Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Максимальний розмір екрану
Кількість USB портів
Підставки для ноутбуків
Знайдено 8 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: 17805_TRUST
349 грн*
Підставка для охолодження ноутбука з двома вентиляторами призначена для зручності використання клавіатури та інтенсивного охолодження.
код товару: 21962_TRUST
299 грн*
Охолоджувальна підставка для ноутбука з вентилятором, що має підсвічування, і конструкцією, яка гарантує зручне введення тексту.
код товару: 20159
399 грн*
Підставка для охолодження ігрових ноутбуків із великим безшумним вентилятором і червоним підсвічуванням. Підставка Trust GXT 220 Notebook Cooling Stand забезпечує охолодження ноутбука навіть при сильних навантаженнях. Підходить для ноутбуків з діагоналлю екрана до 17.3 дюймів.
код товару: 20400
399 грн*
Охолоджуюча підставка з великим вентилятором і блакитною підсвіткою призначена для зручності використання клавіатури та інтенсивного охолодження ноутбука.
код товару: 20817_TRUST
749 грн*
Trust GXT 278 - охолоджуюча підставка для ігрових ноутбуків з 4 вентиляторами в міцному корпусі. Вентилятори оснащені червоним підсвічуванням і регулюванням швидкості, аж до повного вимкнення. Підставка може налаштовуватися по висоті і відмінно підійде для ноутбуків з діагоналлю до 17.3".
код товару: 20104
499 грн*
Підставка для ноутбука Trust Azul з 2 вентиляторами. Отримайте ковток свіжого повітря під час роботи за ноутбуком. Підставка із системою охолодження Azul оберігає ноутбук від перегріву, і робить роботу за ним більш надійною і комфортною
код товару: 16813
599 грн*
Підставка для портативного комп'ютера з 5-ступінчастим регулюванням по висоті, 2 вентиляторами охолодження і жорсткою посиленою алюмінієвою вставкою дозволяє встановити екран комп'ютера в ергономічне положення.
код товару: 17866_TRUST
399 грн*
Підставка для ноутбука з вбудованим безшумним вентилятором для забезпечення зручного положення комп'ютера і захисту від перегріву.
Каталог товарів