Захист органів слуху

Знайдено 3 товара
Сортувати
Topex 82S125 Навушники захиснi

Topex 82S125 Навушники захиснi

код товару: 82S125

175 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Захисні навушники TOPEX (арт. 82S125) призначені для захисту від помірного шуму. Високий комфорт користування забезпечує дуже м'яка обробка. Завдяки регульованій притискної пружини, а також спеціальним профілізації ідеально сидять на голові і не тиснуть. СЕ-маркування - це гарантія безпеки, що підтверджує, що виріб відповідає всім вимогам європейських директив. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.

Topex 82S122 Навушники захиснi

Topex 82S122 Навушники захиснi

код товару: 82S122

139 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Захисні навушники TOPEX призначені для захисту від помірного шуму. Високий комфорт забезпечує дуже м'яка обробка. Завдяки регульованій притискної пружини, а також спеціальним профілізації, навушники ідеально сидять на голові і не тиснуть. СЕ-маркування - це гарантія безпеки, що підтверджує, що виріб відповідає всім вимогам європейських директив. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.

Topex 82S121 Навушники захиснi

Topex 82S121 Навушники захиснi

код товару: 82S121

119 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Захисні навушники TOPEX призначені для захисту від помірного шуму, проте, дозволяють працівникам комфортно спілкуватися і розрізняти звукову сигналізацію. Високий комфорт забезпечує дуже м'яка обробка. Завдяки регульованій притискної пружини, а також спеціальної профілізації ідеально сидять на голові і не тиснуть. СЕ-маркування - це гарантія безпеки, що підтверджує, що виріб відповідає всім вимогам європейських директив. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.