31.05.2024
Вибирати подарунки дітям завжди набагато складніше, ніж дорослим, адже вони чекають на свято, ніби на якесь диво та казку. Купувати подарунки необхідно завжди щиро та із чистою душею, оскільки діти абсолютно все відчувають.
24.09.2023
Для вдосконалення навчального процесу Міністерством освіти і науки України було поступово запроваджено нову реформу, що має назву Нова українська школа, головна мета якої – створити середовище, у якому буде приємно навчатись і яке...
11.07.2023
Magplayer – це неймовірна комбінація навчальної іграшки та конструктора, використовує силу магнетизму для створення незліченних форм і фігур. Magplayer розвиває творчі навички та дає змогу дітям проявити уяву й фантазію на повну потужність.
24.07.2020
Набори Magplayer – конструктор нового покоління й цікава забавка. У процесі гри діти познайомляться з явищем магнетизму, отримають насолоду від корисного та захопливого дозвілля.
07.08.2019
Magplayer з 2006 року займається виготовленням магнітних іграшок. Продукція вирізняється високою якістю, оскільки компанія дуже ретельно обирає матеріали для виробництва.
16.07.2018
Колекція нових конструкторів MagPlayer зазнала приємних змін, які неодмінно оцінять маленькі винахідники. Форма граней стала пласкою, а магніти розташовані вже не всередині, а ззовні, тому конструкції тепер будуть міцніше. Колірна...
22.09.2017
Magplayer уже понад 10 років займається виготовленням та збутом різних магнітних іграшок. Магніти експортуються з Японії, мають високу якість та хороші магнітні властивості.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів