Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Призначення
Тип роз'єму
Швидкість передачі
Дальність передачі
Модулі для комутаторів
Знайдено 21 товар:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: J4858D
7 192 грн*
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Тип роз'єму: LC, SFP; Дальність передачі: 550 м, 500 м, 275 м, 220 м.
код товару: H6Z42A
28 623 грн*
немає в наявності
Тип: Трансівер; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с, 16 Гбіт/сек; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 100 м.
код товару: J9151A
72 819 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC;
код товару: J9150A
29 870 грн*
немає в наявності
Тип: Трансівер; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC;
код товару: J9748A
10 730 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Віртуалізація додатків на гіпервізора VMware; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45, USB;
код товару: J8705A
137 214 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: J9548A
115 641 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с, 10 Гбіт/с, 100 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: JD092B
52 864 грн*
очікується
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC;
код товару: J4858C
7 192 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: LC;
код товару: JD089B
12 282 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для переходу з порту SFP на RJ45; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: JD118B
14 642 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с;
код товару: JD119B
22 518 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Тип роз'єму: LC;
код товару: J8768A
46 980 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: J8765B
37 017 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 100 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: J9033A
38 394 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: J8763A
3 000 грн*
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 100 Мбіт/с;
код товару: JD572A
11 100 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Швидкість передачі: 1000 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: JD368B
28 701 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Тип роз'єму: SFP+;
код товару: JD573B
5 680 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для маршрутизатора; Швидкість передачі: 100 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45;
код товару: J9577A
11 745 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 168 Гбіт/с;
код товару: J9733A
25 164 грн*
немає в наявності
Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 80 Гбіт/с; Тип роз'єму: SFP+;
Каталог товарів