Попереднє
Наступне
Технічні характеристики ASUS BRT-AC828:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип точка доступу
маршрутизатор
роутер
Тип модему зовнішній
Інтерфейс USB /3.0 x 2
M.2
Тип антени зовнішня/зйомна
Кількість антен 4 шт.
Діапазон частот 2.4 ГГц /4 x 4
5 ГГц /4 x 4
Підтримка VPN
Особливості Світлодіодні індикатори /PWR x 1 SSD x 1 LAN x 2 Fail-over x 1 Wi-Fi x 2 LAN x 8
Габарити 300 х 49.5 х 200 мм
Вага 950 г
Основні
Тип точка доступу
маршрутизатор
роутер
Тип модему зовнішній
Інтерфейс USB /3.0 x 2
M.2
DRAM пам'ять 512
Flash пам'ять 256
Бездротова мережа
Стандарт зв'язку IEEE 802.11 b /1, 2, 5.5, 11 Мбіт/с
g /6,9,12,18,24,36,48,54 Мбіт/с
n /до 800 Mbps
ac /до 1734 Мбіт/с
a /6,9,12,18,24,36,48,54 Мбіт/с
Тип антени зовнішня/зйомна
Кількість антен 4 шт.
Діапазон частот 2.4 ГГц /4 x 4
5 ГГц /4 x 4
Мережеве управління
Підтримка VPN
Дротова мережа
Вхідний інтерфейс ( WAN ) 1000+ BaseT /x 2 RJ45
Кількість LAN портів (RJ-45) 8 шт.
Додатково
Особливості Світлодіодні індикатори /PWR x 1 SSD x 1 LAN x 2 Fail-over x 1 Wi-Fi x 2 LAN x 8
Фізичні
Габарити 300 х 49.5 х 200 мм
Вага 950 г
Гарантія
Гарантія 36 місяців
Параметри упаковки
Ширина 270 мм
Висота 350 мм
Довжина 110 мм
Вага 2.35 кг
Об'єм 0.0104 м3
Тип модему: зовнішній; Режими роботи: точка доступу, маршрутизатор, роутер; Інтерфейс: USB, M.2; Тип антени: зовнішня/зйомна; Особливості: Світлодіодні індикатори; Вага: 950 г
15419 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: ASUS BRT-AC828:
Інтернет магазини
Жжук (zhuk.ua)
Маршрутизатор ASUS BRT-AC828 AC2600, 8xGE LAN, 2xGE WAN, 2xUSB3.0, 1xM.2 SATA, MU-MIMO, VPN, Beamfor
Мекка (mekka.com.ua)
Маршрутизатор ASUS AC2600 8xGE LAN 2xGE WAN 2xUSB3.0 1xM.2 SATA MU-MIMO VPN Beamforming (BRT-AC828)
Скарби (ckapbu.com)
Маршрутизатор Asus BRT-AC828
Національні мережі
Comfy.ua
Маршрутизатор интернет WiFi5 Asus BRT-AC828
Сигнал для бізнесу: роутер ASUS BRT-AC828

Новий маршрутизатор ASUS BRT-AC828 позиціонується як пристрій для бізнесу. Чому саме корпоративний сегмент?

Цей пристрій ASUS призначений бути мережевим центром будь-якої корпоративної мережі: компанії середніх розмірів, кав’ярні або навіть великого ресторану. Завдяки конфігурації MU-MIMO та іншим фірмовим технологіям маршрутизатора користувачі більше не будуть відчувати жодних проблем із підключенням до Wi-Fi. Легко буде і власникам пристрою: меню роутера інтуїтивне і просте, тож сторінку для входу в гостьову мережу можна створити у кілька кліків.

High-tech зсередини та ззовні

Серед безлічі маршрутизаторів, що представлені на ринку, BRT-AC828 виділяється абсолютно всім, але почнемо огляд з технічного вмісту. 8 портів LAN 8 портів LAN, кожен з яких пропускною здатністю 1 Гбіт/с та 2 порти WAN, які можуть бути агреговані в транк і утворити канал з пропускною здатністю 2 Гбіт/с.

ASUS BRT-AC828 обладнаний рознімом формату M.2. (SATA), що дозволяє встановити твердотільний накопичувач для зберігання чи обміну даними. Це неймовірно зручно, до того ж надає можливість обмежити коло осіб, які мають до нього доступ. Додатково цей рознім економить гроші, адже завдяки ньому зникає необхідність купувати окремо сховище та підключати його до роутера. Сам же формат М.2. дозволяє розвивати швидкість запису до 6.0 Гбіт/с.

Поряд з WAN-портами розташовано гніздо USB3.0 зі своїм індикатором та клавішею Eject. Його можна використовувати як додатковий рознім для підключення флеш-накопичувача або чогось побільше.

BRT-AC828 формує дуже стабільний сигнал. Власне, за рахунок антен конфігурації 4х4 та технології ASUS AiRadar маршрутизатор емулює спрямований сигнал, коригуючи роботу своїх антен залежно від навколишніх особливостей. Слабкий сигнал він трансформує у більш потужний та спрямований, з одночасним поліпшенням пропускної здатності каналу.

У ASUS BRT-AC828 встановлено процесор Qualcomm IPQ8065, всередині якого знаходяться чотири ядра (або два двоядерних процесори KRAIT 300), що працюють з частотою 1,7 ГГц.

За роботу Wi-Fi відповідають два контролери Qualcomm Atheros QCA9984, при цьому один чип відповідає за мережі стандартів bgn, а другий — за an/ac. Що ж стосується мережевих портів, то для кожного WAN-розніма передбачений свій чип Qualcomm Atheros QCA8033, а 8-гігабітних мережевих рознімів LAN керуються контролером Realtek RLT8370MB.

Об’єми пам’яті у роутера також непогані. Оперативної пам’яті стандарту DDR3L запропоновано 512 МБ, а постійної, на якій зберігається прошивка пристрою,— 128 МБ.

Ласкаво просимо у корпоратив

У меню ASUS BRT-AC828 значно розширилися можливості порівняно з попередніми пристроями компанії. Тож роутер зараз відповідає усім вимогам комерційного сегменту. А це безпека на підвищеному рівні, розподіл користувачів на групи, можливість створення різного типу суспільних мереж, а також управління правами доступу усіх підключених пристроїв.

Прошивка ASUS BRT-AC828 виглядає так само, як у інших маршрутизаторів компанії, але пунктів набагато більше. Наприклад, на стартовому екрані відображається два порти WAN замість одного. Також на цьому екрані можна дізнатися про активність гостьових мереж, завантаження процесора, оперативної пам’яті та підключених накопичувачів.

Один з пунктів меню ASUS BRT-AC828 присвячений налаштуванням прав доступу. Тут можна зробити розбивку користувачів чи різних пристроїв по різним групам. Такий розподіл знадобиться для налаштування доступу до будь-якого підключеного файлосховища. Наприклад, користувачам з одного відділу можна заборонити доступ до файлів і папок, які для них не призначені. Також у цьому меню можна включити сервер RADUIS, до якого можливо під’єднувати до 16 клієнтів.

Розділ налаштування VPN-серверів і клієнтів у цьому роутері значно розширено. Наприклад, з’явився режим роботи сервера IPSEC VPN.

Змінився і розділ з гостьовими мережами: якщо у простих маршрутизаторів ASUS тут можна було включити одну з гостьових мереж та задавати логін та пароль, то у корпоративному рішенні можливостей у адміністратора помітно більше, тож він має зробити вибір:

  • гостьова мережа з простою сторінкою входу (без введення логіна і пароля);
  • гостьова мережа зі сторінкою входу з формою введення логіна і пароля (Captive Portal);
  • гостьова мережа Facebook Wi-Fi;
  • проста гостьова мережа, як на всіх інших роутерах ASUS.

Безпеці у ПЗ ASUS BRT-AC828 присвячено відразу два розділи. Перший створений у співпраці з компанією Trend Micro, а другий є звичайним фаєрволом роутера. Базове сканування роутером різних мережевих вразливостей та блокування заражених сайтів і підозрілих пристроїв забезпечує саме перший розділ. Так само, як захист від різних підозрілих мережевих пакетів, в тому числі від Heartbleed та Bashdoor.

Налаштування локальної мережі, як і варіанти захисту, розподілено на два блоки. Перший нічим не відрізняється від домашніх роутерів ASUS, тоді як другий — набагато цікавіший. Власне, ASUS BRT-AC828 дозволяє створювати до 8 груп в локальній мережі — VLAN.

Технологія VLAN дозволяє розділити одну спільну дротову локальну мережу на декілька логічних підмереж. Тобто пристрої, що підключені до різних VLAN не «бачать» один одного і не взаємодіють так, ніби вони з’єднані з різними мережевими комутаторами Ethernet. Також у пристрої реалізована можливість налаштувань персонального логіну та паролю для кожного. І головне — робити всі налаштування досить просто, адже виробник перш за все подбав про інтуїтивне користування пристроєм.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів