Дитячі горщики і сидіння

Знайдено 8 товарів
Сортувати
Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Літак (червоний)

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Літак (червоний)

код товару: QC9905red

389 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Оригінальний горщик від QCBABY, що спершу нагадує іграшку, неодмінно вразить малюків! Дитячий горщик вироблений у вигляді червоного літака. Такий привабливий пристрій допоможе малюкам перейти від підгузків до туалету без страху. Горщик червоно-сірого кольору, анатомічної форми, він максимально зручний та простий у використанні. Горщик досить стійкий, ніжки на основі прогумовані. Високоякісний пластик без запаху, легкий і не холодний на дотик. Горщик складається із 3-х частин: основи, знімного контейнера та кришки. Внутрішній контейнер білосніжного кольору, він достатньо глибокий і зручний як для хлопчиків, так і для дівчат. Для малюків з 9-ти місяців.

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Літак (синій)

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Літак (синій)

код товару: QC9905blue

389 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Літак із пропелером, що обертається – це оригінальний і практичний дитячий горщик від QCBABY, дизайн якого неодмінно вразить малюків. Він допоможе їм перейти від підгузків до туалету без страху перед новим пристроєм. Горщик блакитно-сірого кольору, анатомічної форми, він максимально зручний та простий у використанні. Горщик досить стійкий, ніжки на основі прогумовані. Високоякісний пластик без запаху, легкий і не холодний на дотик. Горщик складається із 3-х частин: основи, знімного контейнера та кришки. Внутрішній контейнер білосніжного кольору, він достатньо глибокий і зручний як для хлопчиків, так і для дівчат. Для малюків з 9-ти місяців.

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Восьминіг (бірюзовий)

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Восьминіг (бірюзовий)

код товару: QC9906turquoice

454 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Бірюзовий горщик для малюків "Восьминіг" від QCBABY допоможе легко привчитись до туалету. Цікавий та оригінальний дизайн приваблюватиме дітей. Особливість моделі у її багатофункціональності - під кришкою знаходиться тримач для туалетного паперу. Горщик бірюзового кольору, анатомічної форми, він максимально зручний та простий у використанні. Горщик досить стійкий, ніжки на основі прогумовані. Високоякісний пластик без запаху, легкий і не холодний на дотик. Горщик складається із декількох частин, серед яких: основа, знімний контейнер, додаткове сидіння, тримач туалетного паперу та кришка. Внутрішній контейнер білосніжного кольору, він достатньо глибокий і зручний як для дівчат, так і для хлопчиків. Для малюків з 9-ти місяців.

Same Toy QCBABY Детский горшок - Осьминог (зеленый)

Same Toy QCBABY Детский горшок - Осьминог (зеленый)

код товару: QC9906green

454 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Багатофункціональний дитячий горщик «Восьминіг» від бренда QCBABY допоможе дітям легко привчитись до туалету. Цікавий та оригінальний дизайн приваблюватиме малюків. Особливість моделі у тому, що під кришкою знаходиться тримач для туалетного паперу. Горщик зеленого кольору, анатомічної форми, він максимально зручний та простий у використанні. Горщик досить стійкий, ніжки на основі прогумовані. Високоякісний пластик без запаху, легкий і не холодний на дотик. Горщик складається із декількох частин, серед яких: основа, знімний контейнер, додаткове сидіння, тримач туалетного паперу та кришка. Внутрішній контейнер білосніжного кольору, він достатньо глибокий і зручний як для дівчат, так і для хлопчиків. Для малюків з 9-ти місяців.

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Восьминіг (рожевий)

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Восьминіг (рожевий)

код товару: QC9906pink

454 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дитячий горщик "Восьминіг" відрізняється цікавим, оригінальним дизайном, а також багатофункціональністю. Горщик від бренда QCBABY допоможе дітям легко привчитись до туалету. Особливість моделі у тому, що під кришкою знаходиться тримач для туалетного паперу. Горщик малинового кольору, анатомічної форми, він максимально зручний та простий у використанні. Горщик досить стійкий, ніжки на основі прогумовані. Високоякісний пластик без запаху, легкий і не холодний на дотик. Горщик складається із декількох частин, серед яких: основа, знімний контейнер, додаткове сидіння, тримач туалетного паперу та кришка. Внутрішній контейнер рожевого кольору, він достатньо глибокий і зручний як для дівчат, так і для хлопчиків. Для малюків з 9-ти місяців.

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Їжачок (рожевий)

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Їжачок (рожевий)

код товару: QC9903pink

389 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Горщик для малюків від бренда QCBABY створений у вигляді милого їжачка малинового кольору, такий пристрій допоможе малюку легко перейти від підгузків до туалету. Горщик рожево-бежевого кольору, анатомічної форми, він максимально зручний та простий у використанні. Він досить стійкий, ніжки на основі прогумовані. Високоякісний пластик без запаху, легкий і не холодний на дотик. Горщик складається із 3-х частин: основи, знімного контейнера та кришки. Внутрішній контейнер білосніжного кольору, він достатньо глибокий і зручний як для дівчат, так і для хлопчиків. Для малюків з 9-ти місяців.

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Їжачок (коричневий)

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Їжачок (коричневий)

код товару: QC9903brown

389 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Симпатичний їжачок коричневого кольору - це оригінальний дитячий горщик від бренда QCBABY, який допоможе малюку перейти від підгузків до туалету. Горщик коричнево-бежевого кольору, анатомічної форми, він максимально зручний та простий у використанні. Він досить стійкий, ніжки на основі прогумовані. Високоякісний пластик без запаху, легкий і не холодний на дотик. Горщик складається із 3-х частин: основи, знімного контейнера та кришки. Внутрішній контейнер білосніжного кольору, він достатньо глибокий і зручний як для дівчат, так і для хлопчиків. Для малюків з 9-ти місяців.

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Їжачок (зелений)

Same Toy QCBABY Дитячий горщик - Їжачок (зелений)

код товару: QC9903green

389 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дитячий горщик від бренда QCBABY у вигляді милого їжачка допоможе малюку перейти від підгузків до туалету. Горщик зелено-бежевого кольору, анатомічної форми, він максимально зручний та простий у використанні. Він досить стійкий, ніжки на основі прогумовані. Високоякісний пластик без запаху, легкий і не холодний на дотик. Горщик складається із 3-х частин: основи, знімного контейнера та кришки. Внутрішній контейнер білосніжного кольору, він достатньо глибокий і зручний як для дівчат, так і для хлопчиків. Для малюків з 9-ти місяців.