nic Лялька Покоївка

код товару: NIC31425
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики nic Лялька Покоївка:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Висота 14.5 см
Основні
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Додатково
Особливості ручна робота
Фізичні
Висота 14.5 см
Параметри упаковки
Ширина 100 мм
Висота 40 мм
Довжина 160 мм
Вага 0.05 кг
Об'єм 0.0006 м3
Чудова дизайнерська лялька ручної роботи від німецького бренду nic. Її персонаж – покоївка Ліна, вдягнена у стилі 19 століття. На ній довга сукня чорного кольору із мереживним комірцем, поверх неї – білосніжний фартух. Покоївка люб’язна та скромна, вона створить ідеальний стіл для свого господаря чи господині. Лялька дуже гнучка, тому їй легко можна змінювати положення. Вона вироблена із натуральних матеріалів – дерева і текстилю. Лялька підходить до дерев’яних будиночків nic. Дитячі сюжетно-рольові ігри з ляльковими будиночками та їх жителями розвиватимуть уяву, дрібну моторику та емоційне сприйняття. Лялька також може доповнити колекцію ляльок від Bodo Hennig, якою цікавляться і дорослі.
920 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: nic Лялька Покоївка:
ckapbu.com
Кукла nic Горничная NIC31425
x-market.com.ua
Кукла nic Горничная NIC31425
Про ляльку

Висота іграшки 14,5 см. Одяг ляльки вироблений із натуральної бавовни. Волосся м’яке, та охайно прибране у зачіску, на якій – біле мереживо. Якість шиття усіх елементів - відмінна. Образ покоївки повністю відповідає образу домробітниці 19 століття. Іграшка постачається у гарній картонній коробці із прозорою кришкою з білим візерунком.

Колекція персонажів XIX ст. від Bodo Hennig

В серію дизайнерських ляльок ручної роботи від nic входять: няня, покоївка, кухар, хлопчики та дівчата (маленькі і підлітки), леді та лорд. Усі ляльки висотою до 15 см, та деталізація – чудова. Одяг, аксесуари, зачіски, риси обличчя – все вироблено вручну і на найвищому рівні. Такі ляльки можуть стати не тільки жителями дерев’яних будиночків nic, а і гідними експонатами колекцій любителів.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів