nic Лялька Кухар

код товару: NIC31434
Технічні характеристики nic Лялька Кухар:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Основні
Тип Лялька
Вікова група від 3-х років
Додатково
Елементи живлення відсутні
Особливості ручна робота
Параметри упаковки
Ширина100 мм
Висота40 мм
Довжина160 мм
Вага0.05 кг
Об'єм0.0006 м3
Надзвичайно гарна дизайнерська лялька ручної роботи від німецького бренду nic. Її персонаж – уважна та доброзичлива кухарка, вдягнена у стилі 19 століття. На ній довга сукня чорного кольору із бежевими квіточками, поверх неї – бежевий фартух у білу крапинку. Кухарка люб’язна та усміхнена, вона завжди готова нагодувати всю сім’ю. Лялька дуже гнучка, тому їй легко можна змінювати положення. Вона вироблена із натуральних матеріалів – дерева і текстилю. Лялька підходить до дерев’яних будиночків nic. Дитячі сюжетно-рольові ігри з ляльковими будиночками та їх жителями розвиватимуть уяву, дрібну моторику та емоційне сприйняття. Лялька також може доповнити колекцію ляльок від Bodo Hennig, якою цікавляться і дорослі.
997 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: nic Лялька Кухар:
Moyo.ua
Кукла nic Повар (NIC31434)
ckapbu.com
Кукла nic Повар NIC31434
stroyvstroy.com
Лялька nic Повар NIC31434
Про ляльку

Висота іграшки 14,5 см. Одяг ляльки вироблений із натуральної бавовни. Волосся м’яке, та охайно прибране у зачіску, на якій – біле мереживо. Якість шиття усіх елементів - відмінна. Образ жінки-повара повністю відповідає образу кухарки 19 століття.

Колекція персонажів XIX ст. від Bodo Hennig

В серію дизайнерських ляльок ручної роботи від nic входять: няня, покоївка, кухар, хлопчики та дівчата (маленькі і підлітки), леді та лорд. Усі ляльки висотою до 15 см, та деталізація – чудова. Одяг, аксесуари, зачіски, риси обличчя – все вироблено вручну і на найвищому рівні. Такі ляльки можуть стати не тільки жителями дерев’яних будиночків nic, а і гідними експонатами колекцій любителів.

Каталог товарів