Fortnite Колекційна фігурка Legendary Series DJ Yonder S2

код товару: FNT0127
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Fortnite Колекційна фігурка Legendary Series DJ Yonder S2:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип ігрові фігурки
ігровий набір
Вид набір
фігурка
Серія Legendary
Рекомендований вік від 8 років
Розміри 15 см (висота)
Матеріал пластмаса
Основні
Тип ігрові фігурки
ігровий набір
Вид набір
фігурка
Серія Legendary
Рекомендований вік від 8 років
Кількість 8 шт ( 1 фигурка+ аксессуары)
Розміри 15 см (висота)
Живлення батарейки не потрібні
Матеріал пластмаса
Упаковка відкрита упаковка
Особливості рухливі частини тіла
Комплектація 1 фігурка
1 рюкзак
2 зброї
3 змінних обличчя
1 аксессуар
1 інструмент
Гарантія
Гарантія 14 днів
Параметри упаковки
Ширина 240 мм
Висота 200 мм
Довжина 50 мм
Вага 0.24 кг
Об'єм 0.0024 м3
Артикульовані фігурки Legendary Series точно відображають образи віртуальних героїв. Деталі виконання (скіни), належності образів, зброю або інструменти збору ресурсів ідентичні віртуальним. Висота героя 15 см, ідеально для залучення поза «Фортнайт» з іншим приладдям як для будівництва, так і для використання планерів, автомобілів і багато іншого.
немає в наявності
Нові серії "фортнайтових" іграшок

Поповнення в колекції легендарних фігурок Jazwares Fortnite 2020.

З 2017 року Fortnite встигла стати культовою кросплатформенною грою з нелінійним сюжетом і перетворилася на феномен масової культури, що налічує понад 250 мільйонів фанів по всьому світу. Стрімкий розвиток онлайн-гри є пропорційним до збільшення попиту прихильників Fortnite до мерчандайзингової продукції за мотивами гри. Jazwares, що має ліцензію на виробництво ігрових фігурок, продовжує радувати прихильників якісними іграшковими копіями персонажів з ігрового всесвіту Fortnite. Цього разу крутезні новинки в серіях Legendary Series та Solo Mode.

LEGENDARY SERIES

Вдосконалюйте ігровий рівень разом з ігровими фігурками. Це рухомі фігурки заввишки 15 см і мають понад 36 точок артикуляції. Їх виконано з неймовірною деталізацією, є точною ліцензійною копією відомих скінів героїв Fornite. У комплекті окрім ігрової фігурки є повний бойовий комплект для відтворення «Королівської Битви» за власним сценарієм: інструмент для збору ресурсів, кілька варіацій знімного обличчя, зброю та різноманітні аксесуари що характері обраному персонажу. Влаштовуйте власні баталії, відтворюйте найепічніші пози, демонструйте улюблений танок разом з фігурками героїв Legendary Series.

JAZWARES FORTNITE LEGENDARY SERIES DJ YONDER S2

Код товару: FNT0127

Герой: DJ Yonder (Эм Си Лама)

У комплекті: фігурка 1 шт., інструмент 1 шт., зброя 3 шт., аксесуари 3 шт., посібник колекціонера.

Руки геть від діджея! Яка вечірка може обійтися без DJ Yonder? Частково будь-яка, насправді-то. Він одягнений у світлодіодні штани блакитного кольору, модне взуття, зелену куртку з неоновими вставками та капюшоном. Із такою металевою головою всіма улюблена «піньята» має надзвичайно ефектний вигляд!

JAZWARES FORTNITE LEGENDARY SERIES LEVIATHAN S2

Код товару: FNT0128

Герой: Leviathan

У комплекті: фігурка 1 шт., інструмент 1 шт., зброя 2 шт., аксесуари 3 шт., посібник колекціонера

Одягнений у скафандр із зеленим переливом і в мідні поручі. У його головному відсіку-акваріумі красується товста рибина! Сподіваємося, що її пам’ять не настільки коротка, як подейкують, і все ж більше ніж 3 секунди!

JAZWARES FORTNITE LEGENDARY SERIES RUIN S4

Код товару: FNT0284

Герой: Ruin

У комплекті: фігурка 1 шт., зброя 3 шт., інструмент 1 шт., динаміт 1 шт., рюкзак 1 шт.

Чудовисько, яке повстало з лави, схоже на лицаря самого диявола. Можливо, багатовікові кістки, що лежать у надрах «Фортнайт», вступили в реакцію з лавою і «вдихнули» в нього життя? Обладунки персонажа світяться, як магма. Частиною екіпірування є грізні шипи, які зроблені з чорної сталі та кованого заліза.

JAZWARES FORTNITE LEGENDARY SERIES PEELY S4

Код товару: FNT0132

Герой: Peely

У комплекті: фігурка 1 шт., зброя 2 шт., інструмент 1 шт., змінні обличчя 3 шт., рюкзак 1 шт.

Банан, він і в Африці — банан! Якщо він має вигляд банана, за геймплеєм є бананом, то чому він не може бути бананом насправді?

JAZWARES FORTNITE LEGENDARY SERIES SENTINEL S4

Код товару: FNT0280

Герой: Sentinel

У комплекті: фігурка 1 шт., зброя 2 шт., інструмент 1 шт., аксесуари 3 шт.

Глашатай нового часу. Початок ери трансформерів у Fortnite. Величезний робот з обличчям курки може сподобатися всім фанатам відомої франшизи трансформерів.

SOLO MODE

Яскраві артикульовані фігурки серії Solo Mode, що точно і детально відображають культові образи віртуальних героїв онлайн-гри. Абсолютно всі персонажі серії рухомі в суглобах, і мають понад 25 точок артикуляції, тому здатні відтворити будь-яку епічну емоцію чи Fortnite танок. Фігурки героїв заввишки 10,5 см, тому вони чудово взаємодіють із різноманітним Fortnite приладдям, зокрема з матеріалами для будівництва, планерами, гольфкарами тощо. У комплекті: фігурка, зброя, будівельний елемент, який можна використовувати як підставку для епічних поз.

JAZWARES FORTNITE SOLO MODE INFERNO S4

Код товару: FNT0259

Герой: Inferno

Навіть якщо ти пекельне полум’я, ти маєш вміти ефектно виглядати. Інферно одягнений у червоний костюм, який, без сумніву, шили на замовлення, чорну сорочку з жилеткою й червону краватку.

JAZWARES FORTNITE SOLO MODE BEEF BOSS S4

Код товару: FNT0257

Герой: Beef Boss. Посланий нагодувати кожного! Бургермен одягнений у помаранчеві штани з кольоровими латками, помаранчево-синій жилет і в маску-бургер із висолопленим язиком. Подивіться — у нього кетчуп і гірчиця на штанях! Він такий апетитний!

Другий сезон другого розділу. Цілком таємно

У першому кварталі 2020 року світ побачив другий розділ королівської битви Fortnite, що присвячено шпигунській тематиці. Головні події відбуваються на острові, захопленому таємними агентами угрупування «Тінь і Привиди». З-поміж них і Агент Meowscles — людиноподібний м’язистий кіт. Гравцям належить вибрати бік і виконувати унікальні для кожної групи завдання. Крім нових скінів й оновленої «Бойової перепустки», в грі з’явилися нові гаджети, а також можливість підкрадатися, використовуючи картонні коробки й багато іншого. У новому сезоні гравців потішить наявність нових локацій, як-от: акула, яхта, агенція та інші. Також розробниками були втілені тимчасові операції, які «назавжди змінять долю острова».

JAZWARES FORTNITE SOLO MODE HOPPER S5

Код товару: FNT0265

Герой: Hopper

Легенда Хокінса. Ставити під сумнів злодійські навички Хоппера вкрай нерозумно. Навіть у яскравому костюмі він зможе пограбувати будь-кого, не напружуючись.

JAZWARES FORTNITE SOLO MODE LUMINOS S4

Код товару: FNT0328

 Герой: Luminos

 Із темного боку на світлий… Чаклун, що був освячений самим космосом. Він одягається в кольорах Всесвіту, щоби віддати належне ефірним таємницям. Вміння створювати космічний і лякаючий образ — це подвиг, на який здатен лише Luminos.

ZWARES FORTNITE SOLO MODE SPIDER KNIGHT S5

Код товару: FNT0263

Герой: Spider Knight

Час розкинути павутиння. Одним тільки поглядом він вміє ловити комах і миттєво їх пожирати. Вибір завжди залишається за гравцем: бути павуком або ж його тремтячою жертвою.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів