Смак і зручність: огляд сендвічмейкерів та мультимейкерів Tefal

Головна Новини та огляди Смак і зручність: огляд сендвічмейкерів та мультимейкерів Tefal
08.07.2024

Апетитні та різноманітні сніданки за п’ять хвилин, ароматна домашня випічка – зробити все це просто, якщо напохваті є сучасна електрична бутербродниця та мультимейкер Tefal. Ці пристрої вирізняються простотою використання та догляду, що робить їх найліпшими для всієї родини.

Бутербродниці Tefal: мультифункціональні кухонні помічники

Бутербродницю (сендвічницю) призначено для швидкого отримання підсмажених тостів і свіжих гарячих бутербродів. Для смаження використовують спеціальний тостовий або звичайний хліб різних сортів. Експериментуючи з начинками, можна щоразу отримувати бутерброди з новим смаком. Усередині сендвіча можна «запечатати» котлету чи шматочок шинки, а також рибу, сир або овочі. Залежно від типу пластин бутербродниця Tefal готує бутерброди прямокутної та трикутної форми.

Досвідчені господині також використовують цей універсальний пристрій для приготування пишних омлетів, рум’яних дерунів та оладок. Багатофункціональні моделі мають набір додаткових пластин, тож їх можна, крім іншого, використовувати як гриль, а також для випікання вафель.

Алгоритм приготування в бутербродниці максимально простий:

 1. Спочатку потрібно ввімкнути пристрій в електромережу та дочекатися, поки він нагріється. Контролювати процес можна за допомогою індикаторів.
 2. За бажання форму можна змастити вершковим маслом, але це необов’язково – зі спеціальним покриттям можна не хвилюватися щодо пригорання.
 3. Підготовлені продукти необхідно помістити до форми та покласти на них начинку. Якщо це сендвічі, зверху кладуть другу скибочку тосту, після чого закривають верхню кришку, злегка притиснувши її. Зелений індикатор проінформує про готовність.

Мультимейкер Tefal працює за тим самим принципом, користувачеві потрібно лише вибрати рецепт тіста.

Мультимейкери та сендвічниці Tefal нескладні щодо догляду: достатньо протерти пристрій м’якою губкою чи паперовим рушником після приготування. Знімні панелі можна мити в посудомийній машині.

3 в 1: сендвічниця, мультимейкер і вафельниця – переваги бутербродниць Tefal

Побутова кухонна техніка Tefal здобула широку популярність в Україні завдяки незаперечним перевагам, з-поміж яких:

 • Зручність використання. Приготування здійснюється в автоматичному режимі, система індикаторів пристрою попереджає про нагрівання та готовність.
 • Швидке приготування. Завдяки оптимальній потужності процес приготування (випікання) однієї порції в середньому триває 2 – 4 хвилини.
 • Широкий вибір бутербродниць і вафельниць з різноманітними функціями, які задовольнять потреби різних користувачів. Можна вибрати бутербродницю з однією робочою панеллю, яка просто та швидко зробить смачні сендвічі, або ж мультимейкер Тефаль, який має набір різних панелей для приготування сендвічів, вафель, гриля та мафінів. Така багатофункціональність дає змогу експериментувати та готувати різноманітні страви зручно та легко.
 • Якість, безпека і надійність – головні принципи, якими керуються у Tefal. Усі вироби Tefal відповідають міжнародним стандартам безпечної експлуатації. Протипригарне покриття, яке застосовують у Tefal, виготовлено з інертного полімеру, який не вступає в реакцію з харчовими продуктами та мийними засобами, гарантуючи безпеку для здоров’я. Крім того, корпуси та руків’я виробів Tefal виготовлено з термоізоляційних матеріалів, надаючи додаткового захисту під час використання.
 • Інноваційні технології та стильний зовнішній вигляд – це характеристики, які вирізняють бутербродниці та мультимейкери Tefal. Завдяки компактним розмірам та ефектному дизайну ці пристрої найліпше пасуватимуть до інтер’єру будь-якої кухні.

Огляд функціональності та характеристик бутербродниць Tefal

Вибираючи бутербродниці та мультимейкери, зверніть особливу увагу на:

 • Потужність пристрою. З-поміж асортименту Tefal є моделі різної продуктивності, але найпопулярнішими є пристрої середньої потужності (700 – 900 Вт).
 • Робочі пластини. Сендвічниці Tefal оснащено легкими алюмінієвими панелями із фірмовим протипригарним покриттям. Завдяки йому можливе приготування з мінімальною кількістю жиру чи взагалі без нього.
 • Додаткові робочі форми. Завдяки пластинам різної форми бутербродниці можна використовувати для готування багатьох страв – сендвічів, закусок, випічки. Залежно від розміру пристрою за один сеанс можна приготувати від двох до чотирьох порцій.
 • Систему індикації, яка допомагає контролювати роботу пристроїв.

Знімні панелі, які дають змогу приготувати улюблені страви

Завдяки збільшенню потужності, удосконаленню конструкції та наявності додаткових знімних пластин можливості бутербродниць суттєво розширено. Відтепер можна придбати мультимейкер Tefal з панелями спеціальної форми, які дають змогу приготувати:

 • закриті сендвічі з різноманітною начинкою (трикутні та квадратні). Цю форму також використовують для омлетів;
 • ситні паніні (класичні італійські сендвічі видовженої форми);
 • закуски гриль (із фаршу, риби, овочів). Із пластинами для гриля можна випікати закриті пироги з тонкого тіста;
 • солодкі та солоні вафлі. Можна придбати вафельницю Tefal із набором форм для об’ємних бельгійських і хрустких віденських вафель;
 • маленькі повітряні кекси й апетитні мафіни з начинкою;
 • пісочне печиво «горішки».

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів