Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Вид
Аксесуари для екшн-камер
Знайдено 15 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: CP.OS.00000005.01
Прикріпіть цей аксесуар до Osmo Pocket, зробивши його сумісним з іншими речами камери. Кріплення використовується для розширення знімальних можливостей в різних сценаріях.
код товару: CP.OS.00000017.01
Комплект включає в себе колесо регулятора, бездротовий модуль, кріплення для аксесуарів і карту microSD на 32 Гб, яка допоможе створити професійну зйомку улюблених моментів життя.
код товару: CP.OS.00000019.02
280 грн*
Адаптер (USB Type-C) надає можливість підключити DJI Osmo Pocket до вашого смартфону і використовувати додаток DJI Mimo для підвищення творчих можливостей.
код товару: CP.OS.00000007.01
Бездротовий модуль забезпечує Bluetooth і Wi-Fi з'єднання між Osmo Pocket і мобільним пристроєм. Це гарантує підтримку дистанційного керування і робить зйомку більш гнучкою. Він також служить базою для установки Osmo Pocket на рівні поверхні. Ви можете зарядити Osmo Pocket через порт USB-C.
код товару: CP.OS.00000003.01
Максимальная длина выдвижного монопода для Osmo Pocket составляет 500 мм, что позволяет снимать под разными углами. Вы можете прикрепить свой смартфон к держателю и использовать беспроводной модуль Osmo Pocket или соединительный кабель (оба продаются отдельно) для управления камерой с помощью удлинительного монопода. Удлинитель также имеет несколько монтажных кронштейнов для дополнительных аксессарів.
код товару: AKAMVA.SYH
При зйомці на камеру FDR-X3000 або HDR-AS300 біля працюючого двигуна його вібрація може викривити зображення і привести до розфокусування відео. Щоб вирішити цю проблему, скористайтеся додатковим аксесуаром AKA-MVA.
код товару: VCTCSM1.SYH
Спеціальне кріплення для відеокамер із підтримкою Wi-Fi і камер, що кріпляться для зйомки.
код товару: CPTR1.SYH
1199 грн*
Вид: Захист дротів; Сумісність: Sony DSC-RX0;
код товару: AKAHLP1.SYH
Вид: Защитная линза; Сумісність: Sony Action Cam;
код товару: VCTBDM1.SYH
999 грн*
Надійна плоска конструкція підходить для борда. Залишайтеся завжди в гущі подій завдяки цьому непомітному і елегантному кріпленню на дошку для Action Cam. Плоске кріплення для борда VCT-BDM1 більш компактне в порівнянні з іншими аналогічними кріпленнями. У комплект входять ремінець і фіксуюча кліпса для підвищення стійкості і зручності вилучення з води або снігу. Легко настроюється кут зйомки. Кріплення для борда VCT-BDM1 з кутом нахилу до 90 градусів і дозволяє зберегти самі напружені і яскраві моменти з кращого ракурсу, завдяки чому ваші відеоролики буду стільки ж захоплюючими, як і самі пригоди.
код товару: AKASM1.SYH
1199 грн*
Вид: Кріплення; Сумісність: Sony Action Cam;
код товару: VCTAMK1.SYH
Sony VCT-AMK1 - це універсальне кріплення-штатив для вашої екшн-камери Sony. Зручний нахил, поворот і панорамування камерою Action Cam. Зручне кріплення на каркас або кріплення-присоска. Надійна, повністю регульована конструкція для більшої стабільності при зйомці. Надлегкий корпус вагою 54 г.
код товару: AKACMH1.SYH
1399 грн*
Вид: Кріплення; Сумісність: Sony Action Cam;
код товару: BLTUHM1.SYH
Вид: Кріплення; Сумісність: Sony Action Cam;
код товару: AKALU1.CE
Вид: Бокс; Сумісність: Sony Action Cam;
Каталог товарів