Ігрові набори

Скинути все › Знайдено 8 товарів
Сортувати
goki Музична шкатулка з шухлядкою Конячка

goki Музична шкатулка з шухлядкою Конячка

код товару: 60851G

839 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Музична скринька для прикрас – мрія кожної дівчинки. Німецький бренд goki створив скриньку із шухлядкою для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Відкриваючи скриньку, дівчата побачать маленьку конячку, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька із колекції Susibelle дуже приваблива, гарно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична шкатулка Конячка

goki Музична шкатулка Конячка

код товару: 15438G

569 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кожна дівчинка мріє про музичну скриньку для прикрас. Німецький бренд goki створив таку скриньку для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Скринька прямокутної форми, відкриваючи її, дівчата побачать маленьку білу конячку, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже приваблива, якісно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична скринька Піксі I

goki Музична скринька Піксі I

код товару: 15429G

639 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Музична скринька для прикрас – мрія кожної дівчинки. Німецький виробник іграшок goki створив скриньку у формі серця для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Відкриваючи скриньку, дівчата побачать маленьку фею, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже приваблива, гарно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична скринька Ельф

goki Музична скринька Ельф

код товару: 15519G

569 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кожна дівчинка мріє про музичну скриньку для прикрас. Німецький бренд goki створив таку скриньку для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Скринька прямокутної форми, відкриваючи її, дівчата побачать маленьку чарівницю, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже приваблива, якісно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична скринька Метелик

goki Музична скринька Метелик

код товару: 15470G

569 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Казкова скринька для дівочих таємниць від німецького бренду goki. Усі дівчата мріють про власну музичну скарбничку із феєю всередині. Скринька «Метелик» здійснить мрії – рожево-лавандові кольори коробочки, прикрашеної квітами, метеликами, блискітками і стразами – саме те, чого так бажають дівчата. Відкриваючи шкатулку, дівчата побачать маленьку чарівницю, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже приваблива, якісно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична скринька Ельф II

goki Музична скринька Ельф II

код товару: 15431

589 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Музична скринька «Ельф» німецького виробника іграшок goki має одне відділення для зберігання скарбів та дівочих секретів. Зовнішня поверхня скриньки покрита перламутром і прикрашена орнаментом з польових квітів та метеликів. Внутрішня оббивка музичної скриньки виконана в ніжно-рожевих тонах. У скриньці маленька принцеса знайде дзеркальце і чарівного ельфа, що ніби літає на лузі серед польових квітів. Скринька закривається на маленький золотий замочок.

goki Музична скринька Балерина III

goki Музична скринька Балерина III

код товару: 15347

Порівняти (0) ›

Чудова музична скринька «Балерина» для дівчинки. Ця скринька німецького виробника іграшок goki чарує естетикою та мелодійною музикою. Всередині шкатулки є фігурка балерини, що танцює навколо своєї осі. Музична скринька програє приємну мелодію, що неодмінно сподобається вашій дівчинці. В скриньці вона ще знайде місце для своїх перших прикрас, а також маленьке дзеркальце, без якого не обійдеться жодна маленька принцеса. Маленький золотий замочок надійно закриває музичну скриньку.

goki Музична скринька Балерина

goki Музична скринька Балерина

код товару: 15518

Порівняти (0) ›

Чарівна музична скринька «Балерина» для дівчат. Скринька німецького виробника іграшок goki має прямокутну форму, зроблена із натуральної деревини, вкритої рожевими фарбами на водній основі. Ззовні скринька прикрашена малюнками на тематику класичної музики і балету. Відкривши скриньку, дівчинка знайде в ній дзеркальце, місце для своїх прикрас та фігурку балерини, що обертається під класичну мелодію. Закривається скринька на маленький сріблястий замочок.