Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Вид ножівки
Вид стусла
Призначення
Тип рукоятки
Кріплення пиляльного полотна
Довжина пиляльного полотна
Особливості
Матеріал стусла
Материал полотна
Ножівки, стусла
Знайдено 61 товар:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: STHT20350-1
Тип: ножівка. Призначення: по дереву. Матеріал полотна: сталь.
код товару: 1-15-122
228 грн*
  • Суцільна сталева рама прямокутного перерізу для високої міцності і тривалого терміну служби
  • Система натягу полотна з гайкою-баранчиком
  • Зусилля натягу полотна до 102 кг
  • 4 можливих положення полотна - для вертикального і горизонтального пиляння
  • Поставляється зі стандартним полотном з молібденової швидкорізальної сталі
код товару: 10A035
1035 грн*
Стусло поворотне Top Tools 10A035 550 мм - дозволяють самостійно задавати потрібний кут розпилу, точність якого доходить до мінімальних траєкторій.
код товару: STHT20354-1
Досконально відполірований сталевий клинок з нержавіючої сталі для високої продуктивності. Оновлена технологія заточування зубів - зуби залишаються гострими вдвічі довше.
код товару: STHT20355-1
353 грн*
Досконально відполірований сталевий клинок з нержавіючої сталі для високої продуктивності. Оновлена технологія заточування зубів - зуби залишаються гострими вдвічі довше.
код товару: STHT20348-1
300 грн*
Досконально відполірований сталевий клинок з нержавіючої сталі для високої продуктивності. Оновлена технологія заточування зубів - зуби залишаються гострими вдвічі довше.
код товару: STHT20349-1
324 грн*
Досконально відполірований сталевий клинок з нержавіючої сталі для високої продуктивності. Оновлена технологія заточування зубів - зуби залишаються гострими вдвічі довше.
код товару: 1-15-403
269 грн*
Пила по дереву Лучкова "Raker Tooth" з полотном із загартованим "американським" зубом. Трубчаста рама овального перерізу. Важіль натягу полотна, що забезпечує швидку заміну полотна. Термооброблене сталеве полотно. Загартовані "американські" зуби не вимагають заточування.
код товару: 1-20-800
1691 грн*
Стусло з ножівкою механічне "Dynagrip" з металевою основою. Чисте точне пиляння. Поставляється з обушковою пилкою (560 мм) з руків'ям "DynaGrip" і спеціально загартованим з наступним відпуском змінним полотном з дуже дрібними універсальними зубами. Система підтримки і направлення пили з плавною дією. Легко замінні кути пиляння 30, 45, 60 і 90 градусів. Швидка фіксація заготовок за допомогою переставних ексцентрикових фіксаторів. 1-20-809 - запасне полотно.
код товару: 0-15-218
185 грн*
Міні-ножівка по металу "Junior" з пластмасовим руків'ям. Металева трубчаста рама квадратного перерізу. Лите пластмасове пістолетне руків'я. Конструкція фіксатора з важелем швидкого звільнення полотна. Полотно із загартованої швидкорізальної сталі. 3-15-905 - запасне полотно.
код товару: 0-20-807
97 грн*
Міні-ножівка по металу "Mini Hacksaw" з пластмасовим корпусом. Міні-ножівка по металу для роботи у важкодоступних місцях. Дозволяє використовувати фрагменти полотна. Регулювання довжини полотна.
код товару: 1-20-090
252 грн*
Ножівка по дереву "OPP Heavy Duty". Руків'я з двох матеріалів для комфорту в роботі. Зуби універсальної форми для пиляння як уздовж, так і поперек волокон деревини. Індукційне загартування зубів забезпечує тривалий термін служби. Загартовані зуби універсальної форми з двома фасками.
код товару: 1-19-212
221 грн*
Стусло із АБС-пластику. Стусло має ексклюзивну систему зберігання обушкової пилки. Отвори в основі для кріплення стусла до верстата. Виготовлено з ударостійкого АБС-пластика. Можливість пиляння під кутом 90 °, 45 ° і 22,5 °, а також 45 ° до горизонтальної площини.
код товару: 1-15-123
304 грн*
Ножівка по металу "Straight Handle" із прямим пластмасовим руків'ям. Лита чорна пряма ручка. Покрита лаком жовта сталева рама прямокутного перетину. Система натягу полотна з кульковим гвинтом. Чотири можливих положення установки полотна для вертикального і горизонтального пиляння. Поставляється зі стандартним гнучким полотном "Lion" довжиною 300 мм. Глибина різу: 95 мм. Довжина 510 мм.
код товару: 0-15-106
245 грн*
Стальная рамка круглого сечения с хромовым покрытием. Эргономичная рукоятка из двухкомпонентного полимерного материала (в старых моделях - из древесины лиственных пород) при вращении натягивает полотно. Закаленное с последующим отпуском полотно из высокоуглеродистой стали обеспечивает чистое контролируемое пиление. Поставляется в комплекте с тремя пилками.
код товару: 0-15-252
275 грн*
Ножівка чисторіжуча "FatMax" реверсивна. Призначена для точного пиляння, включаючи зчленування типу "ластівчин хвіст", невеликі пази і чистове відпилювання. Широке (3 ") полотно забезпечує точне виконання роботи. Обушок не дозволяє полотну згинатися під час роботи, гарантуючи рівне, прямолінійний пиляння. Реверсивне руків'я дозволяє працювати у важкодоступних місцях. Руків'я має ергономічний дизайн. Підпружинений фіксатор дозволяє швидко міняти положення полотна з лівого на праве.
код товару: 1-15-140
483 грн*
Ножівка чисторіжуча з дерев'яною ручкою. Заточувані універсальні зуби. Пряме дерев'яне руків'я. Ідеальна для оздоблювальних робіт - для пиляння плінтусів, молдингів, планок, карнизів і т.п..
код товару: 1-15-368
249 грн*
Пила по дереву Лучкова "Raker Tooth" з полотном із загартованим "американським" зубом. Трубчаста рама овального перерізу. Важіль натягу полотна, що забезпечує швидку заміну полотна. Термооброблене сталеве полотно Загартовані "американські" зуби не вимагають заточування.
код товару: 1-20-600
779 грн*
Стусло з полістиролу з ножівкою і фіксаторами. Стусло одноелементної конструкції, виконане методом інжекційного лиття з ударостійкого полістиролу. Комірчаста основа з ексцентриковими фіксаторами для кріплення заготовки. Міні-відсік для зберігання фіксаторів і олівців. Поставляється в комплекті з обушковою пилкою з дрібним зубом.
код товару: 15G155
Пила лучкова 530 мм, тип пилки - бугель, для деревини, тримач з пластмаси.
код товару: 15G154
Пила лучкова 530 мм, тип пилки - бугель, для деревини, тримач з пластмаси.
код товару: 15G156
240 грн*
Пила лучкова 530 мм, тип пилки - бугель, для деревини, тримач з пластмаси.
код товару: 1-15-676
184 грн*
Ножівка садова. Фіксоване пістолетне дерев'яне руків'я. Універсальні заточувані зуби для пиляння при русі пилки "на себе". Забезпечує швидке пиляння.
код товару: 2-15-288
534 грн*
Зуби з тригранним заточуванням для пиляння як при русі ножівки вперед, так і назад. Загартовані зуби для тривалого терміну служби. Зуби ножівок Jet-Cut пиляють як поперек, так і вздовж волокон деревини. Більші зуби (7 зубів на дюйм) для швидшого пиляння. Удосконалена ручка: приварена за допомогою ультразвуку і додатково зафіксована гвинтами. Подвоєний термін служби.
Каталог товарів