fischertechnik Додатковий набір ROBOTICS Програмне забезпечення ROBO PRO WIN 7 8 10

код товару: FT-93296
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики fischertechnik Додатковий набір ROBOTICS Програмне забезпечення ROBO PRO WIN 7 8 10:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Програмне забезпечення
Сумісність FISCHERTECHNIK /TXT FT-522429
Основні
Тип Програмне забезпечення
Сумісність FISCHERTECHNIK /TXT FT-522429
Параметри упаковки
Ширина 130 мм
Висота 10 мм
Довжина 190 мм
Вага 0.10 кг
Об'єм 0.0002 м3
ROBO Pro - це інструментарій для розробки керуючих програм для програмованих контролерів Kонтроллер TXT FT-522429, орієнтований на використання з роботами, зібраними з конструкторів FISCHERTECHNIK. Візуальна мова програмування, що входить до складу ROBO Pro, дозволяє писати прості програми школярам і початківцям ентузіастам. Режим симуляції полегшує тестування і налагодження, якщо з яких-небудь причин використовувати справжнього робота не можна. Готові керуючі програми можна завантажити в FLASH або RAM пам'ять контролерів через інтерфейс USB, WiFi або Bluetooth.
1 499 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: fischertechnik Додатковий набір ROBOTICS Програмне забезпечення ROBO PRO WIN 7 8 10:
Мекка (mekka.com.ua)
Дополнительный набор fisсhertechnik ROBOTICS Программное обеспечение ROBO PRO WIN 7 8 10 (FT-93296)
Скарби (ckapbu.com)
Дополнительный набор fischertechnik Robotics Программное обеспечение Robo P FT-93296
ROBO Pro містить бібліотеку функцій комп'ютерного зору, які можна використовувати для обробки зображень, що надходять від відеокамери, підключеної до контролера TXT FT-522429.

ROBO Pro - ідеальний варіант для вивчення основ програмування і автоматичного управління. Конструктор FISCHERTECHNIK і інструментарій ROBO Pro допоможуть вам реалізувати свої ідеї і побудувати власного робота.

Програмне забезпечення ROBO Pro працює в наступних операційних системах: Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8 і 10.

Програмне середовище fischertechnik

Мобільні додатки iOS і Android та повноцінна десктопна версія з максимальним функціоналом. Завдяки мобільним додаткам Bluetooth Control, ROBO Pro Smart та TXT Cam Control можна дистанційно керувати роботами, створювати власні програми в графічному сере­довищі й керувати камерою, підключеною до контролера.

FTScratch

Дає змогу ПК, що працюють під керуванням Windows, використовувати контролер fischertechnik ROBO LT у поєднанні з візуальною, легкою для засвоєння мовою програмування Scratch. Завдяки FTScratchBTSmart аналогічно можна програмувати контролер BT Smart. У цих середовищах можна миттєво створити невеликі програми для керування двигунами та індикаторами за допомогою мінівимикачів і фототранзисторів.

ROBO Pro

Середовище призначене для використання з лінійкою конструкторів Robotics із контролером TXT у середній і старшій школах, а також у ПТУ та вишах. Воно має п’ять рівнів складності, а за допомогою логічно побудованого візуального інтерфейсу допомагає легко працювати з великою кількістю пристроїв введення/виведення та швидко переходити на текстові мови.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів