Попереднє
Наступне
Технічні характеристики XYZ printing da Vinci 1.0 Professional WiFi:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип 3D-принтер
Технологія друку FFF (Fused Filament Fabrication)
Габарити області друку, мм 200x200x200
Габарити принтера, мм 468x510x558
Основне
Тип 3D-принтер
Технологія друку FFF (Fused Filament Fabrication)
Матеріал друку PLA-пластик
ABS-пластик
Кількість друкуючих сопел, шт 1
Товщина шару, що наноситься, мм 0.1-0.4
Платформа з підігрівом
Додатково
Діаметр сопел, мм 0.4
Габарити області друку, мм 200x200x200
Тип файлу .stl
XYZ Format (.3w)
Дисплей 2,6” FSTN LCM
Підключення USB
Wi-Fi
Діаметр нитки 1.75 мм
Підтримка операційної системи Win 7 and above
Mac OSX 10.8 and above
Вимоги до апаратного забезпечення 32/64 біт
Intel i3 або вище
DRAM 4 ГБ і вище
Android 4.0 and above
iOS 7 and above
Модуль лазерного гравірування опція
Область гравіювання 200x200 мм
Довжина хвилі лазера 450 нм+5 нм/-10 нм InGaN
Фізичні характеристики
Габарити принтера, мм 468x510x558
Колір чорний
червоний
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина680 мм
Висота590 мм
Довжина560 мм
Вага27.00 кг
Об'єм0.2247 м3
da Vinci 1.0 Pro - принтер для професійної 3D-друку, який підтримує пластикові смоли різних виробників і може управлятися G-кодами. Цей пристрій дозволяє виробляти великі партії виробів практично з будь-якого матеріалу.
34 900 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: XYZ printing da Vinci 1.0 Professional WiFi:
ckapbu.com
3D-принтер XYZprinting da Vinci 1.0 Professional 3F1AWXEU01K
icom.net.ua
3D-принтер XYZprinting da Vinci 1.0 Professional WiFi (3F1AWXEU01K) (143996)
fixer.com.ua
3D-принтер XYZprinting da Vinci 1.0 Professional WiFi (3F1AWXEU01K)
nimpha.ua
Принтер 3D XYZprinting da Vinci 1.0 Professional WiFi
x-market.com.ua
Принтер 3D XYZprinting da Vinci 1.0 Professional WiFi
Обладнання для STEM-лабораторій

20 січня 2020 року Міністерство освіти і науки України запропонувало до громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Типового переліку навчально-методичного забезпечення, засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» з метою забезпечити заклади загальної середньої освіти сучасним обладнанням.

Цей проєкт — новий крок у розвитку освіти та підходів до навчання в школах. Учні зможуть вивчати науку, технології, інжиніринг та математику, взаємодіючи з гаджетами та смарт-електронікою й вивчаючи принципи їх роботи безпосередньо під час уроків. На STEM-заняттях у центрі уваги не вчитель, а практичне завдання, яке потрібно розв'язати. Вчитель стає наставником, пояснює, як використовувати потенціал кожної технології в проєкті. Учні ж вирішують практичні завдання через спроби і помилки, а не вивчають «суху» теорію.

Для повноцінної реалізації такого підходу на допомогу приходять STEM-лабораторії. Їх оснащують 3D-принтерами, наборами навчальної електроніки, роботами та іншими технічними засобами, щоби давати дітям усе необхідне для реалізації їхнього потенціалу.

Головним підтвердженням відповідності обладнання новому наказу є наявність спеціального свідоцтва, що видається Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Цим свідоцтвом визнається відповідність всього обладнання цієї статті педагогічним вимогам.

3D-принтери

3D-принтер разом із витратними матеріалами — це друкувальний пристрій, який виготовляє вироби з пластику (в більшості випадків) за різними фізичними принципами оброблення цієї речовини. Для закладів загальної середньої освіти найкориснішими є 3D-принтери, що пра­цюють за технологією плавлення пластикової нитки. Пристрої з цією технологією мають просту конструкцію, компакт­ний розмір, вони безпечні в роботі та доступні за ціною.

В Україні є багатий вибір техніки для 3D-друку, але здебільшого пристрої запропоновано у відкритому виконанні. Та є виробник техніки, що просуває пристрої в захищеному закритому варіанті, з яким вже три роки співпрацює ERC — XYZprinting. У новому наказі виділяють 3D-принтери, витратним матеріалом до яких є біорозкладаний пластик PLA (ПЛА). XYZprinting — єдиний виробник техніки, що працює в Україні та пропонує PLA-пластик власного виробництва.

