Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Столи, стійки, насадки
Знайдено 9 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: 0.601.B24.000
22-кілограмовий робочий стіл Bosch GTA 3800 призначений для зручної і точної обрізки довгих профілів і дощок стаціонарною або торцювально-усорізною пилкою. Довжину столу з 1578 мм можна збільшити до 3877 мм. Пристосування з окремою регулюванням для закріплення з поздовжнім упором. Ролики на опорі для заготовки можна розташовувати за допомогою нарізного стрижня в різній послідовності. Надійне кріплення інструменту в затискному комплекті. Ручка для перенесення верстата в складеному вигляді. Ролики (окрема приналежність) для перестановки робочого столу на нове місце, не знімаючи монтувати на ньому стаціонарну пилку. Транспортувальні коліщата кріпляться з правого або з лівого боку верстата.
код товару: 0.601.B12.100
Даний верстат дозволяє працювати зі стаціонарними пилами, легко транспортувати їх, не знімаючи з робочого столу. Міцна конструкція виготовлена ​​з високоякісної сталі, розрахована на максимальну вагу 180 кг і довго служить. Регульовані по висоті ніжки гарантують надійну стійкість. Великі гумові колеса легко маневрують навіть по нерівному будмайданчику. Спеціальний важіль для переустановлення верстата без необхідності знімати інструмент. Важіль блокування коліс дозволяє надійно зафіксувати робочий стіл в одному місці. Подовжувач стола збільшує його довжину з 1044 мм до 2510 мм.
код товару: 0.601.B12.300
6600 грн*
Компактний cтол для торцювальних пил GTA 2600 Professional гарантує швидку і зручну роботу. Міцні і регульовані опори заготовок забезпечують безпечну обробку довгих деталей, а регульовані ніжки міцно встановлюють стіл на нерівній і шераховатій поверхні. Конструкція здатна витримувати навантаження до 250 кг. Стіл призначений для будь-яких професійних панельних, торцювальних та комбінованих пил, які відповідають цбому столу за величиною посадочних отворів (30 мм) і ширині (до 610 мм).
код товару: 65H106
Стійка VERTO полегшує перпендикулярний свердління щодо робочої поверхні, патрон встановлений на двох паралельних напрямних, одна з яких оснащена безступінчатим обмежувачем глибини. Можна встановити більшість свердел, наявних на ринку, з діаметром фланця близько 42 мм, основа має спеціально фрезерується направляючу для свердління в закруглених матеріалах, додаткова рукоятка дозволяє захистити штатив від ковзання під час роботи як вертикально, так і горизонтально, штатив можна прикріпити до робочої поверхні через чотири отвори в підставці.
код товару: FMST1-75672
4586 грн*
Складна конструкція - забезпечує ергономічне і швидке приведення верстата в робочий стан і складання, Металеві ноги - міцна конструкція, максимальне навантаження на верстак 450 кг.
код товару: 65H105
573 грн*
Тип: стійка для дрилі;
код товару: 79R187
1430 грн*
Козли TOPEX висотою 78 см, вантажопідйомністю 227 кг, в наборі 2 штуки. Виготовлені з міцної пластмаси, що гарантує міцність. Стануть в нагоді при обклеюванні приміщень шпалерами або при виконанні робіт в гаражі або на садово-городній ділянці. Оснащені висувними обмежувачами.
код товару: 20009681000
Стабільна конструкція з литою чавунною підставкою, з отворами для закріплення лещат. Призначена для точної і безпечної роботи з усіма моделями дрилів з діаметром шийки корпусу 43 мм, вагою близько 3 кг і потужністю до 1010 Вт.
код товару: 07A420
1019 грн*
Верстат TOPEX - це практичне і зручне робоче місце. Досить-таки легка конструкція і проста збірка забезпечують зручне транспортування. Стільниця верстата виготовлена з ДВП середньої щільності, товщиною 22 мм. Переставні пластмасові затискачі дозволяють закріплювати предмети різної форми. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Каталог товарів