Один з найважливіших пунктів при виборі друкуючого пристрою - вартість володіння. Якщо ви будете багато і часто друкувати, то витратні матеріали можуть коштувати досить дорого і вартість одного відбитка буде вище ніж планувалося спочатку. Звичайно можна вдатися до використання перезаправлених картриджів, але довіряти працездатність свого пристрою стороннім виробникам не найкращий вихід. А ось якщо сам виробник принтера або БФП пропонує для економії використовувати «витратні матеріали» з можливістю дозаправки, то можна бути впевненим у їхній якості і не хвилюватись за пристрій.
БПФ комплектується керівництвом користувача, гарантійним талоном (термін гарантійного обслуговування 24 місяці), диском з ПЗ, кабелями живлення і USB Type B, а також картриджем. Це стартовий картридж, який розрахований на друк 700 відбитків, а стандартний картридж PC-230R здатний видати до 1600 сторінок.
Презаправляється і стартовий, і стандартний картридж. Комплект для перезаправки TN-210 складається з двох туб і двох чіпів, загальним ресурсом 3200 сторінок, його вистачає на дві перезаправки.
Pantum M6500W зразкове БФП - його корпус виконано з чорного матового полікарбонату, а внутрішня частина отримала металеву раму. Залишити сліди на такій поверхні складно, єдиний необхідний догляд - протирання пилу.
Конструкція БФП проста. Верхній блок - планшетний сканер, всередині встановлено основний механізм друку разом з картриджем, а на лицьовій панелі розміщені лотки відкритого типу, клавіша ввімкнення і панель управління з можливістю регулювання нахилу.
Вхідний лоток розрахований на 150 аркушів, а вихідний на 100.
З боків БФП передбачені ручки для транспортування, а на тильній панелі роз'єми - гніздо для кабелю живлення і порт USB для підключення до ПК.
За розмірами, M6500W більше нагадує звичайний принтер, а не БФП. Його розміри - 41,7 x 30,5 x 24,4 см, а вага без картриджа становить 7,5 кг.
Для початку роботи з БФП Pantum M6500W необхідно підключити його в мережу і до ПК. Після включення, операційна система підтягне основні драйвери, але для повноцінної роботи треба встановити фірмове ПО Pantum. Після цього, БФП буде готове до роботи. Для бездротового доступу до БФП і мобільного друку можна використовувати вбудований Wi-Fi.
Відразу варто відзначити що частота процесора 600 МГц, а об'єм оперативної пам'яті БФП становить 128 МБ - це забезпечить стабільну роботу з великою кількістю даних. Низький рівень споживання енергії забезпечує режим сну.
Розширення друку - 1200 dpi. Швидкість друку - до 22 сторінок у хвилину (формат A4), а вихід першої сторінки менше ніж за 8 секунд. Швидкість копіра аналогічна, а вихід першої копії відбувається за 10 секунд. Для зручності передбачені доп. функції - копія паспорта і тд. Дуплекс працює тільки у ручному режимі.
Для перезаправки будемо використовувати картридж PC-230R. У комплекті з тонером TN-210 можна знайти детальну інструкцію з ілюстрацією усього процесу.
В першу чергу необхідно потрусити картридж, потім відкрити бункер з відпрацьованим тонером і витрусити його. Після цього відкриваємо бункер для заправки і засипаємо тонер. Вбудований чіп розрахований на 1600 відбитків, тому його теж необхідно замінити.
Варто пам'ятати, що ресурсу фотобарабана - приблизно 7000 відбитків. Після появи чорних смуг потрібно купувати новий картридж.
БФП Pantum M6500W з комплектом перезаправки - відмінний бюджетний вибір, якщо потрібен пристрій 3-в-1 з WiFi та з невисокою вартістю володіння, зручним обслуговуванням та гарантією на 2 роки. Також завдяки використанню практичних матеріалів можна не турбуватися про презентабельний зовнішній вигляд пристрою – все буде добре навіть при тривалій експлуатації в корпоративних умовах.