До того ж, абсолютно всі моделі 3D-принтерів XYZprinting можуть працювати із цим пластиком.

Додатковою перевагою техніки цього виробника є дворічна гарантія, яку реалізовує сервісний центр ERC.

Відповідність 3D-принтерів виробництва XYZprinting педагогічним вимогам нового наказу підтверджено свідоцтвом, яке компанія отримала в грудні 2019-го.

3D-принтер XYZprinting da Vinci 1.0 PRO 3 в 1 Wi-Fi 3F1ASXEU01K

3D-принтер XYZprinting da Vinci 1.0 Professional Wi-Fi 3F1AWXEU01K

3D-принтер XYZprinting da Vinci Junior 3 в 1 Wi-Fi 3F1JSXEU01B

3D-принтер XYZprinting da Vinci Junior Pro Wi-Fi 3FJPWXEU00E

3D-сканери

3D-сканер — окремий пристрій для оброблення готового виробу й переведення його зовнішніх форм у цифровий формат (для підготовки електронної 3D-моделі виробу). Знайомство школярів із технологією 3D-сканування поглибить їхні знання у сфері технологій ХХІ сторіччя. ERC пропонує одну модель портативного 3D-сканера, яку, з огляду на вартість, можна назвати кращим вибором для будь-якої української школи.

3D-сканер XYZprinting 2.0, портативний 3SH20XEU00D

3D-ручки з витратними матеріалами

XYZprinting в асортименті має кілька видів 3D-ручок: низько­температурні та звичайного нагрівання. Відрізняються вони температурою нагрівання під час плавлення витратного матеріалу.

Зокрема у низькотемпературної ручки температура сопла досягає 60 °C і є безпечною під час використання. Ризик отримання опіків за такої температури суттєво знижується. Для створення 3D-фігур необхідно використовувати PCL-нитки, що мають низьку температуру плавлення.

А ось у ручок звичайного нагрівання температура сопла варіюється в межах від 60 °C до 180 °C. Через те, що температура вища, із цими ручками необхідно поводитися більш обережно та уважно.

Основна перевага ручок звичайного нагрівання — використання PLA-пластику як витратного матеріалу.

PLA — натуральний матеріал, який виготовлено з кукурудзяного крохмалю, тож він абсолютно безпечний для довкілля. Пластик повністю розкладається, коли потрапляє в землю, а також не справляє жодного токсичного впливу на людину.

3D-ручка XYZprinting da Vinci 3N10XXEU01E

3D-ручка XYZprinting da Vinci Cool, низькотемпературна 3N70KXEU00F

Набір ниток 1,75 мм PLA XYZprinting для 3D-ручки, 6 кольорів RFPLDXTW00H

Цифровий лазерний верстат

Цифровий лазерний верстат із числовим програмним керуванням дає змогу швидко виготовляти з різних матеріалів деталі конструкцій, опорні елементи, балки та вирізати складні форми з надтонких матеріалів. Оптимальним рішенням для навчальних закладів буде Laserbox Pro Makeblock.

LaserBox P1030092

Спеціально розроблений для освітніх цілей і мейкерства, Laserbox переосмислює й перезначає функціонал лазера за допомогою ультраширококутної камери високої роздільної здатності з візуальним алгоритмом AI. Машина може автоматично ідентифікувати будь-який матеріал і відповідно налаштувати параметри гравіювання або вирізання. Закритий корпус і система автоматичного призупинення під час відчинення кришки робить його повністю безпечним для дітей. Як революційний лазер, Laserbox розпізнає зображення намальовані вручну й робить процес створення моделей легким і веселим.

 • Тип і потужність лазерної трубки лазер CO2 потужністю 40 В
 • Робоча зона 500 × 300 мм
 • Висота за віссю Z 25 мм
 • Система позиціонування лазера візуальне позиціонування
 • Візуальна робоча зона 490 × 290 мм
 • Максимальна глибина різання 15 мм (дерево)
 • Бездротове з’єднання Wi-Fi, USB, Ethernet
 • Сумісність із ПЗ для дизайну Photoshop, Illustrator, CorelDRAW, AutoCAD, AutoDraw, Solidworks
 • Підтримувані формати файлів JPG, PNG, BMP, TIF, DXF, SVG, CR2
 • ОС Windows, macOS
 • Сумісність із матеріалами папір, картон, гофрований картон, дерево, акрил, тканина, шкіра, ABS-пластик, PET, гума, скловолокно, пластик

Програмовані електронні модулі

Програмовані електронні модулі поєднують датчики та виконавчі механізми, за допомогою яких учні можуть створювати та програмувати свої перші електронні пристрої.

