01.12.2023
Застосунок «Повітряна тривога» долучається до збору для Повітряних сил ЗСУ, який організували UNITED24 та амбасадор платформи Тімоті Снайдер.
09.11.2023
Системи безпеки є вкрай необхідними в сучасному світі, тому пошук ефективного та зручного способу захистити своє майно та спокійно спати вночі є завжди актуальним. «Українські охоронні системи» мають пакет «Легкий старт», який вражає...
27.10.2023
Ajax Systems вкотре вразила світ інноваціями на своєму п’ятому Ajax Special Event. Захід у форматі онлайн-презентації відбувся з нагоди створення нових пристроїв і розширення можливостей програмного забезпечення.
10.10.2023
Сучасні технології надають засоби для підвищення рівня безпеки та контролю оточення. Одним із найефективніших і передових рішень у сфері відеоспостереження є Ajax NVR – результат синергії відеоспостереження та системи Ajax. Ця інтеграція...
24.07.2023
У сучасному світі, де зміни клімату все помітніші, а природні та військові катаклізми частіші, безпека та захист від потопу в приміщенні є особливо важливими аспектами.
06.07.2023
Кульові крани – запірно-регулювальні пристрої – використовуються в багатьох сферах: будівництві, промисловості, комунальному господарстві тощо. Із технологічними досягненнями, які стрімко розвиваються, стає очевидним, що застосування...
15.06.2023
Вимірювання температури, рівня CO2 (вуглекислого газу) та вологості мають велике значення для здоров’я та комфорту людей у їхньому повсякденному житті. Вирішити ці завдання допоможе датчик Ajax LifeQuality.
24.02.2023
Наразі доводиться жити за умов військового стану, тому, крім основних побутових речей, українці купують чимало різноманітних додаткових пристроїв.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів