Головна - Іграшки та товари для дітей - Дитячі меблі - Дитячі столи та стільці - Oribel - Аксесуар для столика Portaplay Тримач для паперу

Oribel Аксесуар для столика Portaplay Тримач для паперу

код товару: CY303-90002-INT
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Oribel Аксесуар для столика Portaplay Тримач для паперу:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Столик /Аксесуар для столика/Тримач для паперу
Вікова група від 3-х років
Матеріал деревина
Основні
Тип Столик /Аксесуар для столика/Тримач для паперу
Вікова група від 3-х років
Матеріал деревина
Гарантія
Гарантія6 місяців
Параметри упаковки
Ширина400 мм
Висота120 мм
Довжина140 мм
Вага1.30 кг
Об'єм0.0067 м3
Відтепер Ви можете без проблем закріпити папір на спеціальному тримачі Oribel Portaplay і Ваша дитина буде самостійно брати потрібну кількість для гри. Папір не буде сповзати, падати та надійно закріпиться. Тримач фіксується у спеціальних отворах столику для гри і не вимагає додаткових інструментів для монтажу чи демонтажу. Головне не забувайте періодично поповнювати запаси паперу.
979 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Oribel Аксесуар для столика Portaplay Тримач для паперу:
Інтернет магазини
pampik.com
Держатель для бумаги Oribel Portaplay (СY303-90002-INT)
expert24.com.ua
Тримач для паперу Oribel
ckapbu.com
Держатель бумаги для столика Oribel (CY303-90002-INT) Portaplay
coolbaba.toys
Аксесуар для столика Oribel Portaplay Тримач для паперу СY303-90002-INT
F.ua — Тот самый магазин
Portaplay (CY303-90002-INT)
Національні мережі
www.foxtrot.com.ua
Тримач для паперу ORIBEL (СУ303-90002-INT)
Розвивальнi столики-трансформери Oribel

З народження кожна дитина має великий потенціал для розвитку. Існує гіпотеза, що основні навички для навчання та пізнання світу слід закладати до 3-х років, і тоді у майбутньому малюк виросте успішною та самодостатньою людиною.

Багатьох молодих батьків уразив вірус під назвою «ранній розвиток дітей». Сучасні батьки хочуть, аби їхня дитина швидше почала ходити, говорити, читати та навіть вивчати іноземні мови. Щоб пришвидшити розвиток дитини, а також вивільнити трохи часу під час гри або, наприклад, звільнити руки, батьки купують різні розвивальні комплекси.

У Oribel розуміють, що батьківство — це не лише приємні моменти, а й відповідальність і щоденна праця. Компанія створила розвивальний комплекс PortaPlay, щоб допомагати у догляді за малюком та сприя­ти його розвитку.

Дитину розміщують в центрі PortaPlay в крісло, що обертаєть­ся навколо своєї осі на 360° завдяки коліщаткам. На зовнішній поверхні закріплено п’ять розвивальних іграшок. Через розташування навколо сидіння вони спонукають дитину обертатися та постійно рухатися під час гри. Текстильну частину сидіння виконано з м’якого еластичного матеріалу, що створює умови для активних стрибків і рухів.

Щоб центр можна було використовувати довго, його ніжки регулюються за висотою, завдяки чому можна підібрати зручне положення для дитини.

З 12 місяців, коли дитині вже нецікаво знаходитися в обмеженому просторі, PortaPlay перетворюється на дитячий стіл для ігор та творчості — своє­рідну ігрову зону. Іграшки та сидіння можна легко демонтувати, отвори закрити спеціаль­ними заглушками, утворюю­чи рівну поверхню.

Завдяки зносостійкому пластиковому покриттю стільниці PortaPlay слугуватиме довго, а всі забруднення можна змити вологою ганчіркою, не залишаю­чи слідів.

Для зручного зберігання та транспортування ніжки PortaPlay можна швидко та легко скласти. Для цього не потрібно жодних інструментів, достатньо натиснути кілька кнопок. Завдяки цій особливості, а також малій вазі (6 кг) PortaPlay буде зручно використовувати у квартирах із малою площею або брати із собою на відпочинок.

Iгровий столик PortaPlay Forest Friends

Створено для дітей від 5 місяців, здатен трансформуватися в ігровий столик і можна використовувати до 6 років.

Iгровий столик PortaPlay Wonderland

Лише зараз і на обмежену кількість столиків PortaPlay Wonderland розповсюджується акційна пропозиція: у разі придбання центру покупець зможе отримати два білих стільчики безкоштовно. Подарунок включено до комплектації виробу.

Iгровi стiльчики PortaPlay

Доповнити та урізноманітнити функціонал ігрових столиків PortaPlay можна аксесуарами. Стільчики виготовлено з міцного матеріалу, і вони мають ергономічну конструкцію та стильний дизайн. Поставляються у комплекті по дві одиниці. Стільчики розраховано на використання дітьми до 5 років.

Тримач для паперу PortaPlay

Малюк почав проявляти творчі здібності, а саме бажання малювати? Тоді цей аксесуар стане незамінним. Завдяки йому можна виділити зону для малювання та привчити дитину малювати за столиком. Окрім дисциплінованості, це збереже інтер’єр у випадку нестримного творчого пориву малюка. Тримач фіксується у спеціальних отворах і не потребує додаткових інструментів для монтажу чи демонтажу.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів