Legrand LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, LSZH, LSC2, 3м

код товару: 032617
2 242 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити Legrand LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, LSZH, LSC2, 3м: 
ckapbu.com
Оптический патч-корд Legrand LC/UPC-LC/UPC 50/125 OM3 duplex LSZH LSC2 3м 032617
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів