Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Автомобільні компресори і насоси
Знайдено 5 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: 2072112
276 грн*
Компактний автомобільний компресор. Його легко возити з собою в багажнику. Він видає потужність до 18 бар. В якості живлення використовується бортова мережа машини і гніздо прикурювача. На верхній грані знаходиться манометр, який відображає поточний тиск. Довжини кабелю в 2.9 метра, зазвичай вистачає для того, щоб дотягнутися до всіх коліс.
код товару: 2072121
720 грн*
Автомобільний компресор Einhell CC-AC 35/10 12V - зручний і високопродуктивний компресор для універсального застосування з продуктивністю 35 л/хв і манометром. Наприклад, для підкачки шин автомобілів, мотоциклів, велосипедів, м'ячів, надувних іграшок, невеликих надувних ліжок і т д. Підключається мережевим кабелем 2,9 м до гнізда прикурювача в автомобілі.
код товару: STHT80894-1
382 грн*
Циліндричний педальний насос високого тиску. Може використовуватися для накачування шин автомобілів, мотоциклів, велосипедів, а також човнів, м'ячів і т.п. (Три адаптера в комплекті). Педаль з обрезиненной підніжкою і великою амплітудою ходу для підвищеної ефективності використання. Компактний - не вимагає багато місця всередині автомобіля. Легка вага - близько 1 кг.
код товару: MP100DZ
2 600 грн*
Автоматичне відключення накачування при бажаному тиску повітря. Цифровий дисплей. Підсвічування. Максимальний тиск повітря 830 кПа з кроком 5 кПа. Тригерний перемикач для зручного і простого управління. Перемикач живлення запобігає випадковому спрацьовування.
код товару: 97X501
303 грн*
немає в наявності
Компресор акумуляторний TOPEX, що живиться від автомобільного акумулятора 12 В. Має міцний пластиковий корпус, манометр, а також додаткові наконечники для надування матраців, м’ячів та інших предметів. Незамінна річ для будь-якого водія, яка згодиться як у гаражі, так і під час подорожі. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE. Бренд TOPEX призначений для домашнiх майстрiв.
Каталог товарів