Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Belkin PREMIUM KEVLAR CABLE, 2.4A, LTG [Black]:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид кабель
Роз'єм 1 USB
Роз'єм 2 Lightning
Довжина 1.2 м
Характеристики
Призначення кабель USB
Вид кабель
Роз'єм 1 USB
Роз'єм 2 Lightning
Фізичні характеристики
Покриття нейлон
Довжина 1.2 м
Колір Чорний
Гарантія
Гарантія5 років
Параметри упаковки
Ширина100 мм
Висота130 мм
Довжина30 мм
Вага0.10 кг
Об'єм0.0004 м3
Призначення: кабель USB; Вид: кабель; Роз'єм 1: USB; Роз'єм 2: Lightning; Довжина: 1.2 м; Колір: Чорний.
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Надійні кабелі для гаджетів Belkin

Відомий американський бренд Belkin, що є одним із провідних виробників аксесуарів для електроніки, існує вже понад 35 років. Історія компанії розпочалася у 1983 році у приватному гаражі у Хоторні (Каліфорнія), де спочатку робота кипіла вечорами та вихідними днями. Її заснували два інженери – Чет Піпкін і Стів Беллоу, які взагалі не розумілися на комп’ютерах і програмному забезпеченні.

Продукцію Belkin, не один раз відмічену премією iF design, якою нагороджують за досягнення у сфері технічного дизайну, наразі продають у багатьох країнах світу. Асортимент компанії забезпечує комфорт у користуванні електронними компонентами та компактними пристроями. Під цією торговою маркою можна придбати чохли та бампери до планшетів і смартфонів, сумки для ноутбуків, автомобільні зарядки для телефонів, аксесуари для різноманітної портативної електроніки (в основному для Apple). Також портфель Belkin включає прилади для мереже­вого зв’язку, компоненти для встановлення Smart TV і домашніх кінотеатрів, енерго­зберігальні й ігрові пристрої й іншу комп’ютерну периферію.

Однак першим продуктом Belkin був кабель, яким можна було під’єднати комп’ютер Apple II до будь-якого принтера. Тепер асортимент кабелів Belkin дуже широкий. І це цілком зрозуміло, адже сучасні девайси дуже вибагливі до якості кабелів, від якої залежить потужність і швидкість заряду.

До комплекту будь-якого сучасного гаджета обов’язково входить фірмовий кабель для зарядки та синхронізації. У разі активного використання трапляється, що кабель виходить з ладу, губиться або виникає необхідність мати додатковий (наприклад, і вдома, і на робочому місці). У таких випадках зверніть увагу на кабелі Belkin серії DuraTek. Їх виготовлено з високоякісних матеріалів для забезпечення максимальної довговічності: волокна Kevlar підсилюють внутрішню проводку, стійкий до зношення подвійний нейлон Dacron утворює міцну зовнішню оболонку, а високогнучка ізоляція зводить до мінімуму пошкодження від тертя. Надійність кабелю посилено завдяки інтелектуальним деталям конструкції у точках напруги. Слід також зазначити високу швидкість передавання, що забезпечують кабелі серії DuraTek, яка сягає 440 Мбіт, отже, довго чекати, поки улюблені пісні чи відео будуть перенесені з одного пристрою на інший, не доведеться.

Що ж таке Kevlar

Сила усіх кабелів DuraTek полягає в одному з ключових матеріалів – Kevlar. Це суперміцне волокно (вп’ятеро міцніше за сталь!), яке широко використовують у світі під час виготовлення куленепробивних жилетів, шоломів, захисних рукавичок, дошок для серфінгу й екстремального спортивного оснащення. Потужні кевларові нитки вбудовані в кабель, що робить його дуже міцнім. Крім цього, волокна легко згинаються, не розтягуючись та утримуючи структуру.

Подвійний нейлон

Зовнішню оболонку цих кабелів виконано з високоякісного та зносостійкого нейлону із застосуванням подвійної оплітки – техніки, яку використовують під час виготовлення канатів, що забезпечує максимальну міцність та додаткову стійкість.

Гнучка ізоляція

Високогнучка TPE та збільшена, порівняно з іншими, довжина кабелів допомагають поглинути натяг і укріпити з’єднання між кабелем та головкою розніму. Кабель перевірено під час понад 5 000 випробувань, коли його згинали під кутом до 180°. Кабель стійкий до розчахування та поломок, крім того, приємний на дотик, гладенький та виготовлений з екологічно чистого матеріалу.

Сертифікація USB-IF

Високошвидкісна відповідність USB означає, що ці кабелі сертифіковано USB-IF для відповідності усім електричним, механічним та екологічним стандартам, що забезпечують гарний користувацький інтерфейс. Їхня відмінність полягає у порті, через який він з’єднується: це може бути стандартний порт microUSB, універсальний рознім USB-C чи Lightning (для продукції Apple). Останній є MFI-сертифікованим, що гарантує, що помилок у роботі аксесуара не буде.

Основні характеристики кабелів серії DuraTek:

  • Високоміцне синтетичне волокно DuPont Kevlar використовують як підсилювач для зміцнення провідників і посилення захисту
  • Зливна проводка створює додатковий захист – до 5 000 згинань (за результатами спеціальних тестів)
  • Ізольовані провідники зменшують тертя, створюючи додаткові гнучкість і захист
  • Захисне екрануюче та металізоване екранування Mylar допомагає захистити кабель від зовнішніх електромагнітних перешкод
  • Оплітка з термопластичного еластомера (TPE) м’яка, гнучка й екологічно чиста.
  • Подвійна нейлонова оплітка стійка до абразивного зношення
  • Алюмінієвий кейс для рознімів
  • Високоякісний USB-IF рознім
  • MFI-сертифікація
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів