Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125, OM3,duplex,10m

код товару: DK-2532-10/3
Технічні характеристики Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125, OM3,duplex,10m:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип коннектора SC-LC
Тип волокна Багатомод
Тип шнура Дуплекс
Довжина 10м
Основні параметри
Тип коннектора SC-LC
Тип волокна Багатомод
Тип шнура Дуплекс
Довжина 10м
Оболонка LSOH
Тип кабеля I-VH 2G50/125
Клас волокна OM3
Колір кабелю аква
Діаметр волокна 50 мм /125 мм
Діаметр кабеля 3 мм
Додаткові параметри
Особливості Роз'єм з кабельним кінцем /керамічний
Гарантія
Гарантія180 місяців
Параметри упаковки
Ширина200 мм
Висота30 мм
Довжина300 мм
Вага0.15 кг
Об'єм0.0018 м3
414 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125, OM3,duplex,10m:
ckapbu.com
Оптический патч-корд Digitus LC/UPC-SC/UPC 50/125 OM3 duplex 10м DK-2532-10/3
117.com.ua
Оптический патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 10m
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів