Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Призначення
Знімачі універсальні
Знайдено 5 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: 37D406
229 грн*
Знімач підшипників з трьома захватами TOPEX виготовлений з високоякісної інструментальної сталі. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
код товару: 37D207
81 грн*
немає в наявності
Знімач масляного фільтра TOPEX з стрічковим механізмом. Служить для відгвинчування масляних фільтрів, а також зливних пробок масляного картера з максимальним діаметром 120 мм. Міцна конструкція рукоятки забезпечує комфорт і безпеку під час роботи. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
код товару: 11-823
246 грн*
Набір знімачів панелей облицювання NEO виготовлений з високоякісного твердого нейлону. Дозволяє виконувати демонтаж елементів облицювання автомобіля без ризику пошкодження м'яких елементів і облицювальних скоб. До складу набору входять 6 знімачів. Стане в нагоді в кожної автомайстерні і майстерні по ремонту автомагнітол. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 11-822
246 грн*
Набір знімачів панелей облицювання NEO виготовлений з високоякісного твердого нейлону. Дозволяє виконувати демонтаж елементів облицювання автомобіля без ризику пошкодження м'яких елементів і облицювальних скоб. До складу набору входять 5 знімачів. Стане в нагоді в кожної автомайстерні і майстерні по ремонту автомагнітол. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
код товару: 11-824
526 грн*
Набір знімачів панелей облицювання NEO TOOLS виготовлений з високоякісного твердого нейлону. Дозволяє виконувати демонтаж елементів облицювання автомобіля без ризику пошкодження м'яких елементів і облицювальних скоб. До складу набору входять 11 знімачів різної форми, які дозволяють виконувати демонтаж в важкодоступних місцях. Інструмент упакований в зручний футляр. Стане в нагоді в кожної автомайстерні і майстерні по ремонту автомагнітол. Бренд NEO TOOLS виправдовує очікування професіоналів.
Каталог товарів