Старт-кабелі та зарядні пристрої

Знайдено 10 товарів
Сортувати
Einhell CC-BC 6 M

Einhell CC-BC 6 M

код товару: 1002231

1356 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Einhell CC-BC 6 M інтелектуальний зарядний пристрій, керований мікропроцесором, який може бути використаний для зарядки широкого спектру типів акумуляторів транспортних засобів. Зарядний пристрій має ряд функцій захисту і не потребує технічного обслуговування, він призначений для заряду технічно передових потужних батарей на сучасних транспортних засобах. Основним напрямком розвитку було продовження можливого терміну служби батареї при повній продуктивності. Експлуатація зарядного пристрою є більш простою у порівнянні зі звичайними пристроями завдяки детальному індикатору заряду. Універсальний зарядний пристрій Einhell сумісний з гелевими і AGM батареями, а також з батареями, які не обслуговуються, та батареями з низьким рівнем заряду, свинцево-кислотними акумуляторними батареями.

Einhell CC-BC 4 M

Einhell CC-BC 4 M

код товару: 1002221

852 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Einhell CC-BC 4 M інтелектуальний зарядний пристрій, керований мікропроцесором, який може бути використаний для зарядки широкого спектру типів акумуляторів транспортних засобів. Зарядний пристрій має ряд функцій захисту і не потребує технічного обслуговування, він призначений для заряду технічно передових потужних батарей на сучасних транспортних засобах. Основним напрямком розвитку було продовження можливого терміну служби батареї при повній продуктивності. Експлуатація зарядного пристрою є більш простою у порівнянні зі звичайними пристроями завдяки детальному індикатору заряду. Універсальний зарядний пристрій Einhell сумісний з гелевими і AGM батареями, а також з батареями, які не обслуговуються, та батареями з низьким рівнем заряду, свинцево-кислотними акумуляторними батареями. CC-BC 4 M автоматично пристосовується до напруги батареї транспортних засобів 6В і 12В. Багатоступінчастий цикл зарядки від Einhell автоматично керується і контролюється мікропроцесором. Мікропроцесорний контролер автоматично аналізує акумулятор, який підключений і ініціює найбільш зручний режим зарядки, щоб задовольнити те, що потрібно.

Einhell CC-BC 10 M

Einhell CC-BC 10 M

код товару: 1002241

1578 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Einhell CC-BC 10 M інтелектуальний зарядний пристрій, керований мікропроцесором, адаптований до технічно високорозвинених, високопродуктивних батарей в сучасних транспортних засобах. Зарядний пристрій має ряд функцій захисту і не потребує технічного обслуговування. Основним напрямком розвитку було продовження можливого терміну служби батареї при повній продуктивності. Експлуатація зарядного пристрою є більш простою у порівнянні зі звичайними пристроями завдяки детальному індикатору заряду. Універсальний зарядний пристрій Einhell сумісний з гелевими і AGM батареями, а також з батареями, які не обслуговуються, та батареями з низьким рівнем заряду, свинцево-кислотними акумуляторними батареями. CC-BC 10 M автоматично пристосовується до напруги батареї транспортних засобів 6В і 12В.

Dnipro-M BC-20

Dnipro-M BC-20

код товару: 81191004

Порівняти (0) ›

Покращена система захисту: від біполярності, перегріву і від короткого замикання (в разі контакту між заряджаючими зажимами). Пристрій компактний і досить портативний, його вага - 8 кг. Наявність амперметра. Зарядний пристрій СВ-20S може заряджати акумулятори ємністю 80-160 Аг, а також надає вибір напруги - 12 або 24 В.

Dnipro-M BC-30

Dnipro-M BC-30

код товару: 81191005

Порівняти (0) ›

Dnipro-M BC-30 – найбільш потужна модель в асортименті зарядних пристроїв торгової марки. Знадобитися, щоб ефективно і максимально швидко зарядити акумулятор. Прилад допоможе зарядити повністю розряджений акумулятор. Створений для зарядки батарей ємністю 80 – 200Аг. Щоб здійснити процес зарядки потрібно під'єднати один шнур до розетки 220В, а інший – до розрядженого акумулятора за допомогою двох затискачів. Процес займе менше однієї хвилини.

Einhell CC-BC 2 M

Einhell CC-BC 2 M

код товару: 1002211

Порівняти (0) ›

Новий інтелектуальний зарядний пристрій Einhell CC-BC 2 M являє собою інтелектуальну мікропроцесорну систему з багатоступеневим циклом зарядки. Воно підходить для всіх стандартних батарей 6В мотоцикла / 12В автомобіля. Функція зарядки не шкодить акумулятора і продовжує термін служби батареї, особливо на сезонних автомобілях. Електронний захист проти перевантаження, короткого замикання і захистом від зворотної полярності запобігти пошкодженню зарядного пристрою Einhell CC-BC 2 M і акумулятора. Пристрій має захисний кожух від пилу і бризок води, повністю ізольовані клеми і вбудований кронштейн для настінного монтажу. Світлодіодний індикатор напруги батареї і індикатор стану заряду відображають поточний стан батареї.

Dnipro-M JS-80

Dnipro-M JS-80

код товару: 81123003

Порівняти (0) ›

Пристрою під силу відновити навіть повністю розряджену акумуляторну батарею ємністю від 75 до 1200 А-ч. Зарядження акумуляторних батарей в автоматичному режимі з функцією таймера. Покращена система захисту: від перегріву, неправильної полярності підключення акумуляторів і від короткого замикання (в разі контакту між заряджаючими зажимами). Пристрій важить 29,7 кг, робоча напруга апарату - 230 В, максимальний струм заряду - 120 А. Зарядка свинцево-кислотних акумуляторних батарей з робочою напругою 12 В і 24 В.

Dnipro-M JS-60

Dnipro-M JS-60

код товару: 81123002

Порівняти (0) ›

ПЗУ оснащено таймером зарядки, також пристрій відрізняється швидким зарядом навіть в зимовий період. Завдяки покращеній системі захисту ПЗУ не перегрівається, що не піддається короткого замикання в разі контакту між заряджаючими зажимами. Апарат захищений від неправильної полярності підключення акумуляторів. Ергономічна рукоятка і спеціальні колеса дозволяють легко транспортувати пристрій. Запускає автомобільні двигуни при розрядженому акумуляторі будь-якого типу. Пристрій працює від напруги 230 В, максимальний струм заряду - 90 А.

Topex 97X251 Пусковi кабелi 200A

Topex 97X251 Пусковi кабелi 200A

код товару: 97X251

208 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Стартерні кабелі TOPEX призначені для запуску двигуна автомобіля з розрядженою акумуляторною батареєю. З ізольованими рукоятками - можна використовувати для запуску дизельних двигунів. Необхідний кожному водієві. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.

Topex 97X250 Пусковi кабелi 400A

Topex 97X250 Пусковi кабелi 400A

код товару: 97X250

285 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Стартерні кабелі TOPEX призначені для запуску двигуна автомобіля з розрядженою акумуляторною батареєю. З ізольованими рукоятками - можна використовувати для запуску дизельних двигунів. Необхідний кожному водієві. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.