Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125, OM3,duplex,10m

код товару: DK-2532-10/3
414 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125, OM3,duplex,10m: 
Оптический патч-корд Digitus LC/UPC-SC/UPC 50/125 OM3 duplex 10м DK-2532-10/3
Оптический патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 10m
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів