Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Smart датчики
Знайдено 4 товара:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: ZW100
1 799 грн*
Розумний будинок може запропонувати більше, ніж виконання сцен за розкладом; він повинен реагувати на те, що відбувається в будинку в режимі реального часу. MultiSensor 6 є основою сучасного інтелектуального будинку; в своїй ідеально маленької зовнішності знайшли відображення останні технології для розумного будинку. Містить 6 датчиків в одному корпусі: датчик руху, температури, вологості, освітленості, вібрації, рівня ультрафіолету.
код товару: ZW120
999 грн*
Aeotec від Aeon Labs - датчик відкриття дверей або вікна Gen5. Ключ до домашньої автоматизації - це інтелект. І це те, що дає Sensor Gen6 для дверей/вікон. Буде легко дізнатися, відкриті або закриті двері і вікна вашого будинку. І є потужність, щоб стежити за ними, коли вони відкриваються або закриваються, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. Датчик може бути застосований до будь-чого - двері, вікна, шафи, холодильник.
код товару: ZW112
1 299 грн*
Призначений для з'єднання будь-якого будинку і будь-якого декору, датчик дверей/вікон був спроектований таким чином, щоб зробити ваш будинок більш розумним. З датчиком дверей/вікон ваша система Z-Wave буде мати інформацію про основні двері і вікна у вашому будинку. Він знатиме, коли вони відкриті.
код товару: ZW089
1 179 грн*
Сенсор Aeon Labs AEO ZW089 може відправляти радіосигнал до 6 асоційованим пристроїв Z-Wave всередині своєї мережі, коли головна частина відокремиться від меншої частини пристрою. Датчик Aeon Labs AEO ZW089 також має здатність оповіщення про низький рівень батареї. Простота і безпека - першорядні. Основна частина датчика встановлюється в просвердлений отвір в дверній рамі. Магнітний сенсор встановлюється в просвердлений отвір дверей.
Каталог товарів