Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Режими
Тип патрону
Потужність, Вт
Розташування двигуна
Сила удару
Комплектація
Вага, кг
Перфоратори
Знайдено 75 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: 0.611.909.003
Бездротовий перфоратор Bosch GBH 18V-26, що працює на LI-Ion 18 В акумуляторі, доставляється в пластиковій валізці з двома Li-Ion 18 В, 6,0 А*год, зарядним пристроєм GAL 1880 CV, обмежувачем глибини (210 мм) і додаткової ручкою. Компактний (347 мм довжина), легкий (3 кг), виконаний в ергономічному дизайні, перфоратор з кращого горизонтальної передачею 4350 уд / хв по 2,6 Дж - високопродуктивен в місцях зі складним доступом, без наявності електромережі. Працюючи в трьох режимах, бурить з ударом отвори в бетоні діаметром до 26 мм, в цегляній кладці, якщо застосувати коронку, до 68 мм, природний камінь.
код товару: 0.611.265.000
Надійний, потужний (1500 Вт) електродвигун забезпечує високу продуктивність інструменту. Режим Turbo Power робить перфоратор більш потужним для довбання, задіюючи додатково обертальну енергію, що використовується під час свердління. Електронний стабілізатор підтримує стабільне число оборотів при будь-яких навантаженнях.
код товару: 0.611.266.000
Плавний пуск дозволяє почати роботу інструментом найбільш точно і без ривка. Регулювання числа обертів (від 0 до 220 об/хв) дає можливість вибрати оптимальний режим роботи в залежності від поставленого завдання і матеріалу, з яким доводиться мати справу. Автоматична кнопка блокування вимикача для безперервної роботи. Захист від ненавмисного пуску запобігає автоматичний запуск інструменту після відключення живлення. Запобіжна муфта захищає користувача і машину.
код товару: 4513900
3150 грн*
Перфоратор Einhell HEROCCO-Solo - Новий перфоратор лінійки Power X-Change system Einhell HEROCCO-Solo серії Expert plus призначений для загвинчування / вигвинчування відповідних кріпильних елементів, свердління з додатковою потужною функцією удару. Пневматичний ударний механізм для легкого свердління в бетоні.
код товару: DHR263Z
10199 грн*
Професійний, пилозахищений і водостійкий акумуляторний перфоратор Makita DHR263Z застосовується для перфорування в стінах і заготовках, інструмент виконує свердління, свердління з ударом, використовується в режимі відбійного молотка, а також оснащений функцією реверсу. Наявність обмежувача крутного моменту застосовується для зупинки біти - це захищає оператора і инструмен від випадкової блокування біт.
код товару: 0.615.990.L43
Трьохрежимний електроперфоратор Bosch GBH 2-26 DRE Professional з патроном SDS-plus призначений для свердління бетону з ударом, легкого довбання. Швидке і легке свердління досягається потужним двигуном 800 Вт і високою (як для 2-кілограмового класу перфоратора) силою удару 2,7 Дж. Здійснюючи від 0 до 4000 ударів в хвилину, перфорує і виконує легкі довбальні роботи в бетоні, цегляних кладках, камені.
код товару: 0.615.990.L2T
Трьохрежимний електроперфоратор Bosch GBH 2-26 DRE Professional з патроном SDS-plus призначений для свердління бетону з ударом, легкого довбання. Швидке і легке свердління досягається потужним двигуном 800 Вт і високою (як для 2-кілограмового класу перфоратора) силою удару 2,7 Дж. Здійснюючи від 0 до 4000 ударів в хвилину, перфорує і виконує легкі довбальні роботи в бетоні, цегляних кладках, камені.
код товару: 4258479
1884 грн*
Перфоратор Einhell Bavaria BRH 1500/1 New призначений для свердління з ударом в бетоні, камені і цеглі, також основне призначення перфоратора - це роботи, пов'язані з довбанням зубилом або долотом. Потужний перфоратор Einhell Bavaria BRH 1500/1 New з SDS-Plus патроном, оснащений додатковою рукояткою з ребрами для надійної фіксації і обмежувачем глибини свердління. Оснащений функцією зупинки обертання для ефективного довбання. Максимальний діаметр свердління перфоратора 32 мм.
код товару: 4258478
2250 грн*
TH-RH 1600 перфоратор є надійним, універсальним і надзвичайно потужним, його величезна потужність допомагає користувачу при довбальних роботах на будівлях, при реконструкціях та работах зі знесення. Перфоратор оснащений усіма чотирма функціями, необхідними для універсального застосування: свердління, ударного свердління та довбання з фіксацією та без фіксації долота. Надійний SDS-плюс патрон дозволяє швидко міняти свердла і зубила без використання спеціальних інструментів, і разом з потужним 1600 Вт двигуном він розвиває силу удара в 4 джоулі.
код товару: HR2810T
7900 грн*
Режими: Свердління, Ударне свердління, Сверление с долблением; Тип патрону: SDS+; Ключові особливості: Ограничитель крутящего момента, Ергономічна рукоятка, Патрон быстросменный, 3 режими роботи, L-подібний корпус двигуна; Розміри: 339 x 89 x 225; Вага: 3.5 кг; .
код товару: DHR280Z
3 режими роботи: свердління, свердління з довбанням і довбання. BLDC - безщітковий двигун постійного струму. Технологія XPT - підвищена стійкість до пилу і вологи. Антивібраційна технологія AVT. Відключення удару без навантаження, що збільшує срок служби механізму. Управління швидкістю обертання. Прогумована рукоятка з можливістю переставляти її в будь-який зручний становище. Можливість використання комплекту для видалення пилу DX08 (опційно).
код товару: DHR202PROMORF
6700 грн*
3 режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання. Протиковзка і м'яка бічна рукоятка з еластомеру. Вбудована світлодіодне підсвічування з функцією післясвітіння. Обмежувач крутного моменту забезпечує останов біти для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування біти. Зручний патрон для легкої зміни біти. Компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту. Ергономічна рукоятка. Механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 положеннями установки. Унікальна конструкція з гумовими вставками захищає клеми акумулятора від вібрацій.
код товару: 4257960
2107 грн*
Новый компактный современный, 4-х режимный перфоратор Einhell TE-RH 26 4F серии Expert с пневматическим ударным механизмом является высококачественным инструментом для экспертов при выполнении различного вида работ как в кирпиче, так и с твердым бетоном с максимальным диаметром сверления Ø 26 мм и силой удара 2,6 Дж. Дополнительная рукоятка перфоратора Einhell TE-RH 26 4F с ребрами для надежной фиксации, а также наличие предохранительной муфты обеспечивают дополнительную безопасность во время работы.
код товару: 4257950
3749 грн*
Для фахівця перфоратор TE-RH 38 E з пневматичним ударним механізмом є високоякісним і універсальним помічником, він є необхідним при довбальних роботах на складних будівлях та при реконструкціях. Перфоратор оснащений трьома функціями, необхідними для універсального застосування: ударного свердління, довбання з фіксацією та без фіксації долота. Надійний SDS-Max патрон дозволяє швидко міняти свердла і зубила без спеціальних інструментів. Вібропоглинаюча ручка перфоратора TE-RH 32 E сигналізує про оптимальний тиск на перфоратор за допомогою функції «Прес-контроль» - важлива особливість яка підвищує зносостійкість на високій швидкості. Крім того, додаткові м'які накладки на ручки надійно поглинають вібрацію. Електронний контроль швидкості для плавного початкового буріння. Корпус редуктора та ударного механізму виконаний з алюмінію та має надійну конструкцію.