Для молодшої школи оптимальним рішенням є набір Makeblock Neuron Creative Lab Kit, модулі якого надійно захищено пластиковим корпусом, а магнітні розніми дають змогу максимально швидко та зручно поєднувати їх між собою.

У наборі є 30 різних електронних модулів, як-от: світлодіодний дисплей, камера, ультразвуковий датчик, двигуни тощо.

Набір Makeblock Neuron Creative Lab Kit P1030021

Програмовані модулі mBuild

Для середньої і старшої школи Makeblock пропонує новітні програмовані модулі mBuild, перевагою яких є компактність, можливість програмування мовами Scratch та Python, а також підтримання сучасних технологій, як-от штучний інтелект та інтернет речей.

Додатковий набір AI & IoT Education Toolkit постачають з електрон­ними модулями mBuild (31 шт.) та 10 комплектами аксесуарів.

mBuild P1020007

Роботи mBot та mBot Ranger

Роботи mBot та mBot Ranger вдало доповнюють лінійку робототехніки та рекомендовані для використання в середній школі. Металеві деталі гарантують високу точність та надійність конструкції, а різноманіття датчиків дає змогу створити проєкт будь-якого рівня складності.

mBot P1010045

mBot Ranger 09.00.92

Роботи Dash та Dot

Роботів Dash та Dot компанії Wonder Workshop кілька років активно використовують у навчальному процесі передові школи України.

Вони допомагають ознайомитися з різними фізичними явищами, вивчати англійську, математику, опановувати принципи побудови алгоритмів та розвивати творчі навички.

Dash 1-DA01-05

Dot 1-DO01-04

Робот mTiny

Робот mTiny — унікальна розробка Makeblock, адже для взаємодії з ним не потрібен планшет, телефон чи комп’ютер. Його контролер-ручка Tap Pen, як інструмент кодування, полегшує сприйняття функцій команд і принципів роботи мов програмування, а також захищає очі від шкідливого впливу екранів пристроїв.

Під час захопливого моделювання використовують фізичні блоки та різні тематичні сюжетні картки, що дають дітям швидкий зворотний зв’язок і сприяють формуванню креативних ідей під час вирішення завдань та проблем. mTiny заохочує дітей до навчання, пропонуючи цікаві ігри, в які заздалегідь інтегровано знання з різних галузей, зокрема з математики, музики та мистецтва.

mTiny P1030089

Мехатронні системи

Мехатронні системи – спеціалізоване обладнання, що допомагає поєднувати в навчанні механіку та електроніку. Учні старших класів вивчають принципи роботи автоматизованих систем і здобувають навички програмування виробничих ліній. Це дає змогу визначитися з майбутньою професією та здобути базові знання для вступу до ВНЗ.

Взірцем рішень є конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0, який використовують для вивчення та застосування навичок машинного програмування, а також для дослідження й викладання в університетах, компаніях та на ІТ-кафедрах. Модель імітує процеси замовлення сировини, виробництва та доставляння готових виробів і, врешті-решт, контроль усіх цих процесів через інтернет. У комплекті конструктора: автоматизований багаторівневий склад, вакуумний маніпулятор, мультипроцесингова станція з піччю, сортувальна станція з виявленням кольорів заготовок, екологічний датчик і поворотна камера. Камера бачить усю систему, рухаючись по вертикальній і горизонтальній осях, і тому може бути використана для віддаленого веб-обслуговування.

fisсhertechnik Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 FT-551584

Конструктори/набори з різними способами з’єднання деталей

Конструктори та набори такого типу допомагають учням розвивати навички конструювання та вивчати фізичні властивості матеріалів.

Набір fischertechnik STEM Інжиніринг FT-519341

Одними з найактуальніших є набори «все в одному», що призначені для навчальних закладів. Їх постачають одразу у фірмових контейнерах Gratnells, завдяки яким можна зручно та надійно зберігати деталі конструкторів.

Конструктор fischertechnik CTEM-Лабораторія FT-548904

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів