Модулі для комутаторів

Скинути все › Знайдено 30 товарів
Сортувати
Cisco 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare

Cisco 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare

код товару: DS-SFP-FC8G-SW=

Порівняти (0) ›

Тип: Трансівер; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 8 Гбит/с; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 500 м.

Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, ,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED

Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, ,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED

код товару: GLC-LH-SMD-RF

18507 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Трансівер SFP Cisco GE SFP, LC connector LX/LH ''GLC-LH-SMD-RF''. Інтерфейс: 1Гб (1000BASE-LX / LH; DOM) одномодовое оптоволокно, довжина хвилі 1300нм, подвійний LC/PC роз'єм.

Cisco Catalyst 2960-X FlexStack PlusStackingMod opt REMANUFACTURED

Cisco Catalyst 2960-X FlexStack PlusStackingMod opt REMANUFACTURED

код товару: C2960X-STACK-RF

Порівняти (0) ›

Тип: Модуль стекування; Призначення: Для комутатора;

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port

код товару: GLC-FE-100FX=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Тип роз'єму: LC; Стандарт PoE: 100BASE-FX; Дальність передачі: 2 км.

Cisco Трансівер SFP 1000BASE-T Gigabit Ethernet

Cisco Трансівер SFP 1000BASE-T Gigabit Ethernet

код товару: GLC-T=

13500 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Трансівер SFP Cisco 1000BASE-T Gigabit Ethernet. Інтерфейс: 10/100/1000 Gigabit Ethernet.

Cisco SB MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBC SFP Transceiver

Cisco SB MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBC SFP Transceiver

код товару: MGBSX1

4059 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Тип роз'єму: LC;

Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

код товару: MGBT1

4059 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для переходу з SFP на RJ45; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45, SFP;

Cisco Four-Port Voice Interface Card - FXS and DID

Cisco Four-Port Voice Interface Card - FXS and DID

код товару: VIC3-4FXS/DID=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Тип роз'єму: FXS;

Cisco Four-port Voice Interface Card - FXO (Universal)

Cisco Four-port Voice Interface Card - FXO (Universal)

код товару: VIC2-4FXO=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Тип роз'єму: FXO;

Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card

Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card

код товару: EHWIC-4ESG=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с;

Cisco Eight port 10/100/1000 Ethernet switch int. card

Cisco Eight port 10/100/1000 Ethernet switch int. card

код товару: EHWIC-D-8ESG=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с;

Cisco Catalyst 3K-X 1G Network Module

Cisco Catalyst 3K-X 1G Network Module

код товару: C3KX-NM-1G=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: SFP;

Cisco Catalyst 3K-X 10G Service Module Spare

Cisco Catalyst 3K-X 10G Service Module Spare

код товару: C3KX-SM-10G=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Тип роз'єму: SFP+;

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module

код товару: C3850-NM-4-1G=

17700 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: SFP;

Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module

Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module

код товару: C3850-NM-4-10G=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с;

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module

код товару: C3850-NM-2-10G=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;

Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional

Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional

код товару: C2960X-STACK=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора;

Cisco 64-channel DSP module

Cisco 64-channel DSP module

код товару: PVDM4-64=

121210 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора;

Cisco 4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module

Cisco 4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module

код товару: NIM-ES2-4=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;

Cisco 32-channel high-density voice and video DSP module SPARE

Cisco 32-channel high-density voice and video DSP module SPARE

код товару: PVDM3-32=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора;

Cisco 32-channel DSP module

Cisco 32-channel DSP module

код товару: PVDM4-32=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора;

Cisco 2-Port 3rd Gen Multiflex Trunk Voice/WAN Int. Card - T1/E1

Cisco 2-Port 3rd Gen Multiflex Trunk Voice/WAN Int. Card - T1/E1

код товару: VWIC3-2MFT-T1/E1=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Тип роз'єму: T1/E1 PRI;

Cisco 1-Port 3rd Gen Multiflex Trunk Voice/WAN Int. Card - T1/E1

Cisco 1-Port 3rd Gen Multiflex Trunk Voice/WAN Int. Card - T1/E1

код товару: VWIC3-1MFT-T1/E1=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Тип роз'єму: T1/E1 PRI;

Cisco 16-channel high-density voice and video DSP module SPARE

Cisco 16-channel high-density voice and video DSP module SPARE

код товару: PVDM3-16=

Порівняти (0) ›

Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора;