2E Gaming Ігрова поверхня PRO Speed D04, XL (800x450x3мм), багатокольоровий

код товару: 2E-SPEED-XL-D04-PRO
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики 2E Gaming Ігрова поверхня PRO Speed D04, XL (800x450x3мм), багатокольоровий:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Килимок для миші
Призначення Для геймінга
Матеріал Тканина /ультра-гладкий поліестер
Гума /нижній шар основи
Колір Різнобарвний
Габарити 800 x 450 x 3 мм
Товщина 3 мм
Характеристики
Тип Килимок для миші
Робоча поверхня Одностороння
Тип поверхні Speed
Призначення Для геймінга
Додатково Водонепроникний
Матеріал Тканина /ультра-гладкий поліестер
Гума /нижній шар основи
Колір Різнобарвний
Габарити 800 x 450 x 3 мм
Товщина 3 мм
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 100 мм
Висота 100 мм
Довжина 460 мм
Вага 0.76 кг
Об'єм 0.0046 м3
Якщо серйозно ставитеся до ігор на ПК, знадобляться клавіатура та миша. Однак наразі не про них. У цьому рівнянні є ще одна важлива змінна – килимок. Звісно, дехто зазначить, що можна обійтися і старим або й зовсім без нього. Однак доведено на практиці – гарна поверхня для ігрової миші покращить досвід і підніме його на новий рівень.
699 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: 2E Gaming Ігрова поверхня PRO Speed D04, XL (800x450x3мм), багатокольоровий:
Інтернет магазини
AMoyo
Ігрова поверхня 2E Gaming PRO Speed XL, D04 (2E-SPEED-XL-D04-PRO)
Comtrading
Игровая поверхность 2E GAMING PRO Speed D04, XL (800x450x3мм), многоцветный
Darius-shop.com
2E Gaming Ігрова поверхня PRO Speed D04, XL (800x450x3мм), багатокольоровий
Iphouse.com.ua
2E Gaming Ігрова поверхня PRO Speed D04, XL (800x450x3мм), багатокольоровий
Mekka
Ігрова поверхня 2E GAMING PRO Speed D04, XL (800x450x3мм), багатокольоровий (2E-SPEED-XL-D04-PRO)
Національні мережі
24 Moyo.ua
Ігрова поверхня 2E Gaming PRO Speed XL, D04 (2E-SPEED-XL-D04-PRO)
Epicentr
Игровая поверхность 2E Gaming PRO Speed D04 XL (2E-SPEED-XL-D04-PRO)
Фокстрот (Foxtrot.com.ua)
Килимок 2E GAMING PRO D04 XL (2E-SPEED-XL-D04-PRO)
Особливості:

Гра без промахів

Для лінійки SPEED оновленої серії ігрових поверхонь 2E GAMING PRO використано ультрагладенький поліестер – надсучасне синтетичне волокно, що зменшує тертя. Чи робить він килимок кращим для миші? Так, бо відтепер швидкість маневрів повністю залежить від гравця і немає жодних перешкод на шляху для перемоги. Із ним курсор опиниться в потрібному місці дуже спритно, а промахнутися буде просто неможливо.

Жодного натяку на зсув

Зовні серія ігрових поверхонь 2E GAMING PRO має звичайний вигляд. Однак за цією простотою прихована якість і надійність. Килимок має текстуровану основу з гуми, яка максимально міцно утримує його на будь-якій поверхні – під час інтенсивних битв він залишатиметься на місці і не буде жодного натяку на зсув. А це сприятиме точності позиціонування курсора, м’якості ходу та легкості рухів, а отже, задоволенню від гри, адже все саме заради цього.

Уникаючи ризиків і бруду

Чи треба чистити килими з поліестеру? Звісно, і це питання не тільки естетики. Пил, який на них збирається, може спресовуватися, ускладнюючи рух миші. Як результат – промазав із дробовика і дісталися монстри, або не вписався в поворот гоночної траси і розбився.

Але це точно не про серію 2E GAMING PRO SPEED, бо вони мають водовідштовхувальну поверхню, а для усунення бруду іноді достатньо вологої серветки, яка не залишає ворсинок. Ризикувати грою та швидкістю через підняти краї ніколи не доведеться – їх надійно прошито по контуру, що, крім іншого, гарантує кращу зносостійкість і витривалість.

Вибір є, і він нескладний

Граєте короткими чи розмашистими рухами? Насправді це має значення, бо виробник постарався і створив 5 варіантів розміру ігрових поверхонь. Якщо на столі порядок, все організовано та чисто – можна не морочитися надто великими килимками та вибрати розмір М чи L. Якщо ні, зверніть увагу на килимок максимального формату, що закриває всю робочу зону, – розміри від XL до 3XL. За товщини 3 чи 4 мм килимки легко згинаються.

Лімітована кольорова серія

Кольорові ігрові поверхні 2E GAMING PRO SPEED орієнтовані як на динамічну гру, так і на неймовірне доповнення ігрового сетапу, будь-якого рівня.

Тільки необхідне

Килимок постачають у фірмовому пакованні, яке надійно захищає виріб від пошкодження під час транспортування. Комплектовання мінімалістське, завдяки чому його легко брати із собою, коли вирішити пограти деінде.

Полюбляєте міняти килимки часто? У 2E GAMING є чимало пропозицій.

Переживе пролиту рідину

Килимки серії 2E GAMING PRO SPEED роблять те, що хочуть від килимка, і навіть трохи більше. Напевне, кожен хоч раз у житті проливав біля комп’ютера рідину. Аби захистити стіл і обладнання від випадково пролитої кави чи газованої води, поверхня килимків серії 2E GAMING PRO SPEED має водовідштовхувальні властивості. Якщо ця неприємність все-таки трапиться, аксесуар потрібно буде почистити відповідно до правил експлуатації.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів