Genius ECO 8100 [Blue]

код товару: 31030004402

Тип маніпулятора:миша; Тип підключення:бездротове; Інтерфейс підключення:USB; Тип сенсора:BlueEye; Призначення:для ноутбука, настільний комп'ютер; Кількість кнопок:3; Кількість коліщаток прокручування:1; Живлення:акумулятор; Колір:блакитний Вага:81 г

499 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Технічні характеристики Genius ECO 8100 [Blue]
Основні
Тип маніпулятора миша
Призначення для ноутбука
настільний комп'ютер
Тип підключення бездротове
Інтерфейс підключення USB
Тип сенсора BlueEye
DPI 800 - 1600

Особливості
Кількість кнопок 3
Кількість коліс прокрутки 1
Живлення акумулятор
Прокрутка вертикальна

Додатково
Особливості Захист від стрибків напруги
Надійний акумулятор
Якісний зарядний кабель
Інтелектуальне енергозбереження
Захист від перепадів струму

Фізичні
Колір блакитний
Вага 81 г
Габарити ( ВxШxГ ) 59,5 х 106 х 37,1 мм

Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина190 мм
Висота110 мм
Довжина50 мм
Вага0.17 кг
Об'єм0.0010 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип маніпулятора миша
Призначення для ноутбука
настільний комп'ютер
Тип підключення бездротове
Інтерфейс підключення USB
Тип сенсора BlueEye
Кількість кнопок 3
Кількість коліс прокрутки 1
Живлення акумулятор
Колір блакитний
Вага 81 г
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

exe.ua

Миша Genius ECO-8100 WL Blue (31030004402)

All-service

Мышь Genius ECO-8100 WL Blue (31030004402)

Koba

Мышь Genius ECO-8100 WL Blue P/N: 31030004402

mta.ua

ECO-8100 WL Blue

F.ua — Тот самый магазин

ECO-8100 Wireless Blue (31030004402)

Ktc.ua

Миша Genius ECO-8100 Blue (31030004402)

Переглянути всі пропозиції (10) ›


Фото Genius ECO 8100 [Blue]
Огляд Genius ECO 8100 [Blue]
Миші Genius ECO-8100 – багатофункціональність у яскравій формі!

Якщо ви вважаєте, що мишка - це самий звичайний гаджет, який не може здивувати, то я готовий переконати вас у зовсім іншому, адже нова модель від Genius вже встигла мене здивувати. Ну, що ж почнемо наш огляд цієї «супер мишки»!

Як ви відноситесь до яскравого?

Мишки Genius ECO-8100 приємно дивують своєю колірною гамою, а завдяки відсутності дротів, трохи нагадують дитячі гоночні машинки. Тому, якщо вам потрібно підібрати не звичайну мишку під стиль ноутбука чи просто одягу, то колірна гама цьому сприяє. Тому обирайте, який колір вам ближче сьогодні: бізнесовий чорний, спортивний білий, класичний червоний, молодіжний блакитний чи соковитий салатовий?

А для вас важлива безпека?

Якщо безпека для вас на першому місці, то ця мишка вас здивує, адже вона має захист від стрибків напруги, надійний акумулятор, якісний зарядний кабель і інтелектуальне енергозбереження! Здивовані? Чесно кажучи, я теж!

Дбаєте про екологію?

Маніпулятор Genius ECO-8100 крім вищеперерахованих переваг, ще й дбає про екологію. Як? Все просто! Завдяки тому, що миша працює від акумулятора, вам не потрібно купувати і міняти батарейки. А це означає, що ви захищатимете навколишнє середовище, адже одна батарейка може забруднити 400 літрів води чи 20 кв. метрів, а це житлова площа для сімейства якоїсь тваринки! Тому давайте врятуємо сімейство білочок та їжаків і ще й зекономимо кошти на батарейках!

У вас рухливий спосіб життя чи роботи?

Ще однією приємною особливістю цієї супер мишки є те, що вона може працювати на будь-якій поверхні. Тому їй зовсім не важливо де ви працюєте з нею сьогодні: на дерев’яній підлозі, на скляному столі, на шкіряному автосидінні чи на ваших джинсах. Бездротова мишка Genius ECO-8100 готова до всього!

Економите час?

Якщо у вас шалений ритм життя, то ви мабуть звикли по мінімуму витрачати час на зайві речі. І тут наш маленький гаджет попіклувався про вас, адже навіть якщо він і розрядився, то процес заряджання буде тривати не відриваючи вас від справ. Просто підключіть мишку через USB шнур до свого ноутбука і продовжуйте свої справи. Мишка на деякий час перетвориться на дротову версію себе.

Полюбляєте все налаштовувати під себе?

Завдяки додатку Smart Genius ви зможете налаштувати її під себе. Змінити основну клавішу з лівої на праву чи навпаки, змінити рівень DPI, швидкість курсора, прокрутки чи подвійного натиску мишки, а також бонус: є індикатор зарядки мишки та можливість запрограмувати коліщатко на зум – зручна функція при роботі із сайтами.

До речі, якщо ви користуєтеся Smart клавіатурою від Genius, то через цю  ж програму ви можете керувати одразу двома пристроями, правда ж зручно?

А що ж в ній не так?

Так, мишка мене приємно здивувала, адже така ззовні проста, а стільки всього вона вміє. Але маленьку ложку дьогтю я все ж знайшов – це її загучний звук натискання клавіш. Мені він нагадує цвірінькання пташки, але і це не критично, адже до нього звикаєш.

Висновок

Підводячи підсумок, мені здається ця мишка підійде кожному, адже закриває всі питання, які можна вимагати і не вимагати від мишки. Тому не бачу причин, щоб не перейти за посиланням та не замовити її. А якщо ви фанат Genius чи може просто зацікавились їх іншою продукцією, то можете переглянути мій попередній огляд на веб-камери Genius.

Схожі моделі на Genius ECO 8100 [Blue]