Корисні аксесуари 2E для сучасного ПК

Головна Новини Корисні аксесуари 2E для сучасного ПК
06.02.2024

Універсальний асортимент 2Е – це пропозиція для робочого, офісного, домашнього ПК та ігрової станції: блоки живлення, комп’ютерні корпуси, системи повітряного охолодження для процесора, аксесуари для сучасного ПК.

Сучасні відеокарти стали потужнішими та продуктивнішими, але і разом із тим відносно важчими. Наприклад, маса топової відеокарти може сягати 2,5 кг та вона може займати чотири слоти розширення. Велика вага та габаритність пристрою може деформувати або пошкодити роз’єм PCIE.

Ефект незначного просідання відеокарти може проявитись поступово, з часом. Через декілька років експлуатації можливо пошкодження доріжок на материнській платі та деформація SMD-компонентів. Теоретично, доволі важка відеокарта здатна виламати роз’єм безпосередньо.

Для того, щоб не виникало подібних деформацій та пошкоджень, виробники почали розробляти плати з армованими слотами PCIE. Під вагою топової відеокарти отвір роз'єму з часом розширяється, що надалі є причиною втрати контакту. Армування допомагає уникнути процесу деформації, але відеокарта все одно буде провисати.

Щоб встановити відеокарту горизонтально, треба підперти вільний кут, а отже використати спеціальний тримач. В деяких материнських платах та комп’ютерних корпусах подібна підставка вже в комплекті. Можливо також розмістити відеокарту у вертикальному положенні, але при цьому вибір корпусів значно звужується, адже подібних рішень із додатковими слотами розширення не багато.

Звичайно, подібну підставку для відеокарти можливо сконструювати самостійно: це може бути сегмент або деталь, яку не складно встановити в корпусі як тримач. Пропонуємо скористатись пропозицією 2Е.

Тримач для відеокарти 2E GAMING Heracles ARGB SPRT-VGA – корисний аксесуар для ПК із встановленими сучасними відеокартами. Це не тільки функціональне доповнення, але й елемент декору інтер’єру корпусу, що має прозору бічну панель. Тримач використовують як додаткову підставку для відеокарти.

Основа пристрою магнітна та зручна для фіксації в комп’ютерному корпусі.

Тримач виготовлений з алюмінію із пластиковою фігурною вставкою через яку відображається ARGB-підсвічення.

Висоту та положення відеокарти можливо регулювати та фіксувати за допомогою бігунка на обороті. Конструкція тримача міцна та зручна у використанні.

ARGB-підсвічення можливо активувати при підключенні пристрою +5V 3pin ARGB до материнської плати. Також передбачена можливість синхронізації сяйва із відображенням кольорів інших компонентів системи.

Корисне фірмове доповнення: 

2E – універсальний спектр товарів для широкого загалу користувачів.

Товари з публікації
код товару: 2E-SPRT-VGA
419 грн*
є в наявності
Тримач для відеокарти 2E Gaming Heracles ARGB SPRT-VGA – корисний аксесуар для ПК із встановленими сучасними відеокартами. Це не тільки функціональне доповнення, але й елемент декору інтер’єру корпусу, що має прозору бічну панель. Тримач використовують як додаткову підставку для відеокарти.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів