Попереднє
Наступне
Технічні характеристики XYZ printing da Vinci Junior 3-в-1 WiFi:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип 3D-принтер
Технологія друку FFF (Fused Filament Fabrication) /виробництво методом наплавлення ниток
Джерела даних Wi-Fi
USB
Кардрідер /карта до 32GB
Габарити області друку, мм 150х150х150
Габарити принтера, мм 420 x 430 x 380
Основне
Тип 3D-принтер
Технологія друку FFF (Fused Filament Fabrication) /виробництво методом наплавлення ниток
Кількість друкуючих сопел, шт 1
Товщина шару, що наноситься, мм 0.1 - 0.4
Джерела даних Wi-Fi
USB
Кардрідер /карта до 32GB
Максимальна швидкість друку, мм / с 100
Платформа без підігріву
Додатково
Діаметр сопел, мм 0.4
Габарити області друку, мм 150х150х150
Дисплей 2.6” FSTN LCM
Діаметр нитки 1.75 мм
Фізичні характеристики
Габарити принтера, мм 420 x 430 x 380
Маса принтера 15 кг (с упаковкой)
Колір білий
синій
Сканування
Технологія сканування лазерна тріангуляція
Розмір сканера (Д x В) 3 x 3 – 12 x 12 см
Роздільна здатність сканування 2140 крапок/см2
Завантаження платформи ≦3 кг
Точність сканування 0.25 мм
ПО для сканування XYZscan
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина570 мм
Висота470 мм
Довжина550 мм
Вага16.95 кг
Об'єм0.1473 м3
Принтер da Vinci Jr. 1.0 3in1 гарантує простоту і універсальність роботи для початківців користувачів, які прагнуть освоїти більш складні методи створення прототипів. Два вбудованих модуля лазерного сканування і додатковий модуль лазерного гравірування забезпечують функції 3D-сканування і 3D-друку в одному пристрої.
немає в наявності
Де купити
* Рекомендована роздрібна ціна
Доступний кожному 3D-друк

3D-принтери, що здатні створювати повноцінні об’єкти, набирають шаленої популярності. Батьком технології 3D-друку, що перевернула свідомість людства, вважають дослідника з Америки — Чака Холла, який створив перший у світі 3D-принтер у 1983 році.

Ще кілька років тому придбання зібраних у заводських умовах серійних 3D-принтерів у закритому корпусі здавалося нереальним. Світовий лідер з виробництва 3D-принтерів XYZ Printing встановив нову планку доступності цієї техніки для користувачів. На початку цього року став доступним da Vinci Nano, який виробник позиціонує як «принтер, з якого варто почати».

Завдяки компактним розмірам (27 × 35 × 33 см) і вазі менше ніж 5 кг цього представника сімейства техніки XYZ Printing можна розмістити на будь-якому столі або навіть тумбочці. 3D-принтер легко взяти із собою, вирушаючи до друзів, щоб разом розважитися. А його безмежні можливості дійсно вражають.

Шукати, досліджувати та відкривати

Головна частина будь-якого 3D-принтера, що працює за технологією плавлення пластикових ниток, — це екструдер. Через нагрівання екструдера до високої температури корпус 3D-принтера є закритим, гарантуючи повну безпеку. При цьому спостерігати за 3D-друком в дії, як і раніше, легко, адже пристрій має дверцята, які можна відчиняти. Головним витратним матеріа­лом є пластикова нитка PLA. Нитки цього типу не містять шкідливих для здоров’я людини речовин (диоктилфталатів), додатково підвищуючи безпеку роботи з технікою. PLA-нитка розкладається навіть в природному середовищі (ЕКО). Під час 3D-друку плавильний пластик матиме приємний запах. Завдяки зручному розташуванню робочої платформи, що за розмірами становить 120 × 120 мм, надруковані зразки високої якості можна легко виймати з принтера.

Пристрій постачають в повністю зібраному вигляді, він одразу готовий до роботи. До комплекту з апаратом входять програма для автоматичного вирівнювання та система з автоматичного завантаження нитки, що спрощує налаштування, калібрування й обслуговування 3D-принтера. Виробник потурбувався про зручність роботи, запропонувавши спеціальне програмне забезпечення XYZmaker, яке також є в комплекті з 3D-принтером та максимально полегшує процес відправки 3D-моделі до друку. Це ПЗ має російськомовний інтерфейс та інструкцію українською мовою.

