fischertechnik Конструктор Паливний елемент

код товару: FT-520401
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики fischertechnik Конструктор Паливний елемент:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид конструктор
Тип гри будівництво
Вікова група від 10
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Profi
Тип фізика
Колір Мікс
чорний
червоний
сірий
Основні
Вид конструктор
Тип гри будівництво
Вікова група від 10
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Profi
Тип фізика
З'єднання деталей шипи трапецієподібної форми / жолоби
Кількість деталей 20 шт
Матеріал Пластик
Колір Мікс
чорний
червоний
сірий
Додатково
Упаковка 23х15х6.5 см
Комплектація Інструкція
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 150 мм
Висота 70 мм
Довжина 230 мм
Вага 0.40 кг
Об'єм 0.0024 м3
Чи знаєте ви як працюють паливні елементи? Звідки в них береться водень? Набір «Паливний елемент» дозволить знайти відповіді на ці питання. Він переносить цю дивовижну технологію майбутнього прямо в дитячу кімнату і дає відповіді на цей і багато інших питань! Паливний елемент призначений для розширення можливостей набору Конструктор ЕKO енергія FT-520400. Для заправки паливного елемента ми рекомендуємо використовувати дистильовану воду, т.к. звичайна вода з під крана може привести до засмічення мембрани, вбудованої в елемент.
4299 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: fischertechnik Конструктор Паливний елемент:
Printerok.ua
Додатковий набір fisсhertechnik PROFI Відновлювальна енергія
Мекка (mekka.com.ua)
Дополнительный набор fisсhertechnik PROFI Возобновляемая энергия (FT-520401)
Скарби (ckapbu.com)
Дополнительный набор fischertechnik Profi Возобновляемая энергия FT-520401
ТОП-8 технологічних та розвиваючих іграшок під ялинку

Був час, коли діти раділи звичайним лялькам або машинкам-трансформерам, які вони знаходили під ялинкою. Але сучасні діти ростуть у світі високих технологій, активно цікавляться новинками, тому вони очікують вражаючих подарунків. Пропонуємо варіанти технологічних іграшок, які не тільки розважають, а навчають одночасно.

Іграшки на пульті управління

Новинка на складі ERC – ігрові дрони Drone Force – справжнє технологічне диво від AUDLEY. Безпілотники із приголомшливим дизайном оснащені простим радіоуправлінням та унікальним набором бойових особливостей. І діти, і дорослі будуть у захваті!

Інтерактивні динозаври від Same Toy перенесуть дітлахів у казковий світ Юрського періоду. Тут і тиранозаври, і трицератопси, і велоципатори і навіть дракони із величезними крилами! Іграшки на ІЧ управлінні виглядають і звучать наче справжні: повільно і гучно пересуваються, голосно гарчать і обертають шиєю.

У каталозі Same Toy також представлено безліч спецтехніки на пульті управління. Тут ви знайдете: будівельну спецтехніку (кран, екскаватор, навантажувач, самоскид, бетонозмішувач), пожежні машини, евакуатор, сміттєвоз та багато інших моделей. Дітлахи дізнаються про особливості спецтехніки, а сюжетно-рольові ігри із такими машинами відкриють усі межі для дитячої фантазії.

Інтерактивна книга

Унікальний набір для дітей Smart Koala – розумні ручка та книга для вивчення англійської мови. Інтерактивна методика спрямована на повне захоплююче занурення дитини у навчальний процес.

Чарівна ручка може «читати» книгу, «розмовляти» і навіть «співати» пісні! Достатньо лише піднести ручку до будь-якої картинки – і вона озвучуватиме їх.

Це може бути абетка, назви предметів, цілі фрази від героїв книги. З чарівним набором можна грати і у розвиваючі ігри на засвоєння матеріалу. Інноваційна методика Smart Koala весело та доступно навчить дітлахів англійській мові.

Навчальні роботи

Роботи Makeblock – не просто іграшки, вони навчать дітей основам програмування, дадуть початкові знання в електроніці та інженерії. Перед початком роботи, їх потрібно спершу зібрати за інструкцією як конструктор, під’єднати усі дроти. Щоб оживити робота, необхідно встановити ПЗ. Програма та мобільні додатки із графічним інтерфейсом доступно навчать програмувати на платформі Arduino.

Роботи-друзі Dash та Dot від компанії Wonder Workshop також прив’ють любов до IT та програмування. Dash та Dot пов’язані між собою, кожен з них оснащений мікрофоном, динаміком, датчиками відстані, акселерометром та світлодіодами.

Вони спілкуються між собою, співають, шукають один одного, можуть грати на ксилофоні та стріляти з катапульти. Їх привабливий футуристичний дизайн неодмінно сподобається дітлахам.

Кумедні роботи навчать будувати програмний алгоритм у вигляді яскравих графічних блоків через мобільні додатки від виробника.

Вражаючі конструктори

Високоякісні набори конструкторів із лаконічною інструкцією від fischertechnik перетворять збірку у захопливий процес, до того ж – дадуть перші знання про фізику, механіку, технічну інженерію та джерела альтернативної енергії. Деякі набори містять справжні сонячні панелі, електропневматичні механізми і навіть водні паливні елементи, які живлять моделі і дають уявлення про роботу великих пристроїв.

Із вражаючими наборами LIGHT STAX дітлахи побудують сяючі конструкції або ж додадуть світла у вже існуючі. Напівпрозорі сяючі цеглинки сумісні з конструкторами LEGO® та живляться від акумуляторного блоку. Кожен оснащений світлодіодом і має 3 режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та запалення-затухання.

Такий набір буде особливо актуальним подарунком у новорічну ніч, адже фантастичні конструкції подарують приємне і святкове сяйво, даруючи посмішки та радість усім оточуючим!

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів