Акція по ноутбукам Dream Machines серії RX

Головна Акції Акція по ноутбукам Dream Machines серії RX
Період проведення акції: від 08.02 до 05.03
Запрошуємо взяти участь у акції: купуючи будь-який ноутбук Dream Machines серії RX*, партнер отримає в подарунок ігрову гарнітуру Razer Nari Essential (RZ04-02690100-R3M1).

Ноутбуки Dream Machines RX

Це топова лінійка ігрових ноутбуків польського бренду DM. Завдяки своїм унікальним особливостям вони можуть використуватися як ігровий пристрій, забезпечуючи максимальні рівень продуктивності і якість картинки в сучасних комп'ютерних іграх, так і як мобільна робоча станція, забезпечуючи високу продуктивність і комфорт при обробці зображень і рендері відео.

Ноутбуки серії RX оснащені безпрецедентною кількістю портів розширення, що дозволить зібрати дійсно "машину мрії", відповідну особистим завданням і потребам.

  • Хочете встановити в ноутбук 128ГБ оперативної пам'яті? Без проблем: чотири слоти під оперативну пам'ять допоможуть з цим. 
  • Бракує пам'яті і є потреба встановити додатковий SSD накопичувач? Чотири слоти M.2 передбачені в цьому ноутбуці допоможуть вирішити і цю задачу.
  • Не вистачає продуктивності і хотілося б поміняти процесор? У ноутбуках Dream Machines RX і це можливо.
  • А, при потребі, ноутбук серії RX можна придбати з матрицею UHD з роздільною здатністю 3840x2160 і колірним охопленням 125% sRGB.

*Акція діє тільки на ноутбуки, відвантажені зі складу ERC. Ноутбуки, відвантажені за спеціальними цінами, участі в акції не беруть

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів