Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Конструктори- MagPlayer - Конструктор магнітний 68 од. (MPK-68)

MagPlayer Конструктор магнітний 68 од. (MPK-68)

код товару: MPK-68
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики MagPlayer Конструктор магнітний 68 од. (MPK-68):
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид магнітний конструктор
Тип гри набір деталей
залізниця
Вікова група від 3
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Колір чорний
синій
зелений
червоний
жовтий
рожевий
коричневий
салатовий
сірий
Основні
Вид магнітний конструктор
Тип гри набір деталей
залізниця
Вікова група від 3
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
З'єднання деталей блочне
магнітне
Кількість деталей 68 шт
Матеріал Пластик
Колір чорний
синій
зелений
червоний
жовтий
рожевий
коричневий
салатовий
сірий
Гарантія
Гарантія3 місяця
Параметри упаковки
Ширина410 мм
Висота80 мм
Довжина320 мм
Вага1.55 кг
Об'єм0.0105 м3
Дуже цікавий набір магнітного конструктора MagPlayer, який дозволить побудувати справжню залізну дорогу, разом з поїздом і невеликим вагоном. Для цього передбачено 68 різних деталей - як геометричних фігур, так і рухомих і декоративних елементів. У кожного функціонального елемента є магнітні кріплення, які забезпечують надійну і міцну фіксацію.
1 959 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: MagPlayer Конструктор магнітний 68 од. (MPK-68):
pampik.com
Магнитный конструктор Magplayer, 68 элементов (MPK-68)
Moyo.ua
Конструктор Magplayer магнитный набор 68 эл. MPK-68
Papuas.ua
Магнитный конструктор 68 эл., Magplayer (MPK-68)
antoshka.ua
Конструктор магнитный Magplayer, 68 эл.
medvegonok.com.ua
Магнитный конструктор железная дорога, (MagPlayer, 68 шт)
Магнітні конструктори Magplayer

Набори Magplayer – конструктор нового покоління й цікава забавка. У процесі гри діти познайомляться з явищем магнетизму, отримають насолоду від корисного та захопливого дозвілля.

Велика кількість деталей дає змогу створювати багато різних конструкцій: будівлі, автомобілі, ракети, потяги, тварини, дерева, геометричні фігури тощо. Набір містить інструкцію, тому малюк зможе конструювати самостійно.

Яскраві деталі різних геометричних форм легко кріпляться одна до одної й міцно тримаються. Їх можна з’єднувати між собою будь-якими боками, що дає змогу будувати фігури в горизонтальній площині (на столі або дверцятах холодильника) або ж створювати об’ємні конструкції. Усі магнітні конструктори Magplayer сумісні між собою та можуть доповнювати один одного.

Конструктор Magplayer набір 98 ел.

Код товару: MPA-98

Цей набір підвищеної складності складається з 98 елементів: трикутників, квадратів, прямокутників, шестикутників, а також необхідних функціо­нальних деталей. Із його допомогою можна конструювати космічні кораблі, машини, будівлі й багато іншого.

Конструктор Magplayer набір 68 ел.

Код товару: MPK-68

Із цим набором можна побудувати справжню залізницю — з поїздом і невеликими вагончиками. Для цього передбачено 68 різних деталей геометричних фігур, рухомих і декоративних елементів. У кожного функціонального елемента є магнітні кріплення, які забезпечують надійну та міцну фіксацію.

Конструктор Magplayer набір 72 ел.

Код товару: MPA-72

Цей набір середнього рівня складності має 72 деталі: трикутники, квадрати, гексагони, а також елементи з рухомими частинами. Конструктор в ігровій формі допомагає розвинути всі основні інтелектуальні здібності дитини: просторову уяву, творче та логіко­математичне мислення, а також моторику рук.

Конструктор Magplayer набір 20 ел.

Код товару: MPA-20

У наборі Magplayer 20 деталей, що виконані у формі квадратів і трикутників. У процесі гри дитина ознайомиться з основами конструювання геометричних фігур. У наборі є картки з літерами, які дитина зможе швидко вивчити і запам'ятати. В основі конструктора Magplayer використано магніт, тому навіть найменші дітлахи зможуть легко з ним впоратися. Магнітний конструктор допомагає всебічно розвивати інтелект і моторику рук. У комплекті є велика схема для створення найрізноманітніших фігур.

Конструктор Magplayer набір 86 ел.

Код товару: MPT-86

Магнітний набір для розвивальних ігор допоможе в розважальній формі навчити дітей логічно мислити та покращить дрібну моторику. Завдяки 86 різним елементам — геометричним і рухомим — можна зібрати велику кількість різних фігур: як звичайних, так і зовсім неймовірних. У наборі є унікальні елементи, за допомогою яких дитина побудує фантастичний замок зі справжніми віконцями.

Конструктор Magplayer набір 118 ел.

Код товару: MPT-118

У великму наборі MagPlayer 118 деталей: трикутники, квадрати, шестикутники, трапеції і ромби. Також він має функціональні деталі: основи для вітряків або оглядових коліс, двоколісні основи для автомобілів та елементи з літерами. Усі деталі на магнітах, що не потребують дотримання полярності, тому елементи можна кріпити між собою будь-яким боком. Крім того, у комплекті набору є схеми для складання фігур, тож дитина зможе конструювати самостійно. Конструктор постачають у великому пластиковому контейнері, в якому можна зручно зберігати всі деталі.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів