Wonderworld Кубики Сафарі на підставках

код товару: WW-2513

Дерев’яні кубики із зображенням тваринок неодмінно сподобаються дитині. У комплекті дерев’яна основа-підставка і 8 кубиків. На кожній грані частина зображення. Правильно склавши кубики, утвориться 4 повноцінні малюнки. Кубики виготовлені з екологічної, безпечної деревини. Набір у фірмовій коробці. Іграшка для дітей від 24 місяців. Виробник – таїландський бренд іграшок Wonderworld, що виготовляє запатентовану продукцію – екологічно безпечні, розвивальні іграшки для всебічного розвитку дітей.

378 грн*
Немає в наявності

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Wonderworld Кубики Сафарі на підставках

Про іграшку: особливості використання
Кубики необхідно збирати за принципом сортера: нанизувати куби на спеціальну палицю. Відповідно до кількості кубиків, можна зібрати 8 зображень 4 тварин – «мешканців» Африканського сафарі  - лева, зебри, слона, жирафа. Малюнки яскраві, нанесені нетоксичними безпечними фарбами. 

Гра в кубики корисна тим, що допомагатиме дитині встановлювати асоціації та знаходити відповідності. За допомогою такої іграшки можна перетворити гру у навчальний процес: вивчати назви тварин, фігури, кольори, а відтак нові слова і явища. 

Крім того, кубики можна використовувати окремо, без основи-підставки. Приміром, будувати вежі, різноманітні конструкції, або просто викладати зображення як пазл. 

 

Розвиток під час гри 
Іграшка у вигляді кубиків сприятиме розвитку низки важливих навичок. Будуючи з кубиків конструкції, дитина розвиватиме структурно-логічне мислення. Кропітка гра виховуватиме у дитини уважність, посидючість, зосередженість.

Крім того, під час складання картинки стимулюється образне мислення, працює фантазія, а в процесі нанизування кубика на палицю у дітей розвиватиметься дрібна моторика та координація рухів.

Технічні характеристики Wonderworld Кубики Сафарі на підставках
Основні
Тип іграшки кубики
Для кого для дівчаток
для хлопчиків
Кількість гравців 1
Категорія розвитку моторика рук
логічне мислення
візуальне сприйняття
посидючість
Рекомендований вік 2+
Кількість деталей 8 шт

Особливості
Без елементів живлення

Фізичні
Колір різнобарвний
Mатеріал дерево
Розміри 9 x 9 x 11 см

Гарантія
Гарантія3 місяця
Параметри упаковки
Ширина100 мм
Висота120 мм
Довжина100 мм
Вага0.50 кг
Об'єм0.0012 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип іграшки кубики
Для кого для дівчаток
для хлопчиків
Категорія розвитку моторика рук
логічне мислення
візуальне сприйняття
посидючість
Переглянути повний список параметрів ›

Фото Wonderworld Кубики Сафарі на підставках
Схожі моделі на Wonderworld Кубики Сафарі на підставках