Фільтр
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Призначення
Тип роз'єму
Швидкість передачі
Дальність передачі
Модулі для комутаторівЗнайдено 19 товарів:
Фільтр
Модулі для комутаторівЗнайдено 19 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: DS-SFP-FC8G-SW=
8 580 грн*
немає в наявності
Де купити
Тип: Трансівер; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 8 Гбит/с; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 500 м.
код товару: GLC-LH-SMD-RF
19 710 грн*
є в наявності
Трансівер SFP Cisco GE SFP, LC connector LX/LH ''GLC-LH-SMD-RF''. Інтерфейс: 1Гб (1000BASE-LX / LH; DOM) одномодовое оптоволокно, довжина хвилі 1300нм, подвійний LC/PC роз'єм.
код товару: C2960X-STACK-RF
24 750 грн*
немає в наявності
Де купити
Тип: Модуль стекування; Призначення: Для комутатора;
код товару: GLC-FE-100FX=
8 280 грн*
немає в наявності
Де купити
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Тип роз'єму: LC; Стандарт PoE: 100BASE-FX; Дальність передачі: 2 км.
код товару: GLC-T=
13 500 грн*
є в наявності
Трансівер SFP Cisco 1000BASE-T Gigabit Ethernet. Інтерфейс: 10/100/1000 Gigabit Ethernet.
код товару: MGBSX1
3 584 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Тип роз'єму: LC;
код товару: MGBT1
3 584 грн*
немає в наявності
Де купити
Тип: модуль; Призначення: Для переходу з SFP на RJ45; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45, SFP;
код товару: C3850-NM-4-1G=
22 440 грн*
є в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: SFP;
код товару: C3850-NM-4-10G=
178 530 грн*
немає в наявності
Де купити
Тип: модуль; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с;
код товару: C3850-NM-2-10G=
111 870 грн*
немає в наявності
Де купити
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: C2960X-STACK=
41 250 грн*
є в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора;
код товару: PVDM4-64=
129 030 грн*
немає в наявності
Де купити
Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора;
код товару: NIM-ES2-4=
20 790 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: PVDM4-32=
64 530 грн*
немає в наявності
Де купити
Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора;
код товару: SFP-10G-SR=
32 850 грн*
є в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для установки в слот маршрутизатора або комутатора; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC;
код товару: SFP-10G-LR=
131 850 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для установки в слот маршрутизатора або комутатора; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC;
код товару: GLC-TE=
14 850 грн*
є в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для установки в слот маршрутизатора або комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: GLC-SX-MMD=
16 500 грн*
є в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для установки в слот маршрутизатора або комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: LC;
код товару: GLC-LH-SMD=
32 850 грн*
є в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для установки в слот маршрутизатора або комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: LC;
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів