Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Матеріал замків
Довжина, мм
Ширина, мм
Висота, мм
Матеріал
Ящики, органайзери і сумки для інструментів
Знайдено 216 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: STST81681-1
Тип: ящик для інструментів ; Матеріал: пластик;
код товару: STST81680-1
Тип: ящик для інструментів ; Матеріал: пластик;
код товару: STST81679-1
Тип: ящик для інструментів ; Матеріал: пластик;
код товару: FMST1-71943
Тип: ящик для інструментів ; Матеріал: пластик;
код товару: 1-70-327
Тип: ящик для інструментів ; Матеріал: пластик; Матеріал замків: метал;
код товару: STST1-80113
Тип: Пояс для інструмента; Матеріал: шкіра;
код товару: 84-265
2040 грн*
Міцний ящик для транспортування і зберігання будівельного інструменту. Кришка з прокладкою ефективно захищає інструмент від пилу і вологи. Поглиблення з лінійкою на кришці забезпечує надійне кріплення і зручне різання труб, рейок і т.п. Дві спеціальні напрямні на засувках дозволяють притримати елемент. 6 додаткових контейнерів розширюють можливості роботи. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 84-267
1093 грн*
Відкрита конструкція дозволяє транспортувати і зберігати великий і довгий інструмент, що не вміщається в ящик. Дві знімних перегородки допомагають зберігати порядок всередині ящика. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 84-266
3057 грн*
Модуль, що представляє собою місткий ящик і платформу на колесах з регульованою телескопічною ручкою. Це міцний ящик, призначений для перенесення і зберігання будівельного інструменту. Кришка з прокладкою ефективно захищає інструмент від пилу і вологи. Поглиблення з лінійкою на кришці забезпечує надійне кріплення і зручну різання труб, рейок і т.п. У ящику є ложемент для інструменту і перегородка, яка допомагає зберігати порядок. Ящик можна використовувати в якості табурета зі спинкою для відпочинку на будівництві. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 84-229
3390 грн*
Тип: візок для інструменту; Матеріал: метал;
код товару: 4510170
Інструментальна візок Einhell TC-TW 100 є надійним і незамінним інструментом в майстерні для підтримки її в чистоті і порядку. Завдяки колесам і додаткової ручці інструментальна візок може бути переміщена туди, де необхідно виконати роботу. Два стоянкових гальма на колесах забезпечують надійну фіксацію. Інструментальна візок Einhell TC-TW 100 оснащена чотирма плавними висувними ящиками з системою блокування і відсіком для зберігання з відкидною кришкою. Піднос з матом ідеально підходить для чутливих інструментів. Інструментальна візок Einhell має максимальну вантажопідйомність 75 кг.
код товару: 1.600.A01.2G0
НОВЕ ПОКОЛІННЯ L-BOXX! Оновлений дизайн, швидкий доступ до вмісту з'єднаних кейсів, зручні і надійні засувки, нове положення отворів для замка. Бічні ручки для гнучкості і зручності в користуванні, збільшена фронтальна ручка для більш зручного перенесення кейса, велика площа для можливості перенесення широкого асортименту інструментів
код товару: 84-118
182 грн*
Органайзер NEO виготовлений з міцної пластмаси, практичний органайзер з регульованими перегородками, що дозволяють відрегулювати розмір відділення в залежності від потреб. З прозорою кришкою, а також зручною ручкою для перенесення. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 84-119
286 грн*
Органайзер NEO виготовлений з міцної пластмаси, практичний органайзер з регульованими перегородками, що дозволяють відрегулювати розмір відділення в залежності від потреб. З прозорою кришкою, а також зручною ручкою для перенесення. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 626433000
1199 грн*
Чемодан Metabo MetaLoc IV призначений для транспортування і зберігання інструменту і приладдя. Дана серія валіз, дозволяє з'єднувати їх між собою, що значно полегшує транспортування.
код товару: 626431000
699 грн*
Чемодан Metabo MetaLoc II призначений для транспортування і зберігання інструменту і приладдя. Дана серія валіз, дозволяє з'єднувати їх між собою, що значно полегшує транспортування.
код товару: 79R447
552 грн*
Столик складаний TOPEX. Практичний і зручний складаний стіл, виготовлений із міцного пластику. Має продуманий механізм складання, завдяки чому є легким і зручним в експлуатації. Після складання займає мало місця. Марка TOPEX адресована майстрам.
код товару: 79R441
546 грн*
Торба інструментальна TOPEX виготовлена зі стійкого до пошкодження пластику, розмірами 46x30x33 см. Численні кишені ― 14 зовнішніх і 9 внутрішніх ― спрощують впорядковане зберігання інструменту. Має зручні ручки для переношування та наплічний ремінь. Укріплене дно уможливлює переношування важких предметів. Торба замикається на блискавку. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
код товару: 4530045
400 грн*
Новий пластиковий універсальний кейс Einhell S35 E-Box призначений для зручного і акуратного зберігання і транспортування електроінструмента Einhell та аксесуарів до нього. Кейс забезпечує універсальне сховище і зручне транспортування завдяки ергономічній ручці, з максимальним завантаженням до 12 кг. Бризкоозахищена конструкція забезпечує надійний захист інструменту навіть у несприятливі погодні умови. Внутрішня підкладка з м'якої піни забезпечує фіксацію електроінструменту Einhell захищаючи його від подряпин під час транспортування.
код товару: 84-317
554 грн*
Інструментальний ремінь Neo виготовлений із зміцненого поліестеру, має 5 внутрішніх і 5 зовнішніх кишень. Два містких основних відділення здатні вмістити багато інструментів і документів. Регульований ремінь і ручка для переношування спрощують користування.
код товару: 84-101
1497 грн*
Скриня інструментальна NEO багаторівнева Виготовлена з міцного сталевого листа, який забезпечує велику міцність скрині. Практичні відділення спрощують зберігання інструменту. Після відкривання скриня розсувається на два боки, спрощуючи доступ до інструменту. Велика ручка уможливлює зручне переношування скрині. Надійність продукту підтверджується 25-річною гарантією. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.
код товару: 79R200
1415 грн*
Торба монтерська TOPEX виготовлена з натуральної шкіри, розмірами 41x14x25 см. Має міцні, металеві клямки. Укріплене дно уможливлює переношування важких інструментів. Торба має міцну ручку та наплічний ремінь. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
код товару: 79R262
237 грн*
Пелюстки для фіксації на пас TOPEX ― це набір, що складається з 3 штук пелюсток. Виготовлені з міцного пластику та кріпляться на пас від штанів. Мають прості та зручні тримачі, напр., для шрубоверта. Зручні під час будь-яких монтажних робіт, особливо, на драбині. Уможливлюють вільне маніпулювання інструментом і забезпечують його від падіння. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
код товару: 79R203
513 грн*
Торба монтерська TOPEX виготовлена зі стійкого до пошкодження пластику, розмірами 44x15x29 см. Має міцні, металеві клямки. Укріплене дно уможливлює переношування важких інструментів. Торба має наплічний ремінь для переношування. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
Каталог товарів