Акція Office Volume

Головна Акції Акція Office Volume
Період проведення акції: від 01.07 до 30.09
Добра нагода заробити та вивести на сучасний рівень продукт чи сервіс для замовників та користувачів. Крім того, можна отримати за це додаткові бонуси.

Що треба зробити: якомога більше продати майже всім вкрай необхідний товар -  Microsoft Office - електронний ключ або коробкову версію.

Дуже прості умови: продавайте від 10 і до 50 програмних продуктів Microsoft Office Home & Business 2019 (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD), Office Professional 2019 (електронний ключ ESD) або Microsoft 365 Business Standard (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD)  та за кожен “офіс” збільшуйте прибуток у вигляді бонусу 7 у.о. (за курсом у грн).

Додаткова можливість: За цією програмою бонусується не більше 50 акційних програмних продуктів Microsoft Office. Якщо удача та потужність з Вами й буде продано понад 50 “офісів”, скеруйте решту від 50 на іншу паралельну програму з просування Microsoft Office, Office Attach, й отримайте нагоду за нею отримати чималий бонус.

Проте дві програми не застосовуються на той самий офіс водночас - або одна, або інша програма на офіс.

Порада: якщо фахово продаєте ноутбуки чи ПК з передвстановленою ОS Windows 10 -  вигідніше скерувати продаж офісів на іншу програму просування. Там і обмежень за кількістю немає і бонус чи не в двічі  більший! Ось секретне посилання на більш вигідну програму Office Attach.

І ще одна підказка: хтось використовує ноутбук чи ПК без програм Microsoft Office? Напевно, що ні. То ж задача лише запропонувати це вчасно й саме Вам! А головне – цілком легально й з безліччю переваг для користувача при використанні ліцензованого програмного продукту.

У якості програмного продукту Microsoft Office обирайте позиції з переліку:

*Примітка: Звертаємо увагу, що дана програма не розповсюджується на партнерів із Managed Retailers (Rozetka, Moyo, Comfy, Foxtrot, Eldorado).

Дистрибутор залишає за собою право змінювати умови, терміни проведення акції, достроково припинити, призупинити строки її проведення в односторонньому порядку.

Якщо у вас з’явилися будь які запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою microsoft@erc.ua

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів