
  • Наявність станції самоочищення. Моделі, які мають у комплектованні док-станцію, значно полегшують та економлять час обслуговування робота-пилососа. При цьому варто врахувати, що такі пристрої коштують дорожче.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів