Модельний ряд нараховує чотири ємності акумуляторів - 2600, 6700, 10050 і 12000 мАг.
Залежно від ємності, також відрізняються і інші параметри - сила струму і кількість рознімів USB. У повербенків об'ємом 2600 і 6700 мАг - по одному розніму для підзарядки пристроїв з силою струму 1.5A та 2.1А. Це ідеальні варіанти для смартфонів, музичних плеєрів та інших компактних пристроїв.
Моделі на 10050 і 12000 мАг оснащені двома портами USB з силою струму 1А і 2.1А. Цього вже вистачить для зарядки планшетів та смартфонів з потужним акумулятором.
У комплект також входить плоский кабель MicroUSB і невелика інструкція, де і вказані відмінності між моделями.
Хоч універсальні батареї 2E і відрізняються фізичними розмірами, їх об'єднує висока якість збірки і дуже приємний і практичний корпус з полікарбонату з тактильно приємною на дотик поверхнею. В процесі експлуатації він показав себе з дуже хорошого боку.
Також не варто забувати про високоякісне компоненти - у всіх повербенках 2E використовуються акумулятори лідерів ринку - компаній Samsung або LG.
Порівнявши рішення 2E зі схожою моделлю, яка є в продажу, ми переконалися, що якість компонентів вище саме у 2E. Тут більш надійна плата, яка пропусках більшу силу струму (2A проти 1A), а також гарантує швидшу зарядку та захист від перенапруги та короткого замикання, яке може призвести до загоряння пристрою.
Крім того, тут добре пропаяні розніми, радіатор охолодження отримав додаткові отвори, а спеціальна прокладка забезпечує роботу світлодіодних індикаторів без засвітів. Порівнявши акумулятори форм-фактора 18650, які використовуються в обох пристроях, стало ясно, що ємність більше у моделі 2E - батарея LG на 6700 мАг проти батареї No-Name на 5200 мАч.
Підводячи підсумки, можна сміливо заявити, що за всіма цими пунктами тестовий повербенк поступається пристрою від 2E. А широкий модельний ряд виробника дозволить вибрати користувачам найкращий варіант та ємність.