Головна - Продукція та рішення для підприємств - Відеоспостереження. Розумний дім - Smart розетки, реле і мотори- Ajax - Розумне реле WallSwitch для управління приладами, Jeweller, 230V, 13А, 3 кВт

Ajax Розумне реле WallSwitch для управління приладами, Jeweller, 230V, 13А, 3 кВт

код товару: 000001163
Технічні характеристики Ajax Розумне реле WallSwitch для управління приладами, Jeweller, 230V, 13А, 3 кВт:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип розумне реле
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Живлення 110 - 230 В /±10% 50/60 Гц
Робоча температура 0°С - +64°С
Робоча вологість 75% /не бiльше
Основні
Тип розумне реле
Можливості використання всередині
Радіо протокол Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Номінальний струм навантаження 13 А
Живлення 110 - 230 В /±10% 50/60 Гц
Максимальний струм 13 А
Виконавчий елемент реле
Додатково
Робоча температура 0°С - +64°С
Робоча вологість 75% /не бiльше
Робоча відстань до 1000 м /між вимикачем і централлю на відкритому просторі
Додатково захист від перевантаження /для сетей 230 В: Max - 264 В, min - 161 В
строк служби /реле 200000 включений
допустима потужність /резистивная нагрузка при 230 В до 3 кВт
функція лічильника електроенергії /перегляд статистики
контроль параметрів енергоспоживання /струм, напруга, споживана потужність
захист по максимальній температурі /65 ° C
час отримання сигналу від приймача /менше секунди
тип пиловологозахисту /IP20
Фізичні
Розміри 38х25х18 мм
Колір чорний
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина50 мм
Висота30 мм
Довжина60 мм
Вага0.05 кг
Об'єм0.0001 м3
Контролер для дистанційного керування побутовими приладами Ajax WallSwitch дозволяє віддалено включати і вимикати побутові прилади потужністю не більше 3 кВт. Його використання дає можливість побачити повну картину споживання електроенергії всіма підключеними приладами за допомогою мобільного додатку або веб-браузера. Корпус вимикача спроектований для установки в стандартний європейський підрозетник. Вимикач працює в складі системи Ajax. Працює на значній відстані від Ajax Hub 1000 метрів відкритого простору або кілька поверхів будівлі.
789 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Ajax Розумне реле WallSwitch для управління приладами, Jeweller, 230V, 13А, 3 кВт:
linecom.ua
Реле для дистанционного управления бытовыми приборами Ajax WallSwitch (000001163)
NKT
Розумне реле Ajax WallSwitch для управління приладами (000001163)
Moyo.ua
Умное реле Ajax WallSwitch для управления приборами
umiks.com.ua
Умное реле Ajax WallSwitch для управления приборами, Jeweller, 230V, 13А, 3 кВт (000001163)
exe.ua
Розумне реле Ajax WallSwitch для управління приладами (000001163)
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів