Розвивальні іграшки

Знайдено 256 товарів
Сортувати
goki Гра мемо - Лісове життя

goki Гра мемо - Лісове життя

код товару: 56869G

519 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Розвиваюча гра goki Лісове життя складається з 32 дерев'яних карток для 16 пар картинок. Мета гри - зібрати якомога більше пар. Виграє той, хто складе найбільшу кількість пар. Дерев'яні картки викладаються на стіл малюнком донизу і перемішуються таким чином, щоб ніхто не зміг запам'ятати, яка картинка де лежить.

goki Гра мемо - Тварини

goki Гра мемо - Тварини

код товару: 56904G

519 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Розвиваюча гра goki складається з 32 дерев'яних карток для 16 пар тварин. Мета гри - зібрати якомога більше пар. Виграє той, хто складе найбільшу кількість пар. Дерев'яні картки викладаються на стіл малюнком донизу і перемішуються таким чином, щоб ніхто не зміг запам'ятати, яка картинка де лежить. Тепер вам потрібно зібрати тварину, яка складається з двух карток. Рекомендований вік: 2+, розмір картки: 6.5 x 6.5 см

Same Toy Головоломка  IQ Electric cube

Same Toy Головоломка IQ Electric cube

код товару: OY-CUBE-02

696 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Головоломка IQ Electric cube — це захоплива розвивальна іграшка для всієї родини, яка поєднує ритмічну музику та гру. IQ Electric cube має світлодіодне підсвічування. Центральна частина складається з дисплея, розділеного на чотири блоки, що підсвічуються під час гри, та двох бокових блоків, що мають по два кольори з обох боків. Завдання головоломки: зіставити кольорові блоки з вогнями — повернути квадрат відповідно до світлової підказки, щоб він збігався з кольором дисплея. Іграшка працює в чотирьох режимах: швидкісний режим, режим запам’ятовування, режим витривалості, режим кількох гравців. Кожний із вибраних режимів має понад 10 рівнів складності. Рекомендований вік: 6+

Janod Магнітна книга - Транспорт

Janod Магнітна книга - Транспорт

код товару: J02715

Порівняти (0) ›

Магнітна книга «Транспорт» від французького виробника Janod – це захоплива, яку легко зберігати та транспортувати. Діти обожнюють створювати машини і вигадувати різноманітні історії. А з магнітною книгою «Транспорт» це стає дуже просто. Ззовні книга нагадує звичайну книжку, але ніхто не знає, що ховається під її обкладинкою! Кришка коробки є магнітною дошкою, яка буде служити основною робочою панеллю для гравців. Комплект для гри складається з 46 магнітів та 8 карток з підказками. Для дітей віком від 3-х років.

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Пазл Загадочный аквариум

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Пазл Загадочный аквариум

код товару: OR818-90001

700 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Глибоко-глибоко в океані живуть різні-різні жителі. Зберіть головоломку: вона може бути Атлантидою, будиночком морського жителя або просто пазлом, обирати вам. Коли головоломка складена - через спеціальну лінзу можна побачити таємниці різних тваринок, яких не видно одразу.

Janod Юла музична - Ферма

Janod Юла музична - Ферма

код товару: J04123

899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

«Доторкнутися, подивитися та почути» – таке кредо має музична дзиґа «Ферма» від французського бренда Janod, що відкриває для малюка захоплюючий світ ферми з усіма її тваринами. Корівка, курка, качка, кінь, вівця та півник– усі вони поселилися всередині інтерактивної музичної дзиґи. Граючись дзиґою можна навіть почути звуки тварин. Для цього запустіть дзиґу, трактор з причепами буде їхати по колу, а ви чутимите звуки тваринок. Дзиґа працює від 2-х батарейок LR6 1,5 B (в комплект батарейки не включені). Для стабільності та зручності дзиґа має гумову присоску, а також пластмасову прядку з ручкою. Рекомендовано для дітей від 18 місяців.

Janod Сортер - Фігури і звуки

Janod Сортер - Фігури і звуки

код товару: J05332

799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Яскрава та красива головоломка для малюків, яка навчає розрізняти фігури і допомагає розвивати моторні навички у цікавій ігровій формі. Ця головоломка буде стимулювати зір та сенсорні відчуття малюка. У будь-якому віці, підбираючи фігурки по прорізам, малюк вчиться аналізувати і порівнювати різні за формою і розміром предмети. Сортер Janod виготовлений з якісного дерева. Має сертифікат FSC. Розміри сортера: 20,3x7x13,5 см. Рекомендований вік: від 15 місяців.

Janod Магнітна книга - Наряди для дівчинки

Janod Магнітна книга - Наряди для дівчинки

код товару: J02718

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Захоплююча магнітна гра "Вбрання для дівчинки" від французького бренду Janod ззовні так нагадує звичайну книжку, але ніхто не знає, що ховається під її обкладинкою! А всередині знаходиться безліч цікавого. Кришка коробки є магнітною дошкою, яка буде служити основною робочою панеллю для гравців. Комплект для гри складається з 46 магнітів та 8 карток з підказками. З цих частин дитина зможе зібрати різне вбрання, користуючись при цьому зразком картинки з набору або вигадуючи оригінальні образи. Проявивши фантазію, можна вигадати безліч стильних і ефектних костюмів або ж трохи захопитися і «вдягнути» на дівчинку щось зовсім з нею несумісне! Розмір «книжки»: 19 x 4 x 26 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Janod Магнітна книга - Смішні обличчя - хлопчик

Janod Магнітна книга - Смішні обличчя - хлопчик

код товару: J02716

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

З розвиваючою іграшкою від французького бренду Janod дитяча уява не знатиме кордонів. Іграшка «Кумедні обличчя - хлопчик» познайомить дітлахів із емоціями, образами, розвиватиме уяву та спонукатиме до творчості. В процесі дитина гратиме великою кількістю різноманітних деталей, розвиваючи моторику рук та фантазію. Гра має вигляд «книжки» із міцного глянсового картону, приємного на дотик. Відкривши її, дитина знайде малюнок з обличчям-базою та 70 елементів на магнітах, а також 12 карток з підказками. Вкладиші легко та весело чіпляти на обличчя, вся родина може долучитись до сюжетно-рольової гри, створюючи різноманітні хлопчачі образи. Розмір «книжки»: 19 x 4 x 26 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Janod Магнітна книга - Англійська абетка

Janod Магнітна книга - Англійська абетка

код товару: J02712

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Магнітна навчальна гра для вивчення англійської абетки. Складається з 26 ілюстрованих магнітних карток та 104 букв. Як тільки "книга" буде відкрита, потрібно правильно написати слово, яке зображено на картці. Елементи набору вироблені із цупкого картону, вони надзвичайно приємні до рук. Гра розвиватиме моторику рук, уважність, посидючість, концентрацію. Розмір «книги»: 19 x 4 x 26 см. Рекомендований вік: 3+

Janod Магнітна книга - Принцеси

Janod Магнітна книга - Принцеси

код товару: J02725

699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Магнітна навчальна гра, що ззовні дуже схожа на книжку, на тему «Принцеси». Складається з 55 магнітних елементів та 7 карток-завдань. Як тільки "книга" буде відкрита, потрібно правильно відтворити сцену, яка зображена на картці-завданні. Рекомендований вік: від 3-х років. Гра розвиватиме моторику рук, уважність, посидючість, концентрацію. Розмір «книги»: 19 x 4 x 26 см. Рекомендований вік: 3+

Janod Магнітна книга - 4 сезони

Janod Магнітна книга - 4 сезони

код товару: J02721

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Магнітна навчальна гра, що ззовні дуже схожа на книжку, на тему «Чотири пори року». У набір входить 115 магнітних елементів та 4 картки-завдань. Як тільки "книга" буде відкрита, потрібно правильно «вдягти» головних героїв та розставити оточуючі предмети відповідно до малюнку на картці. Гра розвиватиме моторику рук, уважність, посидючість, концентрацію. Розмір «книги»: 19 x 4 x 26 см. Рекомендований вік: 3+

Janod Магнітна книга - Наряди для хлопчика

Janod Магнітна книга - Наряди для хлопчика

код товару: J02719

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Захоплююча магнітна гра "Вбрання для хлопчика" від французького бренду Janod ззовні так нагадує звичайну книжку, але ніхто не знає, що ховається під її обкладинкою! А всередині знаходиться безліч цікавого. Кришка коробки є магнітною дошкою, яка буде служити основною - робочою панеллю для гравців. Комплект для гри складається з 36 магнітних елементів та 8 карток з підказками. З цих частин дитина зможе зібрати різне вбрання, користуючись при цьому як зразком картинки з набору або вигадуючи свої оригінальні образи. Проявивши фантазію, можна вигадати безліч стильних і ефектних чоловічих костюмів або ж трохи захопитися і «вдягнути» на хлопчика щось зовсім з ним несумісне! Розмір «книжки»: 19 x 4 x 26 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Janod Магнітна книга - Смішні обличчя - дівчинка

Janod Магнітна книга - Смішні обличчя - дівчинка

код товару: J02717

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

З розвиваючою іграшкою від французького бренду Janod дитяча уява не знатиме кордонів. Іграшка «Кумедні обличчя - дівчинка» познайомить дітлахів із емоціями, образами, розвиватиме уяву та спонукатиме до творчості. В процесі дитина гратиме великою кількістю різноманітних деталей, розвиваючи моторику рук та фантазію. Гра має вигляд «книжки» із цупкого картону, приємного на дотик. Відкривши її, дитина знайде малюнок з обличчям-базою та 55 елементів на магнітах, а також 10 карток з підказками. Вкладиші легко та весело чіпляти на обличчя, вся родина може долучитись до сюжетно-рольової гри, створюючи різноманітні образи дівчат. Розмір "книжки": 19 x 4 x 26 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Janod Магнітна книга - Тварини

Janod Магнітна книга - Тварини

код товару: J02723

699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Захоплива магнітна гра «Тваринки» від французького бренда Janod. Вона складається з 30 магнітних елементів та 10 карток. Відкривши «книгу», необхідно скласти із деталей тваринку, що зображена на картці-завданні. Також дитина може створювати фантастичних тваринок із різних елементів. Таким чином розвиватиметься фантазія, дрібна моторика, мислення та уява. Рекомендований вік: 3+

Janod Магнітна книга - Вчимося називати час

Janod Магнітна книга - Вчимося називати час

код товару: J02724

699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Цікава карткова гра для запам’ятовування часу від французького виробника Janod. У ігровий набір входить 75 магнітних елементів та 8 двосторонніх карток із зображенням життєвої сцени. Відкривши «книгу», необхідно відтворити сцену, що відповідає часу на годиннику, а також вказати цифрами на магнітах, який саме час. Гра розвиватиме пам'ять, логіку, навчить визначати час. Рекомендований вік: 3+

Janod Магнітний календар (англ.мова)

Janod Магнітний календар (англ.мова)

код товару: J02888

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Який сьогодні день? Який в тебе настрій? А яка погода? Оригінальний магнітний календар для дітей від французького виробника Janod. Разом із дошкою-основою у набір входить 67 магнітних елементів, серед яких: цифри, дні тижня, назви місяців, роки, іконки з різною погодою та настроєм. Прокидаючись зранку, дітлахи вказуватимуть поточну дату, день тижня, свій настрій та погоду за вікном. Набір адаптовано для дітей від 4-х років. Він допоможе їм стати більш самостійними та самосвідомими. Розмір дошки 36 х 36 см.

Janod Магнітна карта світу (англ.мова)

Janod Магнітна карта світу (англ.мова)

код товару: J05504

1799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Досліджувати світ весело та цікаво, особливо разом з французьким брендом Janod. На величезній мапі світу зображені усі континенти та океани із межами та назвами. Також у набір входить 92 магніти із написами та малюнками, які необхідно розставити відповідно до регіону. Зібравши повну мапу дитина дізнається про особливості країни або регіону, її назву, які тварини там проживають або які там є пам’ятки архітектури. Розмір мапи: 77 х 1 х 46 см. Її можна підвісити на стіні для зручності. Рекомендований вік: 7+

goki Магнітна книга - Вбрання для хлопчика

goki Магнітна книга - Вбрання для хлопчика

код товару: 58741G

659 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Захоплююча магнітна книга "Вбрання для хлопчика" від німецького бренду goki ззовні так нагадує звичайну книжку, але ніхто не знає, що ховається під її обкладинкою! А всередині знаходиться безліч цікавого. Кришка коробки є магнітною дошкою, яка буде служити основною робочою панеллю для гравців. Комплект для гри складається з 43 магнітів та карток з підказками. З цих частин дитина зможе зібрати різне вбрання, користуючись при цьому зразком картинки з набору або вигадуючи оригінальні образи. Проявивши фантазію, можна вигадати безліч стильних і ефектних костюмів або ж трохи захопитися і «вдягнути» на космонавта трубку для плавання!

goki Розвиваюча гра - Алфавіт (англійською мовою)

goki Розвиваюча гра - Алфавіт (англійською мовою)

код товару: 56732G

649 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

У грі «Алфавіт» літери відповідають картинкам і навпаки. За допомогою гри діти навчаться встановлювати відповідності між буквами і явищами, а також легко вивчать літери англійського алфавіту. Гра «Алфавіт» призначена для 1, 2 або 3 гравців. У комплекті 4 дошки, 26 карток із літерами, 79 карток із зображеннями, інструкція з правилами гри.

goki Розвиваюча гра - Вивчення алфавіту

goki Розвиваюча гра - Вивчення алфавіту

код товару: 56719G

599 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Всі літери потрібно розмістити на столі лицьовою стороною (малюнки приховані) та перемішати. Починає гру наймолодший гравець. Ви можете розкрити дві карти. Якщо літери співпадають, ви забираєте їх і продовжуєте гру до тих пір поки у вас не випадуть різні літери. Якщо карти показують різні літери, ви кладете їх на місця. Якщо на столі не залишилося прихованих плиток, починається друга частина гри.

goki Гра мемо - Дорожні знаки

goki Гра мемо - Дорожні знаки

код товару: 56838G

349 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Гра на запам'ятововуння від німецького бренду goki складається з 32 дерев'яник карток з 16 парними малюнками та 16 червоних автомобілів. Кожен дорожній знак зображений на картці. Гравці намагаються набрати найбільшу кількість однакових пар карток. Розмір картки: 5 x 5 см, рекомендований вік: 3+

goki Гра мемо - Тварини

goki Гра мемо - Тварини

код товару: 56818G

349 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Гральний набір від німецького виробника іграшок goki, який допомагає дитині вивчити тварин та їх вигляд, покращити пам’ять і уважність. У наборі 16 карток розміром 5х7,5 см. Сенс гри полягає у тому, щоб віднайти пару взаємопов'язаних картинок. Набір виготовлений з дерева у яскравих кольорах. Малюнки на картках нанесені нетоксичними фарбами на водній основі. Підходить як для дівчат, так і для хлопчиків. Рекомендований вік: 2+

goki Калейдоскоп магічний - Пірати

goki Калейдоскоп магічний - Пірати

код товару: 15442G

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Неймовірний світ кольорів і форм у барвистому калейдоскопі. Мабуть, саме ця іграшка є найунікальнішою у своєму роді. 25 різнокольорових елементів, які створюють сотні тисяч неповторних візерунків. Чудово підходить у якості подарунка. Особливістю магічного калейдоскопу «Пірати» від німецького бренда goki є наявність LED-підсвічування. Рекомендований вік: від 3-х років.