Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Призначення набору
Комплектація
Тип шарнірно-губцевого інструменту
Інструмент для роботи з торцевими головками/бітами
Набори інструментів
Знайдено 106 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: 08-668
5 926 грн*
Набір торцевих ключів 1/4", 1/2", 3/8" NEO (арт. 08-668) складається з 156 елементів, виготовлених з хромованадієвої сталi високої якості. До складу набору входять вигнуті тріскачки з ергономічної ручкою (механізм хропіння з 72 зубцями), комбіновані ключі, накидні колючі з тріскачкою (полегшують роботу в важкодоступних місцях), а також шестигранні ключі. У наборі є багатий пакет змінних головок (з розмірами від 4 до 32 мм) і змінних наконечників (шліцьові, хрестові, шестигранні, Torx). В якості доповнення до всього цього - широкий пакет даткових приладiв. Все продається в практичному і надiйному пластиковому кейсі. Надійність інструменту підтверджує 25-річна гарантія. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 08-667
4 760 грн*
Набори торцевих ключів 1/4", 1/2", 3/8" NEO (арт. 08-667) складається з 126 елементів, виготовлених з хромованадієвої сталi високої якості. До складу набору входять вигнуті тріскачки з ергономічної ручкою (механізм хропіння з 72 зубцями), комбіновані ключі і шестигранні ключі в практичному футлярі. У наборі є багатий пакет змінних головок (з розмірами від 4 до 32 мм) і зміннi наконечникb (шліцьові, хрестові, шестигранні, Torx). В якості доповнення до всього цього - широкий пакет додаткових аксесуарів. Все продається в практичному і надiйному пластиковому кейсі. Надійність інструменту підтверджує 25-річна гарантія. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 08-666
2 964 грн*
Набір торцевих ключів 1/2" і 1/4" NEO, складається з 110 предметів, виготовлених з високоякісної хромованадієвої сталi. До складу набору входять тріскачки 1/2" і 1/4". У наборі багатий асортимент змінних головок (розміри від 4 до 32 мм) і наконечників (шліцьові, хрестові, шестигранні, Torx). Додатково в наборі є велика кількість аксесуарів. Набір упакований в зручний кейс. Надійність продукту підтверджує 25-річна гарантія. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 08-664
2 798 грн*
Набір торцевих ключів 1/2" і 1/4" NEO (арт. 08-664) складається з 86 елементів, виготовлених з хромованадіевой сталi високої якості. До складу набору входять вигнуті тріскачки 1/2" і 1/4" (міцний механізм хропіння - 72 зубця). У наборі є багатий пакет змінних головок (з розмірами від 4 до 32 мм) і змінних наконечників (шліцьові, хрестові, шестигранні, Torx). Як доповнення до всього цього - широкий пакет додаткових аксесуарів. Все продається в міцному і практичному пластиковому кейсі. Надійність інструменту підтверджує 25-річна гарантія. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 08-660
715 грн*
Набір торцевих ключів 1/4 "NEO, складається з 46 предметів, виготовлених з високоякісної хромованадіевой сталi. До складу набору входить тріскачка з міцним храповим механізмом (72 зубців). У наборі багатий асортимент змінних головок (розміри від 4 до 14 мм) і наконечників (шліцьові, хрестові, шестигранні, Torx). Додатково в наборі є подовжувачі (в тому числі гнучкий), універсальний шарнір, шестигранні ключі, Т-подібний комірець і утримувач для змінних наконечників. Набір упакований в зручний кейс. Надійність продукту підтверджує 25-рiчна гарантія. Бренд NEO виправдовує очікування профессіоналов.
код товару: 38D645
1 676 грн*
Набір торцевих ключів 1/4 "TOPEX (арт. 38D645) в набір входить 71 предмет, все упаковано в зручний і міцний пластмасовий кейс. Весь інструмент виготовлений з високоякісної сталі, що гарантує довгий термін служби. В набір входить, зокрема, повний розмірний ряд шестигранних змінних головок ¼ ", багатий асортимент змінних наконечників, комбіновані ключі, викрутки рукоятка та аксесуари (серед них: шарнір, подовжувачі, шестигранні ключі, перехідник до шуруповерту, комірець). Додатково в наборі є тріскачка 1/4" з міцним храповим механізмом з 45 зубцями, з ергономічною, двухкомпонентною рукояткою, що забезпечує комфортну експлуатацію. Набір універсального застосування, призначений для дрібних монтажних робіт, ремонту автомобіля і обладнання, а також стане в нагоді при виконанні різних робіт в будинку і гаражі. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
код товару: 38D693
1 138 грн*
Набір торцевих ключів TOPEX (38D693), в наборі повний комплект торцевих головок і допоміжних пристроїв розміром 1/4 ". До складу набору входять змінні головки SPLINE - 24 шт. (Короткі і подовжені) - завдяки чому можна працювати з гвинтами, що мають різну форму головки, а також змінні головки типу E (Torx) - 5 шт. В наборі є тріскачка 1/4 "з міцним храповим механізмом з 45 зубцями і ергономічною двухкомпонентною рукояткою, а також повний комплект аксесуарів (комірчики, подовжувачі, шарнір, перехідник для шуруповерта, шестигранні ключі, змінні наконечники). Вміст набору відмінно підходить для виконання всіх робіт, в яких важливі точність і компактні розміри інструменту. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
код товару: 38D225
1 731 грн*
Набір інструменту TOPEX складається з 41 предмета, упакованого в зручний пластмасовий чемоданчик. Всі предмети відрізняються високою якістю виконання. У набір входить основний інструмент, такий як тріскачки 3/8 ", викрутки, шарнірно-губцевий інструмент, молоток вагою 400 г, комбіновані ключі, змінні головки або ж шестигранні ключі. Набір призначений для універсального застосування, для дрібних монтажних робіт, ремонту обладнання і автомобілів, а також інших робіт в побуті і в гаражі кожного домашнього майстра. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
код товару: 32D755
346 грн*
Набір шарнірно-губцевого прецизійного інструменту TOPEX, в наборі п'ять предметів. Кожен інструмент виготовлений із загартованої сталі, ріжучі кромки піддані індукційному загартуванню. Ергономічні рукоятки, покриті антиковзаючим матеріалом, забезпечують комфорт і безпеку під час роботи. Інструмент чудово підігнаний за формою долоні. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
код товару: 32D136
511 грн*
Набір шарнірно-губцевого інструменту TOPEX включає 3 предмета. Інструмент виготовлений із загартованої сталі, ріжучі кромки піддані індукційному загартуванню. Ергономічні рукоятки, покриті антиковзаючим матеріалом, забезпечують комфорт і безпеку під час роботи. Інструмент чудово підігнаний за формою долоні. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Каталог товарів