Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Споживана потужність, Вт
Діаметр диска, мм
Кількість оборотів холостого ходу, об/хв
Штроборізи
Знайдено 4 товара:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: 0.601.612.508
Потужний, 900-ватний електродвигун із захистом від перевантаження надійний і довго служить. Електроніка обмеження пускового струму лімітує потужність при включенні штроборіза. Електронний стабілізатор тримає постійне значення числа обертів під навантаженням. Ширина шліца встановлюється в межах 3-23 мм. Глибина різу налаштовується за допомогою упору глибини і шкали від 0 до 20 мм Для роботи використовуються один або два алмазних відрізних круга діаметром 115 мм з посадкою 22,2 мм.
код товару: 604040900
Идеальное решение при монтаже электропроводки: прокладке кабелей и защитных труб под штукатуркой с глубиной фрезерования до 40 мм. Максимальная скорость продвижения работ благодаря мощному двигателю, постоянному числу оборотов и высокопроизводительному двухступенчатому редуктору. Прочный корпус из алюминиевого литья под давлением с резиновыми колесиками и оптимальным расположением ручки для удобства ведения машины.
код товару: 4350730
3810 грн*
Бороздоділ TH-MA 1300 є потужним і надійним інструментом, завдяки якому чисті, прямі порізи можуть бути зроблені швидко і без зусиль в штукатурних, цегляних, бетонних і подібних будівельних матеріалах. DIY амбітні ентузіасти оцінять інструмент як незамінний помічник при установці газопроводів, водопроводів і кабельних каналів. Функція плавного пуску, і велика ручка забезпечують плавний пуск і безпечну роботу. Глибина різання плавно регулюється, дозволяючи TH-MA 1300 вирізати канали однакового розміру. Захист від перевантаження захищає двигун від перегріву під час тривалих робочих сесій. Шпиндельний замок дозволяє легко замінювати алмазні ріжучі диски. Завдяки пилозахищеному байонетному замку для пиловловлювача ви, як і раніше будете насолоджуватися чистим видом на будівельний майданчик навіть під час роботи бороздоділа. У комплекті поставки йде два алмазні відрізні диски і практичний пластиковий кейс для зберігання і транспортування.
код товару: EK7651H
Тип: бензоріз; Діаметр диска: 355 мм;
Каталог товарів