fischertechnik Конструктор Динаміка XS

код товару: FT-536619
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики fischertechnik Конструктор Динаміка XS:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид конструктор
Тип гри будівництво
Вікова група від 7
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Кулькова дорога
PROFI Dynamic
Колір Мікс
чорний
зелений
червоний
Основні
Вид конструктор
Тип гри будівництво
Вікова група від 7
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Кулькова дорога
PROFI Dynamic
З'єднання деталей шипи трапецієподібної форми / жолоби
Кількість деталей 70 шт
Матеріал Пластик
Колір Мікс
чорний
зелений
червоний
Додатково
Розміри 22.5 x 6.5 x 15 см
Особливості позволяет собрать 3 модели
Комплектація улька /2 шт.
звукові трубки
кутові елементи /4 угловых секции 90°
6 гнучких напрямних 90 мм
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина150 мм
Висота60 мм
Довжина230 мм
Вага0.30 кг
Об'єм0.0021 м3
Недорога модель з серії «Динаміка». Скочуючись з гірки, кулька набирає швидкість, підстрибує і пролітає крізь кільце-мішень! У наборі є 70 деталей і покрокова інструкція, за допомогою якої можна зібрати три вражаючі моделі: гірку з перешкодами, трамплін і гру на спритність. За допомогою цього конструктора юний інженер в цікавій і захоплюючій формі освоїть такі фізичні явища як інерція, закон збереження енергії і імпульсу.
849 грн*
очікується
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: fischertechnik Конструктор Динаміка XS:
malinatoys.com.ua
Конструктор fischertechnik Динамика - ХС
boyz.com.ua
fischertechnik Конструктор Динамика XS
ckapbu.com
Конструктор fischertechnik Profi Динамика XS FT-536619
Набір сумісний з усією лінійкою серії, для його розширення відмінно підійдуть конструктори: Динаміка M FT-533872, Динаміка L FT-536621, Динаміка XL FT-524327.

Комплектація та особливості складання
Набір fischertechnik «Dynamic XS» складається з 70 деталей та детальної інструкції зі збирання конструкцій. Інструкція адаптована спеціально для дітей; у ній доступно та зрозуміло описано кожен крок. У коробці, розміром 22,5 х 6,5 х 15 см, окрім 73 скріплювальних деталей, ви знайдете 2 металеві кульки. Також у комплекті є буклет, де зображені інші серії і набори конструкторів fischertechnik і документ з індивідуальним номером набору. Пластик, з якого виготовлені деталі конструктора – нетоксичний і абсолютно безпечний для дитини. Всі деталі добре відшліфовані, вони легко стикуються і роз’єднуються між собою. Дитина без жодних труднощів зможе скласти усі три конструкції – трасу для кульки, конструкцію – гру на спритність і трамплін. 

•    Траса для кульки – найбільша конструкція набору. Завдяки цій моделі можна простежити рух і час руху кульки, побачити, як на певних ділянках кулька прискорюється або сповільнюється. З трасою можна грати у своєрідний «боулінг», збиваючи за допомогою кульки невеликі конструкції, які можна побудувати з решти деталей. Також можна скачати зображення футбольного поля та мішені, які можна використовувати під час гри. 
•    Гра на спритність – конструкція, за допомогою якої дитина вчитиметься контролювати рух кульки та координацію власних рухів. Усе, що потрібно в цій грі – провести кульку через своєрідний лабіринт із зелених пластинок.
•    Трамплін – конструкція, яку також можна використовувати як гру. Потрібно запустити кульку з трампліна так, щоб вона потрапила у «вогняне кільце». Шаблон вогняного кільця можна знайти на офіційному сайті бренду і роздрукувати, або ж створити власноруч. Також можна використовувати підручні матеріали (наприклад, пластиковий CD-диск).

Набір «Dynamic XS» завжди можна доповнити іншими наборами серії Profi «Dynamic Line» і побудувати значно більше конструкцій. 

Розвиток під час гри
Набуття нових знань, умінь та навичок гарантовано під час гри з конструктором fischertechnik. Завдяки конструкторам серії «Динаміка» діти дізнаються про такі поняття: рух, маса, сила, прискорення, імпульс та ін. Гра допоможе виявити здібності до фізики, сприятиме розвитку загального кругозору, прививатиме дітям інтерес до навчання та науки загалом. 

Під час складання конструктора у дітей активізуватимуться пам'ять, логічне та аналітичне мислення, адже для того, щоб сконструювати модель, необхідно виконувати покрокову інструкцію і стежити за тим, щоб кожен крок був зроблений вірно. Важливо, що під час складання, а потім під час ігор з готовими конструкціями діти розвиватимуть дрібну моторику і координацію рухів.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів