Технічні характеристики Minerva M-MC450ER:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип швейної машинки швейно-вишивальна
Тип човника горизонтальний
Формування петлі автоматично
Підключення до ПК USB / картрідер
Кількість швейних операцій 404 шт
Кількість петель 10 шт
Максимальна довжина стібка 4.5 мм
Максимальна ширина стібка 7 мм
Можливості реверс
шиття подвійною голкою
функція «Вільний рукав»
пришивання блискавок
пришивання ґудзиків
ручка для перенесення
функція дзеркального відображення дизайну вишивки
перемикач положення голки
функція повороту / збільшення зразка вишивки (80-120%)
автоматичне визначення меж і розмірів вишивки
автоматичний нитковтягувач
Регулювання тиск лапки
довжина стібка
ширина стібка
Підсвічування
Максимальна область вишивання 140х200 мм
Малюнків для вишивання 40 шт
Споживана потужність 85 Вт
Габарити ( ШхВxГ ) 54 х 37 х 41 см
Основні
Тип швейної машинки швейно-вишивальна
Тип човника горизонтальний
Формування петлі автоматично
Підключення до ПК USB / картрідер
Швейні операції
Кількість швейних операцій 404 шт
Кількість петель 10 шт
Максимальна довжина стібка 4.5 мм
Максимальна ширина стібка 7 мм
Швидкість вишивання 800 стібків/хв
Функції
Можливості реверс
шиття подвійною голкою
функція «Вільний рукав»
пришивання блискавок
пришивання ґудзиків
ручка для перенесення
функція дзеркального відображення дизайну вишивки
перемикач положення голки
функція повороту / збільшення зразка вишивки (80-120%)
автоматичне визначення меж і розмірів вишивки
автоматичний нитковтягувач
Регулювання тиск лапки
довжина стібка
ширина стібка
Виконувані рядки Зигзаг
Краєобметочна (оверлочная)
Еластичний зигзаг для пришивання резинки
Посилений зігзаг
Еластична для підшивання потайним швом
Посилена пряма
Додатково
Підсвічування
Дисплей
Комплектація Лапка зігзаг
Набір голок
Педаль
Універсальна лапка
Лапка для потайної строчки
Викрутка
Лапка для пришивання ґудзиків
Лапка для обробки краю
Лапка для декоративних рядків
Фетровий амортизатор для котушок
Шпульки
Додатковий тримач для котушки
Лапка для блискавок
Лапка для викидання петель
Інструкція
Лапка для вишивання
Вишивальний блок
Тримач котушки
Вишивальний блок
Максимальна область вишивання 140х200 мм
Малюнків для вишивання 40 шт
Кількість алфавітів 3
Фізичні
Споживана потужність 85 Вт
Габарити ( ШхВxГ ) 54 х 37 х 41 см
Країна виробник Китай (Тайвань)
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 410 мм
Висота 360 мм
Довжина 490 мм
Вага 12.40 кг
Об'єм 0.0723 м3
Комп'ютеризована швейно-вишивальна машина Minerva MC 450ER, новинка 2017 року, яка об'єднує в собі як швейні функції, так і функції для вишивання. Машина оснащена анімованим LCD дисплеєм з яскравою LED підсвічуванням і великою робочою поверхнею. Крім 404 швейних рядків, в пам'ять машини також запрограмовані 40 ескізів вишивки. Для того, щоб вишити свій ескіз, необхідно просто підключити до машини USB флеш-накопичувач c Вашим файлом вишивки. З комп'ютеризованою швейно-вишивальною машиною Minerva MC450ER легко і цікаво створювати єдині в своєму роді стильні речі! Стібок за стібком ваша мрія втілюється в реальність.
26799 грн*
немає в наявності
Де купити: Minerva M-MC450ER:
Mekka
Швейно-вишивальна машина MINERVA MC450ER, швейно-вишив., 85 Вт, 404 швейних операцій, білий+червоний (M-MC450ER)
Шиття та вишивка: підготовка до вибору професії

Зробити будь-яку річ оригінальною, прикрасити різноманітними візерунками, надати тканинам та матеріалам неповторних рис допоможе вишивка. Швейно-вишивальна техніка бренда Minerva може допомогти якнайкраще втілити в життя всі основні завдання та ідеї програми з вивчення основ машинної вишивки. Бренд Minerva понад 20 років на ринку України.

Сучасні швейні та швейно-­вишивальні машини Minerva побутового призначення допоможуть власноруч створювати великий асортимент виробів із тканини: від одягу та домашнього текстилю до незвичайних предметів повсякденного вжитку.

Моделі швейно-вишивальних машин Minerva якнайкраще підходять для засвоєння основ сучасної машинної вишивки. У докладній інструкції наведено усі необхідні дані для приємного та легкого процесу вивчення конструкції та всіх функцій машини. Після її вивчення учень зможе поступово перейти до приємного творчого процесу безпосередньої практики.

Під час розроблення асортименту швейно-вишивальних машин бренд Minerva подбав про те, щоби моделі були максимально простими у використанні, багатофункціональними, якісними з погляду конструкції та матеріалів і могли задовольнити потреби найвибагливіших користувачів, втілюючи в життя все нові і нові творчі проєкти та ідеї сучасних молодих майстрів.

Майбутній фах

Запровадження в навчальних закладах викладання основ методики шиття та вишивки дає змогу зробити професійні проби та є дієвою підготовкою до опанування в майбутньому професій сфери сучасних швейних технологій, технологій текстильного дизайну, дизайну одягу та предметів побуту, дизайну й експертизи виробів легкої промисловості. Професії з усіх перерахованих галузей мають стійкий попит на регіональному ринку праці та згідно з даними моніторингу зайнятості випускників користуються підвищеною популярністю з-поміж самих учнів.

Навчання мистецтву вишивання

Програму з вивчення технологій вишивання за допомогою швейно-вишивальних машин рекомендовано запроваджувати на базі курсу «Трудове навчання». Вона передбачає отримання ґрунтовних знань, умінь і навичок: із техніки та прийомів усіх видів вишивки; основ композиції, законів колірних гармоній; видів і властивості тканин, ниток, інших використовуваних матеріалів; технології виготовлення різних видів машинної вишивки; правил експлуатації вишивальних машин й устаткування; вимог до якості виконуваної роботи; вимог техніки безпеки, що є дієвою підготовкою до професій художника-модельєра, художника-оформлювача, художника з розпису тканин, дизайнера, декоратора.

Машинна вишивка на практиці

Моделі машин бренда Minerva виготовлено із високоякісних матеріалів, вони мають максимально ергономічну форму для комфортного використання навіть тривалий час, їхня конструкція функціо­нальна, а меню продумане з урахуванням різного ступеня підготовки користувачів. Тому швейно-вишивальні машини Minerva стануть у пригоді як професіоналам у сфері вишивки, так і аматорам, що тільки починають знайомитися з мистецтвом машинної вишивки.

Для безперервної роботи машин Minerva в навчальних класах необхідно передбачити доступ до мережі електричного струму, а також наявність зручних столів або парт, висота яких відповідатиме висоті стільця та середньому зросту учня, аби забезпечити зручний доступ до корпусу самої машини. Для моделі швейно-вишивальної машини Minerva MC550W також буде необхідний доступ до мережі через Wi-Fi, оскільки її робота напряму пов’язана з активною точкою інтернету, а всі операції виконують завдяки цьому зв’язку.

Швейно-вишивальна машина Minerva 450 ER

Код товару: M-MC450ER

За допомогою багатофункціональної комп’ютеризованої машинки Minerva MC450 ER можна не тільки ремонтувати одяг або шити нові речі, але й робити вишукані вишивки на будь-яких типах тканин незалежно від їх щільності. Такий пристрій має понад 400 функцій, може бути підключений до комп’ютера, має дисплей і просту комп’ютеризовану систему керування, за якої всі функції відображаються на екрані.

Човниковий пристрій у Minerva MC450 ER розташовано горизонтально. Таке положення дає змогу легко замінити шпульку. Намотування ниток на шпульку проводять в автоматичному режимі, за якого на час намотування пристрій переводять у режим холостого ходу. Крім того, втягання нитки здійснюють теж автоматично.

Вибирають тип рядка за допомогою зручного та швидкого меню, при цьому можна регулювати рівень натягування нитки, швидкість шиття, силу притискання тканини лапкою. Обрізання нитки можливе з використанням бічного ножа, вбудованого в пристрій.

Комп’ютерна система Minerva MC450 ER сприймає тільки малюнки у форматі zhs. Для відображення файлів інших форматів можна скористатися конвертером. Він допоможе не тільки перевести будь-який файл, підтримуваний цією моделлю, а і стане помічником під час втілення авторських ідей.

Швейно-вишивальна машина Minerva MC550W

Код товару: M-MC550W

Ця модель виконує понад 120 ізних операцій, а також 8 видів петель в автоматичному режимі. Її можна підключити до комп’ютера, планшета або смартфона за допомогою Wi-Fi. Має LED-дисплей, подвійне LED-підсвічування та просту комп’ютеризовану систему керування, за якої всі функції відображаються на екрані як самої машини, так і на екрані смартфона завдяки спеціальній програмі, яку можна безкоштовно встановити з Google Play або AppStore.

Швидкість шиття та вишивання можна регулювати в діапазоні від 150 об/хв до 800 об/хв. Також у цій моделі передбачена вбудована програма для ­підрахунку кількості зроблених стібків вишивки. MC550W оснащено горизонтальним човниковим пристроєм.

За допомогою цієї машинки можна створювати вишукану вишивку на тканині будь-якого типу. Для цього потрібно в основному меню вибрати програму вишивання і визначитися з візерунком. Є можливість комп’ютерного моделювання ­візерунка за ­власним дизайном, а можна використовувати завантажені файли вишивки, які передаються через модуль Wi-Fi. У комплекті цієї моделі є два види п’ялець: маленькі (50 × 70 мм) та великі (120 × 180 мм).

У базовому комплекті постачання: голкова пластина для шиття, голкова пластина для вишивання, 7-рядкова зубчаста рейка.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів