Портативні акустичні системи

Скинути все › Знайдено 5 товарів
Сортувати
Новинка
2E BS-05 Color Sound Wireless

2E BS-05 Color Sound Wireless

код товару: 2E-BS-05L

899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Ця модель точна знайде своє місце у будинку чи квартирі, адже її продуманий і футуристичний дизайн разом із LED підсвічуванням, не залишить нікого байдужим. Ця акустична система має компактні параметри - 136/80/80 мм, вага 360 г. Акумулятор на 1200 мАг, якого буде достатньо на прослуховування музики до 6-ти годин. Також модель досить потужна: 5 Вт. Приємним бонусом є підтримка карт пам’яті microSD та отвір для шнурка. Колонка має 2 режими підсвітки «світильника»: режим швидкої зміни кольорів, а також пульсуючий режим, при якому кольори повільно змінюють один одного. Відблискуючі часточки всередині колонки у поєднанні із кутовою фактурною поверхнею створюють цікавий оптичний ефект, наче симбіоз кришталю та передових технологій.

Новинка
2E BS-03 Light Wireless

2E BS-03 Light Wireless

код товару: 2E-BS-03L

699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Колонка, яка точно повинна бути в центрі танцполів запальних вечірок, адже вона має у своєму запасі аж 2 динаміки із потужністю у 3 Вт - кожен, стильний дизайн доповнений LED підсвічуванням та солідні габарити із розмірами 186*85*75 мм та вагою 435 г. Приємний бонус, це наявність рознімів для заряджання, USB, microSD-карти пам’яті, AUX та мікрофон. Завдяки трикутній формі з дуже заокругленими гранями її можна покласти горизонтально, або поставити вертикально і вона однаково добре виглядатиме у будь-якому місці, а різнокольорове підсвічування реагує у такт музики, ритмічно змінюючи кольори, як еквалайзер. Більша частина корпусу виконана із приємного на дотик пластику.

Новинка
2E BS-02 Sport IPX Wireless

2E BS-02 Sport IPX Wireless

код товару: 2E-BS-02L

599 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Портативна акустична система 2E BS-02 Спорт IPX Wireless з підтримкою Bluetooth і захистом від бризок завжди і усюди буде тебе супроводжувати. Удосконалена конструкція для прослуховування на вулиці (IPX4), підходить для використання в умовах підвищеної вологості та часу. Відтворює потужний і високоякісний звук, а завдяки акумулятору на 1200 мАг ви можете довго прослуховувати музику. Оживи вечірку - різнокольорове підсвічування в ритм музики!

Новинка
2E BS-01 Compact Wireless [2E-BS-01-BLUE]

2E BS-01 Compact Wireless [2E-BS-01-BLUE]

код товару: 2E-BS-01-BLUE

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Найменша і наймолодша модель блакитного кольору із лінійки акустичних систем обіцяє бути самою портативною, а отже її можна взяти з собою будь-куди. І все завдяки: компактним розмірам 96/96/42 мм, невеликій вазі в 130 г, достатньої потужності в 3 Вт, наявності карабінного кріплення, ємномсті акумулятора в 400 мА/год, а це майже 4 години прослуховування музики. ЇЇ параметри та характеристики роблять її ідеальним партнером для подорожей, прогулянок і спортивних тренувань. Верхня і основна її частина вироблена із текстильного сітчастого матеріалу, а задня частина – із софт тач пластику та гумової основи.

Новинка
2E BS-01 Compact Wireless [2E-BS-01-BLACK]

2E BS-01 Compact Wireless [2E-BS-01-BLACK]

код товару: 2E-BS-01-BLACK

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Найменша і наймолодша модель із лінійки акустичних систем обіцяє бути самою портативною, а отже її можна взяти з собою будь-куди. І все завдяки: компактним розмірам 96/96/42 мм, невеликій вазі в 130 г, достатньої потужності в 3 Вт, наявності карабінного кріплення, ємномсті акумулятора в 400 мА/год, а це майже 4 години прослуховування музики. ЇЇ параметри та характеристики роблять її ідеальним партнером для подорожей, прогулянок і спортивних тренувань. Верхня і основна її частина вироблена із текстильного сітчастого матеріалу, а задня частина – із софт тач пластику та гумової основи.