Makeblock mBot Ranger BT

код товару: 09.00.92

Makeblock mBot Ranger BT – робот лінійки Makeblock. За допомогою набору можна в домашніх обставинах сконструювати з моделі програмованого робота. Такий набір відчинить двері у світ науки, технології, інженерії, математики (STEM). Набір містить усі необхідні елементи (серед яких необхідні механічні та електронні деталі) для створення роботизованих моделей. Конструктор призначений і для дорослих, і для дітей.

Немає в наявності

Опис Makeblock mBot Ranger BT

Про Makeblock
Makeblock – це виробник роботів-конструкторів. У наборі конструктора алюмінієві деталі, доповнювальні комплектуючі та скріплювальні механізми, електронні елементи. З деталей можна зібрати різні роботизовані моделі. Роботи Makeblock будуть цікаві як школярам, так і дорослим. Усі набори мають детальні інструкції, в яких просто описано способи складання роботів. Деталі Makeblock алюмінієві: міцні і надійні, забезпечують зібраній конструкції стійкість.

Особливості моделі Makeblock mBot Ranger BT
Makeblock mBot Ranger BT – конструктор, за допомогою деталей якого можна сконструювати три модифікації роботів. Зібраними моделями можна керувати через додаток на смартфоні чи планшеті. У наборі є все необхідне для занурення у світ роботів: механічні деталі, датчики і сенсори, двигун із енкондером, світлодіодна стрічка, Arduino-сумісний контролер, інша електроніка. Набір допоможе вивчити основи Arduino та різних мов програмування.
У комплекті численні алюмінієві і пластикові скріплювальні деталі, гусениці. Набір у стильній фірмовій картонній коробці.
 
mBot Ranger BT – це:
розширені можливості; безліч варіантів програмування багатозадачності роботів;
можливість сконструювати 3 роботизовані моделі;
10 портів для підключення додаткових датчиків;
деталі з анондованого алюмінію, що забезпечує надійність і міцність конструкції;
двигуни з енкондерами;
сумісність з Arduino;
стартовий набір для вивчення принципів STEM, робототехніки, електроніки, основ графічного програмування, програмування в Scratch;
можливість керування роботом через мобільний додаток Makeblock;
живлення від батарейок АА (в комплект не входять). 
 
Електронні модулі в наборі Makeblock mBot Ranger BT
мікроконтролер на основі Arduino Mega 2560;
блок портів для MegaPi;
драйвери двигуна;
гіроскопічний, ультразвуковий датчики;
датчик стеження за лінією;
Bluetooth-модуль.
 
Варіанти використання
Makeblock mBot Ranger BT підходить і для початківців у сфері програмування, і для більш досвідчених спеціалістів. Зібравши модель робота, новачки можуть одразу почати інтерактивне дозвілля. Для цього потрібно встановити на смартфон додаток Makeblock, доступний на Google Play та AppStore. Таке використання зручне тим, що не потрібно носити додаткових габаритних пультів дистанційного керування. Пристрій добре реагує на «вказівки» через мобільний додаток і Bluetooth-модуль. Керування робот через додатком здійснюється дуже просто. 
 
Більш досвідчені користувачі можуть застосувати певні алгоритми графічного програмування для роботизованої моделі. Для цього необхідно встановити спеціальну програму mBlock (є на офіційному сайті makeblock.com. Програма – своєрідне середовище графічного програмування, яке має доступні коди для програмування роботизованих моделей. Це дає змогу запрограмувати робот на певні дії, траєкторію руху тощо.
 
Роботизовані моделі mBot Ranger BT
За допомогою деталей у наборі модна зібрати три модифікації роботів:
Land-rider – робот-«позашляховик» із гусеничним шасі. Модель може долати будь-які перешкоди, навіть на пересіченій місцевості.
Роботизована модель «Нервова пташка» - двоколісний балансувальний робот. Модель із двигуном з енкондерами. 
«Раптор-хижак» - триколісний робот, який вирізняється дивовижною маневреністю. Роботь їздить і обертається з неймовірною швидкістю. 
 
Для кого призначений mBot Ranger BT
Набір Makeblock mBot Ranger BT призначений як для дорослих, так і для дітей. Конструктор-робот допоможе освоїти ази програмування і проектування роботизованої техніки, а також наочно закріпити знання. Відтак, конструктор – чудовий варіант допоміжного обладнання для уроків інформатики у школі. Роботизовані моделі допоможуть дітям швидше зрозуміти основи програмної інженерії. Одна з переваг набору – інструкція, у якій покроково описаний процес створення роботів. Рекомендується використовувати відео-уроки і поради щодо програмування моделей, які є на офіційному сайті– makeblock.com.

Технічні характеристики Makeblock mBot Ranger BT
Основні
Тип Робот-конструктор
Процесорна плата Arduino Mega 2560
Датчики Датчик освітлення /( 2 шт.)
датчик звуку
Гіроскоп
датчик температури
ультразвуковий датчик
датчик следования по линии
Звук зумер
Живлення батарейки АА /( 6 шт.)
Двигун 2 шт. /(400 об/хв)
Бездротове управління Bluetooth
2.4ГГц радіозв'язок
Розміри 200 x 165 x 120 мм
Колір синій
Вага 1600 г

Технічні характеристики
Розміри 200 x 165 x 120 мм
ПЗ mBlock - для Mac і Windows
mBlocky - для планшету
Arduino IDE

Характеристики плати
Flash-пам'ять 256 KB
Пам'ять SRAM 8 KB
Пам'ять EEPROM 4 KB

Особливості
Набір дозволяє зібрати Всюдихід
Раптор-хижак
Нервовий птах
Додатково Електронні деталі повністю ізольовані й безпечні
Програмування за допомогою мобільного додатка
за допомогою комп'ютера /(на основі Scratch 2.0.)

Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина100 мм
Висота210 мм
Довжина270 мм
Вага1.65 кг
Об'єм0.0057 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип Робот-конструктор
Процесорна плата Arduino Mega 2560
Датчики Датчик освітлення /( 2 шт.)
датчик звуку
Гіроскоп
датчик температури
ультразвуковий датчик
датчик следования по линии
Звук зумер
Двигун 2 шт. /(400 об/хв)
Бездротове управління Bluetooth
2.4ГГц радіозв'язок
ПЗ mBlock - для Mac і Windows
mBlocky - для планшету
Arduino IDE
Flash-пам'ять 256 KB
Набір дозволяє зібрати Всюдихід
Раптор-хижак
Нервовий птах
Програмування за допомогою мобільного додатка
за допомогою комп'ютера /(на основі Scratch 2.0.)
Переглянути повний список параметрів ›

Фото Makeblock mBot Ranger BT
Огляд Makeblock mBot Ranger BT
ТОП-8 технологічних та розвиваючих іграшок під ялинку

Був час, коли діти раділи звичайним лялькам або машинкам-трансформерам, які вони знаходили під ялинкою. Але сучасні діти ростуть у світі високих технологій, активно цікавляться новинками, тому вони очікують вражаючих подарунків. Пропонуємо варіанти технологічних іграшок, які не тільки розважають, а навчають одночасно.

Іграшки на пульті управління

Новинка на складі ERC – ігрові дрони Drone Force – справжнє технологічне диво від AUDLEY. Безпілотники із приголомшливим дизайном оснащені простим радіоуправлінням та унікальним набором бойових особливостей. І діти, і дорослі будуть у захваті!

Інтерактивні динозаври від Same Toy перенесуть дітлахів у казковий світ Юрського періоду. Тут і тиранозаври, і трицератопси, і велоципатори і навіть дракони із величезними крилами! Іграшки на ІЧ управлінні виглядають і звучать наче справжні: повільно і гучно пересуваються, голосно гарчать і обертають шиєю.

У каталозі Same Toy також представлено безліч спецтехніки на пульті управління. Тут ви знайдете: будівельну спецтехніку (кран, екскаватор, навантажувач, самоскид, бетонозмішувач), пожежні машини, евакуатор, сміттєвоз та багато інших моделей. Дітлахи дізнаються про особливості спецтехніки, а сюжетно-рольові ігри із такими машинами відкриють усі межі для дитячої фантазії.

Інтерактивна книга

Унікальний набір для дітей Smart Koala – розумні ручка та книга для вивчення англійської мови. Інтерактивна методика спрямована на повне захоплююче занурення дитини у навчальний процес.

Чарівна ручка може «читати» книгу, «розмовляти» і навіть «співати» пісні! Достатньо лише піднести ручку до будь-якої картинки – і вона озвучуватиме їх.

Це може бути абетка, назви предметів, цілі фрази від героїв книги. З чарівним набором можна грати і у розвиваючі ігри на засвоєння матеріалу. Інноваційна методика Smart Koala весело та доступно навчить дітлахів англійській мові.

Навчальні роботи

Роботи Makeblock – не просто іграшки, вони навчать дітей основам програмування, дадуть початкові знання в електроніці та інженерії. Перед початком роботи, їх потрібно спершу зібрати за інструкцією як конструктор, під’єднати усі дроти. Щоб оживити робота, необхідно встановити ПЗ. Програма та мобільні додатки із графічним інтерфейсом доступно навчать програмувати на платформі Arduino.

Роботи-друзі Dash та Dot від компанії Wonder Workshop також прив’ють любов до IT та програмування. Dash та Dot пов’язані між собою, кожен з них оснащений мікрофоном, динаміком, датчиками відстані, акселерометром та світлодіодами.

Вони спілкуються між собою, співають, шукають один одного, можуть грати на ксилофоні та стріляти з катапульти. Їх привабливий футуристичний дизайн неодмінно сподобається дітлахам.

Кумедні роботи навчать будувати програмний алгоритм у вигляді яскравих графічних блоків через мобільні додатки від виробника.

Вражаючі конструктори

Високоякісні набори конструкторів із лаконічною інструкцією від fischertechnik перетворять збірку у захопливий процес, до того ж – дадуть перші знання про фізику, механіку, технічну інженерію та джерела альтернативної енергії. Деякі набори містять справжні сонячні панелі, електропневматичні механізми і навіть водні паливні елементи, які живлять моделі і дають уявлення про роботу великих пристроїв.

Із вражаючими наборами LIGHT STAX дітлахи побудують сяючі конструкції або ж додадуть світла у вже існуючі. Напівпрозорі сяючі цеглинки сумісні з конструкторами LEGO® та живляться від акумуляторного блоку. Кожен оснащений світлодіодом і має 3 режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та запалення-затухання.

Такий набір буде особливо актуальним подарунком у новорічну ніч, адже фантастичні конструкції подарують приємне і святкове сяйво, даруючи посмішки та радість усім оточуючим!

Схожі моделі на Makeblock mBot Ranger BT