код товару: 4257940
TE-RH 32 E перфоратор з пневматичним ударним механізмом є високоякісним і надзвичайно універсальним помічником для експертів, він є необхідним при довбальних роботах на складних будівлях та при реконструкціях. Перфоратор оснащений усіма чотирма функціями, необхідними для універсального застосування: свердління, ударного свердління та довбання з фіксацією та без фіксації долота. Патрон SDS-Plus дозволяє швидко змінювати свердла і зубила без використання інструментів. Вібропоглинаюча ручка перфоратора TE-RH 32 E сигналізує про оптимальний тиск на перфоратор за допомогою функції «Прес-контроль» - важлива особливість, яка підвищує зносостійкість на високій швидкості. Електронний контроль швидкості для плавного початкового буріння.
код товару: 0.615.990.L01
10040 грн*
Режими: Свердління, Ударне свердління, Довбання; Тип патрону: SDS+; Вага: 3.2 кг; .
код товару: 0.611.911.020
Доступний бездротовий перфоратор Bosch GBH 180-Li, що працює на Li-Ion 18 В акумуляторі, з силою удару 1,7 Дж з частотою до 4550 уд / хв, має потенціал мережевих моделей.
код товару: DHR171Z
5584 грн*
Чрезвычайно удобный благодаря компактной, короткой конструкции. Бесщеточный двигатель для большей выносливости, более длительного срока службы и более компактного дизайна. Сверление с долблением и сверления. Корпус и рукоятка виброгасящие. С постоянной электроникой. Подсветка рабочей зоны с функцией послесвечения. Встроенный температурный контроль, защита от перегрузки и защита от глубокого разряда. Электронно регулируемая скорость.
код товару: 4257962
2107 грн*
Новий компактний сучасний, 4-х режимний перфоратор Einhell TE-RH 26/1 4F серії Expert з пневматичним ударним механізмом є високоякісним інструментом для експертів при виконанні різного виду робіт як в цеглі, так і з твердим бетоном з максимальним діаметром свердління O 26 мм і силою удару 2,6 Дж. Додаткова рукоятка перфоратора з ребрами для надійної фіксації, а також наявність запобіжної муфти забезпечують додаткову безпеку під час роботи.
код товару: 0.611.265.100
24190 грн*
Перфоратор Bosch GBH 8-45 D забезпечений двигуном потужністю 1500 Вт і має енергію удару 12.5 Дж, що забезпечує високу продуктивність. Він виготовлений з високоміцних компонентів, що збільшує термін служби. Запобіжна муфта захищає користувача і сам інструмент. На вибір є два режими роботи: свердління з ударом, довбання. Модель поставляється у валізі, в якому її зручно зберігати і транспортувати.
код товару: 0.611.272.104
3399 грн*
Перфоратор Bosch GBH 240 + ключовий патрон 0.611.272.104 забезпечує високу швидкість свердління завдяки оптимізованому механізму. Функціонує в трьох режимах: свердління, буріння і довбання.
код товару: HR5212C
2 режими роботи: свердління з довбанням, довбання. Ергономічна рукоятка. Зручний патрон для легкої зміни біти. Амортизуюча пружина знижує силу протидії свердла в момент удару. Активне придушення вібрацій. Електронний регулятор швидкості, індикація заміни щіток, світлодіодний індикатор електричного кола, плавний пуск і система стабілізації швидкості. AVT (Антивібраційна технологія): система динамічного зниження вібрацій для високої ефективності роботи.
код товару: HR3200C
15511 грн*
На 30% збільшена ефективність буріння. Електронна система контролю швидкості обертання і "м'який пуск". Електронне регулювання числа обертів. Знижена вібрація. Запобіжна муфта. Світловий індикатор нагадує про необхідність заміни вугільних щіток.
код товару: HR5202C
30204 грн*
Цей виріб можна використовувати як відбійний молоток, дриль. Може використовуватися для професійного виконання сантехнічних та комунікаційних робіт в бетонних і цегляних будівлях. Перфоратор Makita HR5202C - це найпотужніший інструмент в лінійці важких перфораторів, що володіє потужністю електродвигуна у 1510 Вт.
Каталог товарів