З допомогою XYZmaker Mobile, яке додатково пропонує виробник 3D-принтера як портативну програму 3D-моделювання для початківців, можна розробити власну 3D-модель. Використовуючи цей додаток, можна деформувати, розтягувати та розфарбовувати 3D-моделі. Завдяки великому набору інструментів для тривимірного проектування можна отримати те, що потрібно, — наприклад, завантажити в XYZmaker Mobile двомірну фотографію і зробити з неї тривимірний рельєф. Також виробник розробив спеціальні відеоуроки з освоєння техніки та ПЗ для неї, які виклав на своїх сайтах.

Впустити майбутнє до школи

Доступний багатофункціональний 3D-принтер XYZ Printing da Vinci Junior 3 в 1 гарантує початківцям простоту та універсальність роботи.

Серія 3D-принтерів Junior є компактним налаштованим рішенням для друку в класі. Націленість на освітній сегмент підкреслює, що техніка повинна відповідати як нормам безпеки під час використання у навчальному процесі, так і бути максимально функціональною для освоєння учнями.

Крім базового 3D-друку, цей апарат також працює і 3D-сканером, а у разі доукомплектації можна отримати і лазерний гравер. 3D-друк на da Vinci Junior 3 в 1 забезпечує платформа без підігріву, яка має інтуїтивну 9-точкову систему калібрування, що точно визначає відстань між нею й екструдером.

Для 3D-сканування знадобиться платформа з функцією обертання на 360°, аби повністю сканувати об’єкт, і лазерний сканувальний модуль із високою роздільною здатністю. Площа 3D-сканування становить від 3 × 3 см до 12 × 12 см з роздільною здатністю сканування усього 0,25 мм. Власне процес 3D-сканування триває не більше ніж 5 хвилин. Цікаво буде попрацювати і з лазерним гравером, що має вихідну потужність 350 мВт. Він здатний відтворювати гравірування на папері, дереві, картоні або шкірі.

На da Vinci Junior 3 в 1 можна 3D-друкувати як через звичайний USB-кабель, так і через бездротову мережу Wi-Fi або безпосередньо з вбудованої в апарат SD-карти.

Безпечну роботу з цією моделлю гарантує її закритий корпус, а також нетоксичні біонитки PLA. Нитки PLA виготовляють із природних матеріалів (наприклад, з кукурудзи, цукрової тростини та інших цукровмісних культур), що дає змогу уникнути у їхньому складі таких шкідливих речовин, як пластифікатор DEHP і важкі метали.

Вибір майстра

Модель da Vinci 1.0 Pro 3 в 1 — це не просто 3D-принтер, а справжній багатофункціо­нальний пристрій: друкує, сканує, гравірує лазером, підтримує G-коди та сумісній з пластиковими нитками (типів PLA/ABS/Tough PLA/PETG/HIPS/Wood) будь-яких виробників. Для використання іншого пластику потрібно лише змінити налаштування друку в програмі XYZware Pro, що входить до комплекту з 3D-принтером. Завдяки встановленому 3D-сканеру і за наявності додаткового обладнання та спеціальної програми цей апарат може цілком замінити цілу майстерню в невеличкому офісі.

Встановлений 3D-сканер надає можливість відтворити будь-який предмет, не змінюючи обладнання. Підключившись до пристрою по бездротовій мережі, можна роздрукувати не підводячись з крісла. А якщо скористатися спеціальним модулем для лазерного гравірування, можна виконувати гравірувальні роботи на пластикових та дерев’яних поверхнях, шкірі, папері та картоні з площею 200 × 200 мм.

СПЕЦИФІКАЦІЇ

 

da Vinci Nano

da Vinci Junior 3 в 1

da Vinci 1.0 Pro 3 в 1

Код товару

3FNAXXEU01B

3F1JSXEU00D

3F1ASXEU01K

Технологія друку

FFF (Fused Filament Fabrication)

Матеріал друку

PLA-пластик

PLA-пластик

PLA/ABS/Tough PLA/PETG/HIPS/Wood-пластики

Зона друку, мм

120 × 120 × 120

150 × 150 × 150

200 × 200 × 190

Швидкість друку

70 мм/с

100 мм/с

100 мм/с

Вага

4,5 кг

15 кг

23 кг

Розміри

378 × 280 × 355 мм

420 × 430 × 380 мм

468 × 558 × 510 мм

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів